K530 MODDING - flash u W660, driveri, patchevi...
evo da obavjestim sve koji imaju k530 da je moguce potpuno flashanje u w660 posto su mobiteli identicni (kao k550 u w610) .Kao sto i sami znate flash k610 u w660 je neracionalan posto morate mobitel patiti da bi radio ali nasao sam neka saznanja na topSonyu da je flash k530 u w660 poptuno moguc: walkman radi bez greske ,camera isto tako imate flash teme ,track id... itd... znaci ljudi primite se posla :respect: :comp:
K530i problem sa flashanjem (unlockingom)
:hm: :hm:
= Citat =:
Izvorno postao
ravilov
Pozdrav svima, ja sam novi clan i novi u svijetu SE-a
Pokusao sam odkljucati svoj K530i (T-mobile ) sa softwareom sa navedenog linka (K530_R8BB001_MAIN_GENERIC_NC_RED52.mbn,
HB1-06_Gen_CDA102568_3_R9A_GENERIC_S_E_EUROPE.zip, K530_R8BB001_FS_S_E_EUROPE_RED52.fbn)" dok je moj originalni bio.
R6BC002 prgCXC1250912_GENERIC_NC..
FLASH CID:52.
Mobitel je otkljucan no nije mi do kraja prosla ravilova procedura opisana u postu #17
" 3. u MISC ide unlock patch (VKP), Bypass DB2020 otkvaceno,
Use qa path zakvaceno, stisnes Write SCRIPT"
Kad SETool pokusa zapisati SCRIPT javi da se nije uspostavila komunikacija:
Trying to launch embedded bootloader...
embedded flashloader not responds !
Elapsed:52 secs.
Da li mogu preskociti treci korak ili ne ? Unaprijed hvala. Pozdrav
K530, nakon flashanja mutne slike s kamere
pitanjce, zaš mi je kamera toliko u banani sad nakon nekoliko flashanja?
stari ima isti mobač i njemu je slika savršenstvo dok je meni užasno
mutna i izgleda u jako niskoj rezoluciji... probo sam neke cam drivere snimit
camdriver v0.2 BrAzUkA´s
werto_camdriver_v0.6.5
prvo jedne pa druge naravno.. al nije pomoglo :angry:
software od k530 je gore
w660 problem sa face warpom
danas sam upalio ovu aplikaciju da vidim jel radi i radi ali izbaciva cijelo vrijeme neke kao infracrvene slike ne kuzim zasto nece normalno takoder sam ga pokusao maknuti ili instalirati neku drugu verziju ali pise da je zasticen i uvijek izbaci operatio failed