Evo za sve one koji dozivljavaju neke anegdotice, prave neke zezancije ili misle da imaju smijesan klip uhvacen naravno svojim mobacem nek ga postave ovdje pa da se i mi smijemo.
Ovaj klipic je snimljen na radnom mjestu za vrijeme hmmm dosade. ;D ;D
Printable View
Evo za sve one koji dozivljavaju neke anegdotice, prave neke zezancije ili misle da imaju smijesan klip uhvacen naravno svojim mobacem nek ga postave ovdje pa da se i mi smijemo.
Ovaj klipic je snimljen na radnom mjestu za vrijeme hmmm dosade. ;D ;D
A kako se vrsi upload,poput tvog gore?
Ne želim zanovijetati, ali nisi li mogao taj 3gp format prekonvertirati u avi ili mpeg? Ovako mi je useless.
skini neki 3gp player za komp i stvar rijesena
istina, Šile baš si mogao to konvertirati u neki upotrebljivi format... meni se recimo neda instaliravati ONE player samo radi tog clipa (a nit ga želim imati na kompu)...
@Pinocio: za sad uploadati mogu samo moderatori, ako imaš što zanimljivo, obrati se modu preko PM-a
Imam ja konverter doma, ali sam sad na poslu. :D Shame on me...
Za 3gp vam treba quick time
ili Real player (one player) a svi su grozota... no, fala bogu postoje real i QT alternative.
a dobro i kako da mi ostali postamo filmic
Dignite na neki server...
a sad pa sta ne mozemo kao i šile postati
Samo admini/modovi/vip mogu postati privitke
a cemu to???
mislim samo pitam, bez ljutnje
A zar niko od vas nema Windows Media Player Clasic?Mali programcic,ali otvara sve zivo!!!
Bili su na BUG-u codeci od Real i One playera koji se mogu koristiti u WMP, Winampu...
Otisli smo daleko od naslova mislim trebalo je da se posta smijesni video.
Sve u svemu treba vam Windows Media Player Clasic, Nokia Multimedia Player, Quick time, Real One Player ima toga sigurno jos al ovo vam je najednostavnije za nabavit.
admini/modovi/vip mogu postati privitke
Ukoliko nezna neko kako se dize materijal na server nek posalje nekom od modova na mail pa ce ga on postavit za vas.
Nisam htio prebacivat u .avi jel onda ne bi sigurno bio tako malo kila.
ja imam neki mpegable player...free je i sluzi mi samo za 3gp....mislim da je to najjednostavnija solucija
evo i od mene:
http://free-zg.htnet.hr/el_nino/Video(1).zip
A jesi lud ko noga.
Ovog drugog lika po redu znam jel studira u OS?
Jel prdnio ko :) ?
Evo jedna recitacija:
Veceras dobite od mene mesta za upload, sve free ;)= Citat =:
Izvorno postao Šile
Izvolite, ovde uploadujte, pa postujte linkove :)
Code:http://www.mobilnisvet.net/modules/mx_pafiledb/dload.php
Neradi link!
A se volimo!
Evo moje kolekcije...na snimkama nisam ja nego sam ih ja snimao...
Ja bih rekao da radi, mozda je to zato sto je bilo problema na serveru.= Citat =:
Izvorno postao Šile
http://zezancije.freeprohost.com/Ema...20kamikaza.3gp
Na ovoj se snimci neki frend baca sa zidića na kontejner!!!! ;D ;D ;D
Na toj (mojoj i frendovoj) stranici ima još mnogo smiješnih filmova,slika i audia made by me
Zezancije.freeprohost.com
Mislim da jos uvijek neradi:= Citat =:
Izvorno postao kvisko08
http://www.mobilnisvet.net/modules/m...file&file_id=1
Ovo izbacuje:
The selected File does not exist anymore
404 File Not Found: The File pafiledb/uploads/e69243a3931325bf13bab256ea80d918.3gp does not exist.
ma sta made by you -ti si samo snimao ,a svi smo glumili i usput ja sam napravio stranicu zezancije.freeprohost.com :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :comp:
Sad si neka faca, a usput sve sam filmiće snimao JA!!!!= Citat =:
Izvorno postao the man
ti si samo glumio i još drugi
Problem je u tome sto nisi sacekao da se fajl uploaduje na server ipak to nije mali fajl?!= Citat =:
Izvorno postao Šile
Trebas da sacekas ovakvu poruku:Tada mozes da budes siguran da je fajl postavljen.Code:Information
The new file has been successfully added
Click Here to return to the previous page
To je i pisalo zato mi i nije jasno u cemu je kvaka. Jel si siguran da nemas limit na 1,3MB?
Moja greska :( Sorry
Ja sam mislio da sam to podesio, i jesam ali ne drugom sajtu :(
Sad je sve OK.
Šile reci mi, igre su ti u nekim jar fileovima i nemogu da ih instaliram, reci kako.....