jel igra ko tu igru
za one koji ne znaju, radi se o borbama robota
igra se na netu, a robot možete slagat kako hoćete
http://www.miniclip.com/robotrage.htm
Printable View
jel igra ko tu igru
za one koji ne znaju, radi se o borbama robota
igra se na netu, a robot možete slagat kako hoćete
http://www.miniclip.com/robotrage.htm
coool! :) upravo igram
zakon.......
sve koje zanima, ja sam pod nickom ante gotovina i najčešće igram u rest of the world
"Multiplayer" to znači da bi mi forumaši mogli jedan turnir napraviti???? ;D
P.S.- bilo bi lijepo da se prijavite pod svojim nikovima(ako vas nije stid ili šta drugo)
+baš se i ne snalazim samo mogu povečat oklop a kako da ga nadograđujem?? Zarađujem bodove ili???????
oklop i sva oružja možeš povečavat tako da zarađuješ bodove u borbama= Citat =:
Izvorno postao Vuki
ja se pod svoj nick ne mogu prijavit jer je zauzet
u kojem se dijelu boriš?
I koliko si zaradio na meni "ante";D
1o bodova
kupi si za početak power axe, to je ovo kaj ja imam
dođe ti 50 bodova, a tolko dobiješ na početku
kasnije si kupi jaču bateriju
i nemoj ti sad prvi napadat jer ćeš tak potrošit bateriju, čekaj da tebe napadnu
iggyxy@
preporučam da si zamijeniš mjesta oružja tak da ti bodlje budu naprijed
di su svi nestali??
vuki jesi za partiju
jel ima ko za partiju
ja sam u rest of the world pod svojim nickom
E jeste me zarazili!!!! ali nisam nego 1 pobjedio i 7 izgubio LOL LOL & LOL
Samo neko me izazove i onda kao prekine šta je to pukne veza ili što
najvjerojatnije neko odustane u zadnji tren= Citat =:
Izvorno postao Vuki
ja te čekam= Citat =:
Izvorno postao flOorKilla
nema te
Moj nickname: dark091
@bbbrljo: prije sam pritisnuo krivu tipku pa umjesto da ti odgovorim sam odustao ;D
dobro, sad se borim s vukijem
E sada je prava mašina= Citat =:
Izvorno postao bbbrljo
stvarno je
svaka čast na pobjedi
evo ja sam juče igro protiv Vukia i Darka i moj nick je zeus99
sad sam online
...di si ti, ja sam u Rest of the world...CROeminem...= Citat =:
Izvorno postao flOorKilla
kog ima u rest of the world,ja sam zeus99
kao prvo zakon,a kako da s onim axel i onom što se vrti tučem koje dugme??
BTW: pod nickom S.silva:thumbup:
z ili x...............
ajde oćeš protiv mene?
@killa zašto odbijaš borbu
@eminem jesi vidio cheat
razbušio zeusa i killu!!!!!:thumbup: :thumbup:
eminem, zakaj odbijaš borbu?
ja sam pod nickom ante gotovina
@silvano druga borba je bila moja, falilo je samo malo da te dovrsim a onda ja budala umjesto gumba chat stisnem surrender...
uostalom dosadilo mi to
ne odbijam borbu nego jednostavno nece= Citat =:
Izvorno postao zeus
Evo i IGXY je prao preda mnom(3:1) ;D , još čekam bbbrlja,vukija,darka,eminema i vidio sam pinnocia tamo ali se nije odazvao pozivu!!!:thumbup:
Tko oće sada protiv mene imam čar rejting +
ja ču si još tamo!!!!
:thumbup: :thumbup:
ja jesam ali ti nisi
http://img206.imageshack.us/img206/7...vuki4ek.th.jpg
Evo da se malo hvalim s svojom makinom;D
Par savjeta
Italijane- nevijajte jer su kukavice i čekaju da vam rikne baterija da vas dokrajče,
Francuzi- najuljudniji čak pozdrave prije borbe,
Ameri- (klasika) "pumpaju se" u parovima a onda se šepure svojom snagom,
Mađari- fantastični čak se neće ni borit odma nego četaju lol !!
Igra zabavna ako nisi samo na njoj nego recimo čekaš izazov dok surfaš po netu !!
I ja promoviram Hrvatsku ko Filipović LOL
evo dobio sam i eminema,još su ostali bbbrljo i dark za pomest pod sa njima!!!!;D ;D ;D
ajd protiv mene sada sam kupio flejtrover
...al te nema...= Citat =:
Izvorno postao zeus