ne mogu sada to ću kod kuće
ja nemogu, šef non stop obilazi kancelariju....
javi kad nađeš nešto konkretno može?
nema vece face od Isusa
ne mogu sada to ću kod kuće
pa dobro, kad dođeš čiku!
nema vece face od Isusa
evo ti jedan link za svoj SE
http://www.play-mobilegame.com/categ...EN&m=159&cat=X
Irenče.... šta to su besplatene igrice???
nema vece face od Isusa
Ah vidim da nisu,baš su kreteni!
Imam nesto java igrica tema i wallpapera za svoj mobitel,nema za tvoj provjerila sam![]()
Zadnji uredio Irena : 28-11-2005 u 14:44
ako theme pašu na j300 i k300 zašto nebi igre?
nema vece face od Isusa
http://myj300.lasyk.net/sub/66/ALL/d...es--page1.html
Za mene je, sve cu skidati sa te stranice
Zadnji uredio //Wild-Boy\\ : 01-01-2006 u 20:10
ima li neko text preglednik sa search opcijom
Zadnji uredio //Wild-Boy\\ : 01-01-2006 u 20:11
ima li tko Age Of Heroes, ako ima tko neka mi posalje na e-mail
Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.
http://www.fishlabs.de/
jeste vidli motoraver..jel ima tko tu igricu ali besplatno.. vecina site-ova je trial, il moram narucit igru (kupit) po ko zna kolko.. samo besplatno, 3d, i igrivo se trazi...
bio nekad oglas...
Ima li iko neki midlet za Motorolu koji cuva passworde bankovne racune i slicno, a da se ne moze pokrenuti bez passworda? I neki dobar kalkulator sa sinusima logaritmima i slicno.
asx
...upit...
Znate li kakav midlet koji bi pokretao nešto kao offline HTML stranice (neka verzija eBook-a sa linkovima) naravno da se može urediti po vlastitom nahođenju???
Zahvaljujem na odgovorima...
Ima li tko nekoliko dobrih igara za K700i ?
imam 950+ igara za K750/K700. javi mi na PM koje hoces pa cu ti poslati sutra.
iPhone 5s 16 GB
Izvorno postao imatic
Jel imas mozda Tko zeli biti milijunas na Hrv. jeziku? Ja sam ju kupio preko T-zones(30Kn) dok sam jos imao Motorolu V3 ali nisam mogao napraviti backup da ju sacuvam na kompu.
Jok, imam srpsku verziju, onda obicni engleski i engleski celeb editionIzvorno postao mentol
iPhone 5s 16 GB
Mooooooolim vas ima li tko koju igru za v360v
blue31@net.hr![]()
Ja vam znam stranicu na kojoj ima slike melodije igrice screensavere samo za Sony Ericssone.Stranica je http://www.lasyk.net![]()
igara nema vec 5-6 mjeseci, ali ima na halfempty.co.uk
iPhone 5s 16 GB
Mislim da ces biti zadovoljan;Izvorno postao blue31
http://v300.motofan.ru/
Nerade na v360v javlja programsku grešku![]()
Može li mi netko dati link ili poslati koju igru za SE z520???
PUNO HVALA!!!
compov@gmail.com
Ma našao sam, samo treba malo potražiti a ne zamarat odmah druge![]()
Zadnji uredio Compov : 02-01-2006 u 01:44
Seriously?
Bookmarks