http://web.vip.hr/drenjancevic.vip/gif/m55.gif
izvor je www.vip.hr
Printable View
Mrak cijena!
pa stvarno nije skup...za koji mjesec ce biti jos jeftiniji...
a na crno 230 € :lol:
sto je vise nego u trgovini....stvarno nisu normalni u oglasniku...
jucer je pitao jednog "na crno" za t610 a on meni kaze 370 EUR...odmah sm reko ajd bok...uopce mi se nije dalo tipu objasnjavati kako je u trgovini jeftiniji...
ne znam koliko je u oglasniku ali m55 je na hr.ponuda.gsm 230 €
super ponuda
230 x 7,5 = 1725 kn....
ako je nesto na crno moralo bi biti barem 25% jeftinije (ili cak vise)
Morat ću malo pročešljati šta se sve (novo) može dobiti za 1,7 kilokuna, šta se tiče izgleda i specsova.....samo mi malo diktafonske memorije fali.
biti ce uskoro na crno jeftinije
geee...meni je i to puno.....hehehe....
jel barem dobra ta kamera
ovdje se moze i isprobati...
http://www.my-siemens.com/com.aperto...ra/m55_en.html
sidja mi se moram priznati...al nije jos vrijeme da si kupujem novi mobitel...;((
ides, stvarno je jeftin. isprobo sam ga malo na onom linku gore, nekeako mi se ne svidaju simensovi izbornici itd.
meni su siemensovi izbornici najbolji, ali to je stvar navike! jel sada m55 najbolji mob za tu cijenu?
mislim da za tu cijenu teško možeš kupiti bolji telefon (mislim na nove modele), ali možeš kupiti sl45 :)
btw meni se osobno ne sviđa izgled m55-ice
treba ga vidjeti u zivo, ja ga danas nisam uspio naci u ducanima
znate sto je interesantno...na siemensovim stranicama u opisu telefona stoji:
"Improved water, shock & dust resistance - no "
to mi se nimalo ne svidja...greska?
"Improved water, shock & dust resistance - no "
To je istina!
M55 nema nekakve veze sa ME45 ili M35.
Baziran je na M/MT 50.
Meni osobno smeta da nema kabel niti software u prilogu jer ne podržava niti bluetoth niti infra crveno...
CUJ,J.... JA TAJ TVOJ 45,ON JE SRANJE.M55 IMA SUPER IZGLED I NE S....!!!!!!!!!!!!!!!:fried: :D= Citat =:
Poslao: 3aTmr
mislim da za tu cijenu teško možeš kupiti bolji telefon (mislim na nove modele), ali možeš kupiti sl45 :)
btw meni se osobno ne sviđa izgled m55-ice
Je li netko obratil pažnju na w/o ?Čini mi se da to znači without tj. bez kamere.
ma vidi ti tog eminena... Mislim stvarno... Što uopće reći....
sljaka je dobro zamijetio... ta je cijena za solo aparat, bez kamerice... :(
****** zato i je tako jeftin! nemoj ti eminemko protiv sl45 ako se ne zelis kacit
Taj se mob inaći i isporučuje bez kamere. Osim toga kod nas je i dosta povoljan za razliku od vani di se treba platiti oko 300 Eura. A osim toga je tek došao u naše dućane... Kad tad će pasti još malo cijena....