dali zna netko imal u okolici dostupno n 80 mobitela,ono što sam vidio na netu ima i to po cijeni od 650 eura :jump: :klap: :spin:
Printable View
dali zna netko imal u okolici dostupno n 80 mobitela,ono što sam vidio na netu ima i to po cijeni od 650 eura :jump: :klap: :spin:
To što si vidio na netu su u pravilu pizdarije, a tu i tamo zaluta neki prototip u nečije ruke. Finalne verzije dakako nema, i neće je bit do 3-4 mjeseca, kada se očekuje u dućanima.
sory feler ima u narudžbi a čekanje je podugačko ali po ovoj cijeni ako ubodeš mislim da če biti dobrano jeftiniji od mobisa a cijena je za nezaključane u njemačkoj
tog naručivanja nasljepo(unaprijed) je bilo i davno prije,i to je baš ono što drug kaže,pizdarija.
http://www.idealo.de/preisvergleich/...gory/1002.html
sve je to ok ,ovdje vam je strtanica pa procijenite
komentari poželjni
komentar je da to nije prva stranica koja nudi nešto ovakvo
i molimte da koristiš tipku edit umjesto da pišeš 3 posta za redom
U naslovu piše ovako: "TELEKOMMUNIKATION: DIE BELIEBTESTEN PRODUKTE AUS UNSEREM PREISVERGLEICH" što bi značilo: "telekomunikacije: najpopularniji modeli u našoj usporedbi" i to samo po sebi ne znači da je model u prodaji.
drug mile ja nisam švabo ali kad sam otvorio navedeni link onda sam skužio da moraš naručiti i čekati da on izađe u prodaju.
navedeni način kupovine ne dolazi u obzir bez obzira što je to firma. i daj ne mijenjaj slikice jer ipak to ti nije nikakvo prerušavanje.
poznatiji si po figuaru a ne po ciletu miletu koji ne pijeva več zavija.
Pa da. To su neke predbilježbe i ima tih stranica više. A kao što rekoh, glupo je kupit uopće prije nego se pojavi finalna verzija u dućanima i dok neko ne stavi user-review na net. Tek onda treba odlučitit o eventualnoj kupnji. Barem ja se toga prodržavam. :)
drug mile neznam otkud ali na internet monitorovom forumu pod mobility našao sam kod simbian boy oglas da frajer prodaje n 80 za 6800 kn ajd provjeri to jer ako je istina on je prvi od svih koji ga nudi a treba izač tamo negdje početkom travnja
e ovo s narudnom sam ja htio ici, ali sam odusto bilo je 5x n80 za 700 eura, sto je jako jeftino,ali ima toliko nedostataka ta narudba sad je pre sumnjiva..odsuto..ako nekog zanima mogu reci točno.,ad mi sene da pisati.
ma ne to sad sam pak tu kod nas našao da frajer prodaje i nigdje ne spominje narudžbu,a ima i ivaj nivi simens i samsung,jedino ako nije fora za glupe
SymbianBoy kaže:
Nokia 8210, godinu dana stara, super očuvana, bez ogrebotina, 300kn
SonyEricsson T68i + kamera MCA25, star 9 mjeseci, izvrsno očuvan, kao novi, kamera gotovo nekorištena, CD, upute, 400kn
Siemens S35i, super stanje, neogreban, korišten 2 godine, nova baterija, IrDA, diktafon, zadnja verzija softwarea bez HR menia, 250kn
SonyEricsson J210i, 0h, novo, HR menu, kodiran na VIP, 65K boja, IrDA, 400kn
Nokia 6020, 0h, novo, HR menu, kodiran na VIP, kamera, video, IrDA, 750kn
Nokia 6670, 0h, novo, HR menu, sve mreže, 1MPX kamera, Symbian, 1550kn
Samsung D600, 0h, novo, najnoviji software sa ispravljenom greškom pražnjenja baterije, BLT, 2MPX kamera, 262K ekran, 3D stereo zvuk, 2350kn
Siemens SXG75, 0h, novo, UMTS, 2MPX, top model, mat crni, nema HR menu, 4500kn
Nokia N80, 0h, novo, top model, kamera 3MPX, kartica 128MB, video call, 6800kn
Samsung D800, 0h, novo, kamera 1.3MPX, TFT 256K boja, Dual speakers (3D zvuk), tanak kao V3, 4500kn
Sharp V903 SH, 0h, novo, radi na VIP, 3,2MPX kamera, 3D zvuk, 128 kanala, MP3, kartica 64MB + 512MB, UMTS, najjači model na tržištu, 5000kn
*Moguće su zamjene, dostava, otkup rabljenih ili novih telefona.
