Mogu ga upaliti samo u offline-u, ne priznaje mi nijednu SIM karticu.
Što se dogodilo i kako to riješiti?
Btw: gdje kupiti i koliko otprilike košta punjač?
Hvala
Printable View
Mogu ga upaliti samo u offline-u, ne priznaje mi nijednu SIM karticu.
Što se dogodilo i kako to riješiti?
Btw: gdje kupiti i koliko otprilike košta punjač?
Hvala
vjerovatno je zaključan, gdje si ga kupio?
ma nije zaključan, dosad je radio normalno, ali nakon jednog pada se nešto očito pošeremetilo.
uspjela sam ga još koji put poslije upaliti, al više nikako
Hm... to ti mi ne mozemo znati napamet sta je bilo ako je mob roknuo...
Original punjač u Mobisu je 140 kn.
Kupi si original, u oglasniku imas jeftinije.
jel mi se koja žičica otpojila ili?jel ovak odokativno mu nije ništa...
nije to bio ne znam kakav pad...
jel postoji mogućnost da mi se software (il kak se to već zove) srušio?
Vjerojatno ti se desilo nesto sa utorom za sim karticu kad kazes da radi samo u off line modu pogledaj ona vratasca koja ucvrscuju karticu kad ju stavis u mob mozda tu gubi kontakt kad kazes da ti se upalio normalno par puta
softver se ne kvari ak ti mob padne.
postoji mogucnost da je kod pada doslo do ostecenja utora za karticu neznam pretpostavljam samo kad kaze da se upaio par puta normalno
a gdje bi to u zg-u mogla odnijet na popravak?
i kolko bi to otprilike koštalo?
odnesi ga u mobis ipak je to skupa igračka
da ne dizem novu temu ovdje mogu postaviti pitanje.
nikako na n80 se ne mogu konektirati preko WLAN-a.pronadje mi komp bez problema,ali kad pokrenem browser i upisem neku stranicu,nema konekcije.da li jos nesto treba podesiti?imam i WLAN wizard,ali ne pomaze.
trazio sam po cijelom forumu,ali nigdje nisam pronasao rijesenje.
nisam znao da se može preko spojit sa wlanom na komp pa surfat po netu ...
ne znam jel moze,zato i pitam.pronadje komp,ali se nece spojiti.
Pogledaj pod Connections, connection point iliti Pristupna točka. Ako je namještena na GPRS, promijeni je u WLAN.
Ima malo zezancije s N80 dok sve ne zriktaš, poslije ide sve podmazano.
E, također, pod WEB, pod Vrsta spajanja namjesti "Obavezno zapitaj".
gdje se to nalazi?= Citat =:
pod WEB, pod Vrsta spajanja namjesti "Obavezno zapitaj".
ovo sa connections sam napravio,ali i dalje nece da spoji.uvijek javlja:conection failed.
Mislim da je pod Alati-Pristupne točke-Opcije.
ne sljaka.ne kuzim ja to izgleda.cijelo poslijepodne se j.... s tim i ne ide.:cry: :cry: :cry:
Imaš li instaliran WLAN wizard, aplikaciju od Nokije?
Piše li ti na glavnom ekranu ispod ikona i "Nema kalendarskih zapisa za danas" :) Skeniranje WLAN mreže?
Pokušaj otići na Nokijin site i downloadaj taj program ako nisi.
imam ga ima i pronadje mi router,ali se ne moze spojiti.ne znam da li jos nesto nedostaje u postavkama!?
Pronađe li tri crte bez lokota ili je nacrtan mali lokot?
Znam da je bilo velikih teškoća s N80 ali sa starim softverima jer se isto tako odbijala spojiti.
Da pregledaš pod Alatima pa onda (sad ne znam koja postavka), ali imaš Postavke WLAN-a, Postavke SIP-a... itd.
Da ih sve vratiš default.
imam zadnju verziju softvera,koristim UCweb pretrazivac,sve postavke bar mislim da su dobro konfigurirane.pronadje router bez problema i kad se spajam pise:conection failed ili no gateway replay ili conection initalization failed.pod alatima sam pregledao sve postavke i vise ne znam sta raditi...:cry: