evo da obavjestim sve koji imaju k530 da je moguce potpuno flashanje u w660 posto su mobiteli identicni (kao k550 u w610) .Kao sto i sami znate flash k610 u w660 je neracionalan posto morate mobitel patiti da bi radio ali nasao sam neka saznanja na topSonyu da je flash k530 u w660 poptuno moguc: walkman radi bez greske ,camera isto tako imate flash teme ,track id... itd... znaci ljudi primite se posla :respect: :comp:

