[E7] glasine, specifikacije, misljenja...
http://img.gsmarena.com/vv/pics/nokia/nokia-n9-1.jpg
http://www.gsmarena.com/nokia_n9-3398.php
Specifikacije vrijedne spomena :
Super AMOLED capacitive touchscreen, 16M colors
360 x 640 pixels, 4.0 inches
QWERTY keyboard
8 MP, 3264x2448 pixels, autofocus, dual-LED flash
HDMI
Symbian ^3 OS
Ovo sve zvuci super samo mi se ne sviša Symbian ^3 OS jer je Nokia sjela za stol sa Googlom i porazgovarali su u vezi Androida i na kraju i dalje trpaju Symbian. Koji ih koci u rezoluciji ekrana.
EDIT: prvobitni naziv za E7 bio je N9 po najavama, špekulacijama s interneta
[Nokia E7] testovi, iskustva, recenzije, preview
Hi all, eto druzim se malo sa testnom Nokijom E7, imao sam je prilike prvi puta isprobati na Nokia World 2010 u Londonu, vrlo kvalitetno izradjen smartphone, pa ako vas sto zanima, tu je forum, pisite i pitajte :)