Sva pitanja, ponude i nejasnoće u vezi bilo čega molim isključivo na PM.
evo tu vam je cijeli post
n80 6700kn? pa za to kupim 50x n80 u njemačkoj.
Iskreno, meni je to malo sumnjivo.
Vjerovao bih tek kad bih ga vidio, upaljenog i na djelu...= Citat =:
Izvorno postao mrcina
I nije mi jasna cijena, pa kad dodje u Mobis, bit ce najmanje 1000kn jeftiniji.
imaš pravo i onaj simens dođe 300 eura a pogle za koliko ga prodaje duplo.zvao sam jednog frajera iz oglasnika i cijena je tu negdje samo što ju je tamo napisao u eurima
dečki čitajte post otpočetka nije to moj post več od symbian boya a ja sam ga prenio ovdje gdje je veča publika
Ajde daj nazovi lika, nađi se s njim, reci da hoćeš pogledat...........
99% sam siguran da tip kenja o tom mobu i kad he budeš htio naći s njim, reće će da je prodan.
Onih preostalih 1% - može biti da se tip domogao nekog prototipa, jer jedino prototipovi trenutno postoje, a review jednog od takvih si mogao već pročitati ako si pratio ovaj forum. Finalne verzije - NEMA. I Sad ako netko želi isprsit 6700 kuna za poluproizvod - bi maj gest.
Pa nije vala da ce N80 tek za 2 meseca da stigne?
Tako nekako... Najavljena je za ožujak...
Ako ne zakasni, ko N91 :notooth:
hej dečki evo što sam danas dobio od symbian boya
= Citat =:
Izvorno postao SymbianBoy
Ja mislim da ti je bolje počekat još koji mjesec i kupit ga u trgovini nego ovako ipak je to puno (previše) para
E, ajmo skupit pare ovdje na forumu, pa ga kupit, pa se svi uvjerit jer to - to, pa... Kaj sad? ;D
Ja sam za! I jos dogovorimo neki time-sharing...= Citat =:
Izvorno postao frish-KI
Ajmo! Ja sam za!
It was a joke, guys...
;D
I malo smo odlutali u offdžinicu...
Naravno;)
Ma ja se jos uvijek sjecam da je prije par tjedana onaj Tomek pricao da moze nabavit izmedju ostalog i N80, pa od tog nista nije bilo... Ma to su price za malu djecu.
moze se nabaviti,,nisu price. samo pitanje jesu to pravi modeli ili neki protoipi.= Citat =:
Izvorno postao marko6630
A mislim, i ja napravim prototip... Čemu uopće rasprava oko toga... N80 izlazi najranije u ožujku i zdravo...
e sad šalili se ili ne ali slično sam prošao s W900 gdje sam ga dobio prije svih a s emsc -papirima i hrvatskim a da se nije pojavio u trgovinama lijepe naše (hrvatski su mi ugradili s novim SW besplatno naknadno na osnovu garancije ) a da sam provjerio u oglasu jesam i ispala je fora -prodano dok ja cijelo vrijeme uživam u mp3-cama koje prže 24 sata
-na osnovu toga postoji mogučnost da ga veliki (ZA N80 MISLIM) igrači dobiju kao oficijelni ili reklamni dar od Mobisa -možda se varam ali eto:comp:
može biti da je kompletna elektronika od n 70 samo u drugom kučištu sličnom kao kod n80 iliti kupe n70 za koliko 380 eura pretvore ga za kojih 20 eura u n80 i preprodaju za cirka duploi to je to.to je moje mišljenje ali moguče ako imaš soli u glavi i imalo znanja o preciznoj elektronici i nano tehnologiji.tu jedino mafija može da ima prste jer se tu vrte basnoslovne cifre koje mi nemožemo zamisliti.
potpouno tocno, taj mobitel je vec proizveden odavno, samo sto jos nije pusten u prodaju. tako i svi modeli se proizvedu ranije.= Citat =:
Izvorno postao abd
ne znam jel si vidio n80,ali to ne mozes napraviti od n70.= Citat =:
Izvorno postao mrcina
abd moguče ali i nije moguče kad još navedeni model nije iscurio nigdje u svijetu.to ti je bila ista fora sa newsa gdje su naivci padali na kojekakve oglase iz nigerije a dobijali fige i ostala sranja.
