Pozdrav,
Razmisljam o kupovini novog mobilnog aparata, sto mi savjetujete?
Nekako mi je za oko zapao Samsungov SGH-E710 i SGH-E600, koja je razlika i koji je vise isplatljiviji, i bolji?
Postovanje,
Ivan
Printable View
Pozdrav,
Razmisljam o kupovini novog mobilnog aparata, sto mi savjetujete?
Nekako mi je za oko zapao Samsungov SGH-E710 i SGH-E600, koja je razlika i koji je vise isplatljiviji, i bolji?
Postovanje,
Ivan
ako si bas zapeo za samsunge onda e700
e715,znaci unaprijedeni model od e700,ima neke sik stvari..
Dobro ajde nemora bit Samsung, a koji drugi da uzmem, smartphone, ili nest drugo, Nokia, Motorola, ...
Recite...
Probaj uzet t630!
Cijena je SUPER!!!!
Vjerojatno ga ja uzimam za par dana (imao sam nesreću sa starim pa....)!
Ovisi za koju cijenu. Od ovih dva preporučam E710.
ak je smartphone onda sx1 (dosta je jeftin, moze se naci za 2500kn). nije ni 6600 losa ali je od sx jedino bolja u novijoj verziji symbiana, u svem ostalom ju sx1 prasi
e710
Možda cx65?
Daj malo preciziraj kaj bi htel - smartphone, poslovni, šminkerski..... Za koju cijenu?!
Trenutno koristim Nokiu 6510, najvise mi treba jer koristim vise podataka pod jednim kontaktom, tipa broj kucnog, moba, faxa, adresa, e-mail adresa, web adresa, itd.
To bi na neki nacin vuklo na smartphone.
No nisam nesto narucito zapeo na smartphone, iako su jaaako dobri, no nisam ni potpuno izbacio...
Sto se mene tice, odgovara mi i smartphone, i poslovni, ili sto vec, samo nek ima neku koliku toliko funkcionalnost.
Cijena bi bila do nekih 3000kn.
Moje preporuke
Šminkerski(totalno)-Sam SGH-S200(ja ga imam)
Smartphone-SX1
Poslovni-e715
Po meni ti je bolji šminkerski E700! (ljepši je od 710/715)! Ili 7200= Citat =:
Poslao: IggXy
Moje preporuke
Šminkerski(totalno)-Sam SGH-S200(ja ga imam)
Smartphone-SX1
Poslovni-e715
Sa smartphonom se slažem - SX1
Poslovni.... hm..... K700 ili 6230 ili t630
šminkerski - st60, t630, e700, x600, k700
smartphone - sx1
poslovni - 6230, k700, st60
sminkeraj-8910i
smartphone-sx1
poslovni-6230
@Hrco - pa baš ti i nije t630 šminkerski............, a i K700 - više poslovni nego šminkerski!
ko kaze da t630 nije sminkerski. jos nisam vidio ni jednog dedu da nosi koji SE mobitel, pogotovo ne t630
Da, ali ima neke funkcije po kojima bi se t630 mogao svrstati u poslovne (nppr: BT!), ali to je večinom individualno!!
Meni on ne djeluje šminkerski, ali to je moja stvar!!!
Moja preporuka je CX65 za oko 1800kn, a ima ono što traži, više informacija u kontaktu (ime, prezime, 3*broj telefona, 2*e-mail, URL, potpuna adresa, rođendan i podsjetnik na rođendan i slika)
bt. osim akj je za posao (kod nas slabo) jos se koristi za igranje u multyplayeru. npr N-GAGE pa zbog toga je jos t630 sminkerski mob
Mislio sam totalno sminkerski a nije ni skup oko 1700 kn= Citat =:
Poslao: zeroo-cool
Po meni ti je bolji šminkerski E700! (ljepši je od 710/715)! Ili 7200
Sa smartphonom se slažem - SX1
Poslovni.... hm..... K700 ili 6230 ili t630
I jedna nevjerojatna prica:
Moja,moram rec debilna frendica je platila Samsung S200 2500 kn
a novi e700 je 2100 kn(u oglasniku)
kad si ju nagovorio ;D
Nisam nista,ona vidila moj mobilni(moj ponos) i nakon par dana evo nje sa S200,jadna je otisla u Europatrade nije ni znala model koji trazi koje funkcije ima...e bas je glu... :)
..................pusiona................ kaj tebe nije pitala za savjet! :-)
S200 nema mms-a(nisam ga ni zelio),a ona meni dode daj mi nariktaj postavke za mms,aj dobro ona primi losu vijest,malo kasnije zove i pita "gdje da skinem mp3-ce".
