Skinte sa http://www.my-siemens.com/com.aperto...rade/main.html
Printable View
link ne radi
meni je radio... :)
odi na www.club-siemens.com i tamo ćeš sve naći
odlicna stvar, jel iko drugi to radi osim siemensa??
normalno da ne, siemens rula... :)
takve stvari NOKIJA ne daje, jel tako VIKI????
Link ne radi...
@3aTmr
NEma potrebe da ide na club-siemens jer su linkovi isti!
Kada se upgrada mob, vrijedi li i dalje garancija ili ne?
Vrijedi!
...samo kad upgrejdas softom s my-siemensa
Ma ja nemogu skinuti to :( stalno mi javlja The page cannot be displayed
my siemens je down!
link ponovo radi!!
Ma jok! Ni dalje ne radi!!!
radi
Odi s internet explorerom, a ne s pregledivačem tipa Crazy browser koji ima pop-up filtere:cool:= Citat =:
Poslao: Oryon
Ma jok! Ni dalje ne radi!!!
Ili daj mail pa ti pošaljem. Mogu i drugi koji nemogu skinuti, teško je 7.5Mb. Uh što sam danas dobre volje:D
Ne ali 3650 kao da nema veze sa nokiom.... no nećemo sad opet! M55 rula!= Citat =:
Poslao: coma_zgb
takve stvari NOKIJA ne daje, jel tako VIKI????
:comp: :scool: :beer:
:)
Ne trpaj tu CRAZY BROWSER... Ja ga imam i radi savrseno...= Citat =:
Poslao: milo dete
Odi s internet explorerom, a ne s pregledivačem tipa Crazy browser koji ima pop-up filtere:cool:
Eto, i ja koristim crazy b., maknuo sam pop-up filtere i svejadno nije mogao dići java script, javi The page cannot be displayed, pa sam ga skinuo explorerom. Možda nije nešto drugo u postavkama u redu, ali bitno je da je sve tu:)
A kaj nosi taj novi soft?
COPY/PASTE:
- Improved overall software through technical enhancements
- Updated Java and sound functionalities
Radi.= Citat =:
A koju verziju ima M55 koji se nudi kod nas?
pa ovi što su u dučanu imaju sigurnu neku manju verziju, pošto je 10-ka tek izašla
04, mozda ovi najnoviji kaj dolaze 07, ali ja sam prije par dana kupio burazu i dobio je 04. Sad upravo punimo mobace pa cemo ih updateat. Meni je link radio(sinoc oko ponoci, ali je puko 127 puta, pa je skidanje potrajalo). I sad trenutno radi.= Citat =:
Poslao: Eminem
Radi.
A koju verziju ima M55 koji se nudi kod nas?