Pa, dobro, tako i Nokia radi, samo što je to onda legalno i legitimno. Tko je u zadnjih godinu-dvije vidio da je izišao neki smartfon koji je dosta, ali fakat dosta različit od ostalih? Npr pogledajte odnos 6630-6680-N70... Po meni jedan te isti mob, samo drugo kućište i malo izmjenjen soft (više ušminkan).
možeš itekako,jesi li vidio veličinu 6270 mobitela.kad je sklopljen velik je kao 6680 a on je pak veči od 70 i tu ti je fora.pločica ide u donj dio sa tastaturom ,displej u gornji dio a kučište slično ali ne i isto kao 80
da ali ima jedna razlika, sve je to isto ali se sa vremenom koriste sve manji čipovi,kondiči,otpornici,tranziči,diode i drugo doke mobač nebu velik kao značka na prsima startrekovaca
prije ces od 6270 napravit n80 nego od n70.= Citat =:
Izvorno postao mrcina
mi tu diskutiramo a frajer se negdje gušta ili nam netko iza leđa sprema bombu pa javi kupio sam n80 a mi ???????????????????????????????????????????? :zbunj: :wall: :flame: :beer:
A koji bi razlog bio odlaganja izlaska? Da zastari? Ide van čim se zgotovi i odobri...= Citat =:
Izvorno postao khideg
bit ce ovo drugo!!! :wall:
joj, da ti znas sto treba sve proci dok tel izade, iznenadio bise..nije to samo tako.= Citat =:
Izvorno postao frish-KI
Ajde onda lijepo, nađi se s njim. Kaži da te zanima i da ti neki frend ne vjeruje, ponesi neki drugi mob, uslikaj N80 i postaj na forum. Da bude vjerodostojno, stavi ga na recimo Jutarnji. Onda ćemo svi vjerovat tom SymbianBoyu.= Citat =:
Izvorno postao mrcina
Ali po 1000000-ti put ponavljam: Službene verzije još NEMA! To su samo prototipovi koji su nekim kanalima iscurili van.
Pa, ako još nije gotov i odobren, onda nema što izlazit na tržište. I prilično sam siguran da je procedura oko izlaska svakog modela složena i da nije kratkotrajna...= Citat =:
Izvorno postao khideg
ja ču ga kontaktirati i vidjeti što bu rekao
Tako je. I onda lijepo sve događaje i doživljaje podijeli s nama ođe.= Citat =:
Izvorno postao mrcina
evo još jedan šlag
= Citat =:
Izvorno postao SymbianBoy
što je to pvt dečki
Private message, iliti privatna poruka. Klikneš na ime i onda ti se otvori izbornik i imaš opciju "pošalji privatnu poruku...".
I da za 6680 daje 1.300 kn? Jel malo zabrijao?
očigledno da je bumo vidli
Nisu priče, na siteu di sam ja gledao bilo ih je, ali su mi bili preveliki troškovi dostave i prevelik rizik da uzimam.= Citat =:
Izvorno postao marko6630
pa jasno da je bilo,to su svi malo upučeniji znali......glavno da si ti tajanstveno tajio svoju "vezu";D
no to je sve melem za oči ,drug vam dobro govori.
ajde sad sa nama podijeli stranicu gdje si vidio da prodaju n80 tomek
Evo juce sam se raspitivao i kazu da stize krajem februara pocetkom marta!Bar ovde u Svabiji tako!
supertarzan a jesi li se raspito za cijenu,osim toga njemčija i hrvatska su ko zemlja i pluton naspram sunca
Cijena će po logici stvari biti negdje između N70 i N90.
Nisam bas siguran. Tu je 3Mpx kamera, WLAN, faktor Mobis.... Mislim da bi mogla biti skuplja od N90, odnosno, vjerojatnije je da njenim izlaskom padne cijena N90 na nekih 5000kn, a da N80 kosta oko 6000kn.= Citat =:
Izvorno postao Drug Mile
Malo vjerovatno. N80 će, garantiram, koštati manje nego N90 kad je došla na tržište. Ako u međuvremenu cijena N90 padne, onda možda bue skuplja, ali sumnjam. Što se tiče 3 mpx kamere, može ona imat i 10 mpx, ali ona na N90 je jednostavno superiornija i skuplja. Nije sve u pixelima.
