Motorola v525 je za svoju cijenu definitivno najbolji mobitel kaj se može dobiti. Ja nemrem vjerovati šta sve imam sad na njemu a nisam imao u početku:
1. Vodafone slike i muzika otključana i izbrisana - memorija oslobođena :thumbup:
2. Uključen delivery report :thumbup:
3. Otključan onaj desni soft key od vodafone-a :thumbup: :thumbup:
4. Uključena opcija za gledanje filmića, KOJA RADIII!!! :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:
5. Promijenjen tekst na vanjskom LCD-u :thumbup:
A kaj je najbolje, sve bez flashanja i flexanja :spin: :spin: :king:
Ajmo,htio bih čuti malo vas, šta se sve napravili sa svojim mobitelom?