Ah da sam je savjetovao onda bi imala bolji mob od mene:(
a ti si joj reko da ima mms i mp3 ;D
Komentirajte malo S200 mozda ga netko i nabavi,da nebudem jedini ovdje s njim:(
http://www.mobile-review.com/phonemo...-s200-en.shtml
moj komentar. srot!! (bez uvrede) ali taj mob ne vrijedi vise od 1000kn. rade kupim e715 ili jos bolje x600
e pa je ti frendica,dal moze zamijeniti
Hrco u pravu si kad gledas funkcije,ali ja nisam htio kameru,mms,mp3...
Zelio sam sminkerski...
sminkerski ne sminkerski. ne bi dao 2000kn za njega
Ne kuzim sta ti smeta na njemu???Zato sto nema sve i sto e700?meni to nije bilo vazno!
sta ima taj mob na karaju sve i daj njegovu sliku tu,da vivim tu sminku
e al fakat krivo pisem..malo cu se vise potruditi ubuduce
jednostavno. da je sminkerski. nije vidi se po dizajnu (ni obline) ko da si ga daskama i cavlima zabijao (bez uvrede), a opcija.... pa svaki frajer koji hoce biti frajer s mobom ce kupiti n6600-sx1, a nekome kome treba najobicniji mob za sms i razgovore ce uzeti s200
Pa pogledaj npr. SE t630 ima oblik sapuna;)
mislis nokia 3100. bar ima neki oblik. s200 nema oblika
Sta bi morao biti u obliku kotaca da ga ima??!!
mislim. mob je cisto onak prostacki izveden pa je sminkerski. to ti je ko da sam ja sad andys warhole i nacrtam neke kvadratice i torkute i kazem to je umjetnicko djelo, a ti padnes na tu foru i kupis to
Evo par slika,možda je netko lud da ga kupi;)
www.slike.itgo.com/s200.htm
da si ga prodavao prije 2god garant bi ga kupio ovak ima i boljeg s.... za te novce
Meni se svidio po dizajnu,malen,lagan.Mozda sam malo pogrijesio u izboru ali niti jedan mob do 2000 kn mi se nije svidio kao ovaj a oni vise toga su mi bili pre pre skupi.
Dosta vise sa prepucavanjem svako ima svoj ukus ,meni se nesvida tvoj st60 pa sto???
a koje si jos imao na umu
ni meni isto ;D= Citat =:
Poslao: IggXy
meni se nesvida tvoj st60 pa sto???
Na umu sam imao V300-prevelik-težak,v500 -II-,t630-nevolim SE,Nokia 3200-previse "funky"
pa i e-700 ti je sminkerski i to meni puno ljepsi od tvog S200
aha,znam,pa ok je meni mobac..jednostavan,sam ne bi crveni uzeo..
eto kaj bi ti falilo da si uzeo t630. jedino nemas pravi razlog za njega
kome je to bilo upuceno
igoru
Nevolim SE!Imao sam t610 par dana i nije mi se svidio.
kaj ti nije odgovaralo?
Nisam ga naš stigao proučiti ali mi je imao losu navigaciju(volim brzo prebacivanje po meniima),kamera nije bas nesto ocekiavo sam vise,pre malo memorije
Tada sam imao 3650,a sada pregovaram s nekim tipom mozda ubodem 7250i
ja ti ga imam..i mob je fenomenalan...stavrno..oko 5mb kad je prazan memorije..kamera nije perfaktna..ali je ok...a sve sotalo je tak jed i dobro da ti je gust pisat sms ili slusat radio...a izgle ,nekom je ruzan,a meni recimo perfektan
i za mene cist perfekt,i zaboravio sam da ima FM
Ali je po meni kamera jako loša!!!
gle,kamera je solidna,nije tak losa,za neprofi snimanje,cist ok...
Ej Zeroo pogledaj što sve mob ima na svoju veličnu,a mogu lise slike preko Irde slat na komp?