Ajde ok, možda bude 5500 - 5700
Mislim da je ovo realno:thumbup:= Citat =:
Izvorno postao Drug Mile
Ma ne jebe me puno, jer ionako ne mislim kupovat. Čekaću N95.
Samo pazi da ti ne bi bilo kao meni sa N91...= Citat =:
Izvorno postao Drug Mile
Gotovo sam siguran da je N80 moj slijedeci mobitel
...samo da se nadovežem: na forum.hr ima lik koji prodaje mobove, izmežu ostalog tu je i N80 pa bi mogli provjerit ;)
O tome se u ovom threadu i govori cijelo vrijeme
pa kaj se ne govori o nabavci u njemačkoj???= Citat =:
Izvorno postao Drug Mile
I o tome uz ostalo ;)
Ekipa, N80 izlazi u ozujku (prema Mobisu), po cijeni od cirka 5500kn. Sve ostalo su gluposti. A i ako nisu, 99% sam siguran da nitko na ovom forumu nece iskesirat 6800kn kolko taj frajer trazi za mobitel i da ga on ima.
Ja prvi necu;D= Citat =:
Izvorno postao marko6630
= Citat =:
Izvorno postao SymbianBoy
ovo je nastavak na prije spomenuto.prema ovome što je napisao stvarno je moguče da ima onu kako ste rekli beta verziju n80 koja je puna bagova
saga zvana n80 u zagrebu se nastavlja,ovo sam dobio od druga
= Citat =:
Izvorno postao SymbianBoy
a ovo sam poslao
= Citat =:
Izvorno postao SymbianBoy
može ali ne želim kupiti mačka u vreči pa bi trebalo organizirati pregled robe pa isplatu po daljnjem dogovoru jer baš nebih htio da popušim toliku lovu,ok
nastavci slijede ,uvalite se u fotelju i čekajte daljnje nastavke ove sage
To majstore
Samo ti nju uslikaj i uploadaj na forum, da lakse docekamo ozujak i njen izlazak:thumbup:
dečki to neče trebati izgleda da su požurili sa izdavanjem i pomaklji ga za veljaču a tu je link sa slovenske stranice ni to malo čudno
http://www.mobile.si/album/showphoto...27751&cat=1214
evo beta verzija
Te slike na mobile.si stoje odavno. A di si vidio veljaču?
na kojem forumu je taj SymbianBoy, jer na ovom ga nema. ili ima drugi nick?
kako sam ja shvatio - na forum.hr
http://www.forum.hr/showthread.php?p...87#post4758187
@mrcina ajd pogledaj svoje privatne poruke (PM) i javi mi se.= Citat =:
Izvorno postao mrcina
= Citat =:
Izvorno postao SymbianBoy
a jeste stvarno mustre kad treba da poslujemo i da napravimo nešto vi se izvrdavate samo napred želim vam puno sreče.ako več nečemo poslovati po vama ajd pošalji koju sliku da onda pasem oči,valjda nisi i tu cicija.
tu vam je odgovor na vaša pitanja činimi se da je to ipak bila patka ali saga ide dalje 6280 je u blizini i za oko 500eura a možda se zaletim u nama bližnju susjedu italiju i ubodem ju za 250 eura (abonamenti su kod nas pretplata a ricambinati su valjda na kartice ) i to ovi na kartice a imat ču vjeropjatno onda i lg 8360
drug mile evo ti stranica
http://www.howardforums.com/showthre...&page=19&pp=15
pod prom 1 kaže da če izači u februaru.sori dečki mora u dva posta jer ovaj sam poslao na krivi forum a trebao je izači prije ovog posta gore i to jučer.
Evo prije kojih 10minuta sam gledo preko satalita Planetopiu na SAT1. Bio je test mobitela sa kamerom. Bili su Samsung D600, SE W900i, Sharp 903, neki novi Benq (neznam ime više LOL) i Naravno naša N80. Sad neznam kako su ju dobili u ruke, ali su rekli da je tek prototip. Kolko sam vidio da ne izgleda glomazno u rukama. Budala koja je slikala nije znala mirno držat ruku tjekom fotografiranja (kao da ima pakinzon), pa su rekli da još treba dosta doradit kameru N80, da je "mlječna" slika. Nisu nikakave pohvale stigle, ali... ne mogu odlucit o mobitelu samo na zbog par slikica.
Pa trebali su onda i N90 stavit u test... Nista to mene ne tangira, vec sada, kao i vjerojatno pola ovog foruma, skupljam lovu, te cim se pojavi u Oglasniku, uzimam N80. Basta.
Budeš li ju uzeo ako bude bugovita, sa ovim ili onim nedostacima? Ja bih ipak radije pričekao nekakav objektivni review prije nego izkeširam tolike novce... Definitivno mi nije važno da ju imam među prvima...
to je istina, zato bolje malo pričekat ipak nije mob za 200kn!= Citat =:
Izvorno postao frish-KI
Pravilo broj 1
Ne kupovati mob prije nego što se pročita jedan opširni user review. Naglasak je na user, jer su bitni kako objektivni tako i subjektivni dojmovi korisnika.
Budući da će izaći na tržište u skandinavskim zemljama debelih mjesec dana prije nego kod nas, biće na netu dovoljno rivjua, a najvjerodostojniji izvor informacija je (IMO) mobile-review.
Basta ;D
Ne samo IYO, već i IMO... ;)
mislim da prepametni Finci namjerno odugovlače;D
sve samo da se patimo a mobis će nas cijenom vratiti na zemlju
Iz mog iskustva, uvijek prije dolaska mobitela u Oglasnik, na netu se uvijek moglo naci jako puno user reviewa finalnih verzija mobitela, siguran sam da ce to biti slucaj i sa N80. Dobro, mozda sam se krivo izrazio, pa necu kupit prvu koja se pojavi u Oglasniku, uvijek se prvi pojave divljaci koji traze skoro istu lovu kao Mobis, strpit cu se dok se ne ujednaci cijena:thumbup:= Citat =:
Izvorno postao Drug Mile
ona budala se više ne javlja niti mi šalje poruke na pm tako da vjerujem da je to bila pušiona i da ono što je on ako je uopče prodavao bila prototip verzija.samo pitanje je kako je on došao do nje i sada juz prodaje.
milje jesi vidio slike na slovenskoj stranici i opis n80
Taj link što si dao, ne radi
sori stvarno nemogu nač tu stranicu mora da su je zaprli
Evo n80 LIVE video
via ADSL best to download sorry
http://www.fs-newmobile.com/images/m...kia_n80_01.avi
http://www.fs-newmobile.com/images/m...kia_n80_02.avi
http://www.fs-newmobile.com/images/m...kia_n80_03.avi
http://www.fs-newmobile.com/images/m...kia_n80_04.avi
http://www.fs-newmobile.com/images/m...kia_n80_05.avi
http://www.fs-newmobile.com/images/m...kia_n80_06.avi
http://www.fs-newmobile.com/images/m...kia_n80_07.avi
http://www.fs-newmobile.com/images/m...kia_n80_08.avi
If You Like It ... Keep It !
Ne rade linkovi...
probaj sad.= Citat =:
Izvorno postao frish-KI
= Citat =:
Izvorno postao SymbianBoy
ovo je post od danas koja je razlika u postu od prije zaključite sami
Sad se defenitivno zna da lik sere, jer kao i N80 sharp V903 još nema na tržištu. Nema teorije da ga ima. BTW taj sharp nije"najjaci model":-/ , jedina posebnost mu je ta kamera i može neke gluposti sa bojama svjetla radit. Taj mob je spor, jer mu treba kojih 30-tak sekundi na spremi jednu sliku, još uz to slika nije neke superkvalitete već izgleda kao da je interpolirana sa 2mpx.= Citat =:
Izvorno postao mrcina
saga završila.zaključak !!!!!!!!!!!
ima budala i budala koje nasjednu ovakvim glupostima.
društvo upravo raskrinkali budalu koja lovi u magli kao i onaj iz nigerije na newsima. a možda je u igri grupa pa kad se pojaviš dobiš dasku po glavi jer ti stvarno fali kad nasjedaš ovakvim glupostima.
pozdrav.
I šta sam vam rekao?
A ovo s februarom '06 u Sloveniji? Pa evo prođe pola februara...........;D
odi na post n6280 i skini si unloker za bb5 ako nevjeruješ imaš i orginalni link sa postom vezanim uz navedeni unloker.
Ja u kupe, ti u špade ;D= Citat =:
Izvorno postao mrcina
Mislio sam na dostupnost N80 tokom veljače u Sloveniji. Ili sam te krivo skužio?
N80 će vrlo skoro biti u ponudi T-mobile-a, razgovarao sam danas s gospodinom koji je zaduđen za PR u ovom dijelu HR= Citat =:
Izvorno postao Drug Mile