Join Today
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 28

Threaded View

  1. #1
    Too old for this Sh**!!! Postignuća:
    SocialVeteran50000 Experience PointsOverdriveTagger First Class

    Datum registracije
    Nov 2002
    Lokacija
    München
    Mobitel
    S.G.S23Ultra/ G.Note10+
    Operater
    Telemach/Congstar
    Godina
    38
    Postova
    6.863
    Bodovi
    93.768
    Nivo
    74
    Bodovi: 93.768, Nivo: 74
    Bodovi: 93.768, Nivo: 74
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Arrow Konverter *Wav -> IMA ADPCM* - audio format za Siemense

    ...u naslovu je naziv programa koji je jako dobar za pretvaranje audio datoteka (pjesama, može i .mp3-ca) u datoteke za slušanje na mobu (posebno preporučljivo za melodije )... dolje ga možete skinut...

    ...naime, sve što je potrebno je pretvorit .mp3 file u .wav i zatim ga ovim programom konvertirat u .wav pogodan za reprodukciju na mobu... osobno sam ga iskušao (melodije na S65) i veoma sam zadovoljan, a najpreporučljivije je postavit frekv. ja 16 000 Hz...

    ...preporučujem...
    Datoteke u privitku
    Zadnji uredio //Wild-Boy\\ : 02-09-2005 u 19:37
    ..::>>> Just a little smile can give you more than a money :) <<<::..


 

Slične teme

  1. CallRecorder i .wav format na Nokia 6600?
    By johnnydk in forum Symbian S60 1st i 2nd edition
    Odgovora: 38
    Posljednji post: 17-07-2006, 17:03
  2. *.ram format ???
    By crescens in forum Općenito
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 29-05-2005, 22:20
  3. prebacivanje u AMR format
    By BlueNeon in forum Općenito
    Odgovora: 13
    Posljednji post: 14-02-2005, 00:03
  4. Sonorix Audio Player OBH-0100
    By Dark in forum Mreža
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 25-06-2004, 16:21

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove