Trebaju mi svi Prince of Persia nastavci,za Benq EL71,ali da budu preko cijelog ekrana.Ne znam koja mu je rezolucija.
Trebaju mi svi Prince of Persia nastavci,za Benq EL71,ali da budu preko cijelog ekrana.Ne znam koja mu je rezolucija.
Ovo su za motorolu svi nastavci Prince of Persia,pa ako hočeš probaj i javi jel ti radi.Izvorno postao THE NO
DOWNLOAD
1.Za S.E. w850i....igru THE SIMS 2.(240x320).
2.Ako znas ,uputi me kako da ubacim igru za samsung sgh z400v.
pozdrav
--------------------------------------------------
iPhone 3GS 16GB( pokojnik, za kojim ću uvijek plakati )
Ne radi,mislim da je to zbog toga šta je u rar,a ne u jar formatu.Izvorno postao Ghost Face
Izvorno postao Ghost Face
hoće li radit na L7 sve tipke ili neće navigacijske i one sa strane...
Everybody’s in the place – let’s go-Prodigy.gLemon is in the water.Počivao u miru!
Ima li netko CIA World Factbook 2005?
a jel ima neko golf tiger woods za samsung d600
hvala
paintball
240x320
Ima netko Company of Heroes?
Za Benq-Siemens C81 (132x176)
ima netko mozda nfs carbon,splinter cell,biljar za nokiu 6280.(240X320)
hvala
ima netko Oblivion i Mini golf BT za k750 ????
Ima Oblivion za mobitel?!
pogledaj sam: http://www.bug.hr/master/vijesti/index.asp?id=76345
moš stavit neke linkove za besplatne java igrice za k750i
evo ti nekoliko dobrih linkova,al to vec imas u Sony Ericsson djelu:
http://sonyericsson.paradisezone.net/
http://www.kthankzbye.com/newuploads...y%20Afterdark/
http://www.mysonik.com
http://www.java2phone.ru/eng/
http://www.getjar.com
http://www.forum.minig.co.uk - trebas se registrirat i napravit minimalno 5 postova i onda mozes pristupiti download sekciji,a tamo imas sve najnovije igre koje izadu
http://www.myk750.lasyk.net/
ili u google upiši jednostavno free k750 games
http://www.google.hr/search?num=100&...a%C5%BEi&meta=
i dobiješ mnogo linkova
Daj maketi kakve igre za K750i nesto poput wormsa
tak nes mogu i oni![]()
ima netko kakav site s java aplikacijama za samsund sgh e-250??
igre ili možda neki player koji mogu stavit u pozadinu da prčkam po mobu dok slušam glazbu?
hvala
Nema osobe koje se ja bojim,
osim dragog Boga, jer je razlog što postojim
A jel netko ima Mobile Secretary 3.5 ili Mobile Tresor?
Kolibrius
Da li netko ima GAMELOFT BACKGAMMON za SAMSUNG D600?![]()
Samsung E700->2x Motorola MPx200->Sony Ericsson K750i->Nokia 8310i i Sony Ericsson W810i->Samsung D600->Sony Ericsson w810i->Sony Ericsson K800i->SONY ERICSSON K800i->Sony Ericsson C510->Nokia E63->Nokia E72-> Iphone 4 16 gb
jel ima netko Bubble Bobble i Mahjong Deluxe za Nokiu 6131?
Ima li neko one virtuelne kućne ljubimce ili TOP SPIN tenis u rezoluciji 132*176?
Jel ima netko za 6280 bilo kakvu igricu kamasutra???
Ima li neko IM+ mobile instant messenger ali da je full verzija, treba mi za cx70 i za 6233.
Bookmarks