Pozdrav!
Namjeravam kupiti mobitel, i C55 mi se čini kao prilično dobar izbor, pa vas molim ako ima netko iskustva s istim, da podijeli to samnom :-)) THX
:confused:
Printable View
Pozdrav!
Namjeravam kupiti mobitel, i C55 mi se čini kao prilično dobar izbor, pa vas molim ako ima netko iskustva s istim, da podijeli to samnom :-)) THX
:confused:
dobar je, ima neke bugove ali software v.18 vecinu toga rjesava.
Svakako se isplati kupiti
Sve je super (bar za mob takve cijena) al mu je tipkovnica od (loše i tvrde) plastike tako da treba određeno vrijeme navikavanja.
evo sad je u vip-mi kompletu za 1111,00kn!dobra prilika za kupit.:)
Dobra prilika da zamjenis svog R320 ;D
;D slažem se s tobom,al sam kratak za nekih...soma kuna!:D ma imam neš para al nemam u planu kupit mob.ima i važnijih stvari!al uostalom,vidiš da im stalno pada cijena i da su stalno neke akcije.kaj misliš kak sam ja kupio svog R320?;D;D
evo moja kolegica ga ima i mogu ti reći da za taj novac ga se definitivno isplati kupiti :))
Jako dobar mobitel za tu lovu... sa v18 konacno normalno radi...
Da li se može dodatno ugraditi ta verzija u C55 i kako?
odes u servis i ako imas garanciju, oni ti to naprave besplatno
Vidiš tu su normalni ljudi koji raspravljaju o normalnim mobovima a ne oni megalomani (nažalost i ja se ubrajam među njih) koji neće mob bez antigravitacijskog polja, teleportera, 3D ekrana sa milijardu boja...
Šalu nastranu, ljudi koji ga imaju (koje ja znam) su jako zadovoljni jedino kaj im se brzo oguli boja (dakle brojke i slova) sa češće korištenih tipki... česta boljka Siemensa.
Kupila sam ga i fakat je dobar, ima sve šta mi treba i više.:cool:
U simpa paketu je 1098kn, ipak je to 13kn, ali ga je teško otključat da bi ga koristio na VIP-u:-/= Citat =:
Poslao: gIK
evo sad je u vip-mi kompletu za 1111,00kn!dobra prilika za kupit.:)
uzmes ga u italiji,za obicnog kupca s povratom poreza dođe nekih 1000kn i radi na sve mreže
pa bolje mi se onda isplati tu kupit!a kolko te dođu putni troškovi do tamo?rađe dam tu 100 kuna više i nemam zajebancije.
Slažem se! A imaš fino i garanciju tu u 'rvatskoj. A tank benzina do tamo i natrag te dođe puno više od 100 kunića...
mozda je tako,ali kako cujem po pricama 50% mobova u vip-u i ht ima greske,izgleda da hrvatska uvozi samo onaj škart koji niko neče,a za hr je super,dok vani ne prodaju bilo sta,bar mi se tako cini iz iskustava
Ah te priče o lošijim proizvodima za hrvatsko tržište....od auta na dalje. Pa ne proizvodi siemens posebno loše, a posebno dobre mobitele.
jel izasao vise kabel za njega
Ja mislim da je izašao već.
Nego imam pitanje, vidjela sam da ima C55 sa plavim osvjetljenjem pa me zanima dal se mogu staviti plave led diode umjesto nanđarastih i gdje? Ono čsto informativno nemam ja niš protiv nanđarastog.:D
Siemens je izdao novu seriju c55ica sa plavim osvjetljenjem tkz. magic blue http://www.siemens-world.de/images/C559.JPG
ovaj jebeno izgleda!
Sad vam je žao što niste čekali ovo izdanje, haa??? Super izgleda ovak srebrni s plavim osvjetljenjem!
Izgleda fakat dobro, nego ja npr. mogu staviti plave led diode (samo neznam gdje) i kupiti takvu masku i izgledal bu ko ovaj na slici ne?
Sad sam se sjetila još nečeg gledajući sliku, piše da se može snimiti do 2:45 min. zvuka, a ja mogu samo do 18 sekundi neznam zašto zna li netko? Kad odem na <snimanje> mogu snimiti samo 18 sekunda zvuka.:rolleyes:
A dal ti se isplati prčkati po novom mobu? I koliko bi para potrošila na masku, diode i izmjenu? Mislim da se ne isplati.
Da to je pitanje isplati li se? Mislim da ugradnja led dioda nebi smjela doći više od 150 kn jel tako?
Oho evo već sam prešla 100 postova.:)
Nego jel zna netko zašto imam samo 18 sekundi tonskog zapisa? Vjerojatno jer imam zvukove (pod waw.) <duck> <cat> i <dog> pa možda to trebam obrisati da bi imala više ili???:rolleyes:
Vjerujem da si u pravu. Ako ih izbrišeš trebao bi se osloboditi prostor...
Inače nisam mislio da li se isplati financijski nego da je riskantno otvarati novi telefon tek tako, jer uvijek može nešto krenuti po zlu i može se dogoditi da ostaneš bez dobrog novog telefona (pa makar i profić radio modifikacije na telefonu).
i gubis garanciju!!!!
Nema smisla brisati patke, pse i mačke. Nečeš dobiti više od 18 sekundi. Valjda su u siemensu procijenili da je to dosta za napraviti glasovnu zabilješku. Dali je itko provao snimati dok priča s nekim.
ja imam software v.18 i s njim mozes snimati vise od 18 sec. valjda ovisno o raspolozivoj memoriji. Neznam koliki je maximum jer ne zelim brisati "ovo" sto imam ali trenutno mi je 21 sec.
Da ne dobijam više sekundi brisanjem izgleda da imam samo 18 sekundi mada mi je to malo, jel postoji opcija da obrišem nešto u memoriji i tako dobijem više sekundi? Btw. imam verziju 14 softwera. Šteta šta nema diktafon.:(
mislim da je to do verzije software-a. Idi u siemens da ti besplatno nadograde ako imas garanciju
A ŠTO AKO NEMAŠ GARANCIJU, KAKO ONDA DOĆI DO V18, ALI S HRVATSKIM= Citat =:
Poslao: PROT
odes u servis i ako imas garanciju, oni ti to naprave besplatno
BTW moj 100-i post:) :confused:
Nemam garanciju nažalost tj. imam garanciju (potvrdu), ali nemam račun (kupljeno je preko oglasa sa garancijom). Koliko se inače plaća ugradnja?:rolleyes:
To s "garancijom" preko oglasnika zaboravi. Nema tu garancije, pogotovo ne za nadogradnju. Nazovi Siemens i pitaj koliko košta upgrade.
S obzirom da nema C 55 starijeg od godinu dana kaj znači da su svi postojeći pod garancijom trebali bi napravit nadogradnju softvera besplatno. Ja sam jednom došal s MT 50 i zaboravil sam uzet garanciju, tražili su da potpišem da oni ne odgovaraju ako stvar ne uspije i napravili su mi to besplatno.Kaj se tiče snimanja, memorija se dijeli s porukama, tonovima, sličicama i o tome ovisi raspoloživo vrijeme.
zaboravio si na JAVA igrice sljaka
e da daj mi recite kak to da su te java igrice tolke (75kb a demo)?
tagtag.com/quattro ima sve siteove sa MIDIima i JAVAom
Ovisi koliko je detaljna i komplicirana grafika u samoj igrici. 75kb i nije tako puno...= Citat =:
Poslao: coma_zgb
e da daj mi recite kak to da su te java igrice tolke (75kb a demo)?
Meni samo jedan screensaver u T68i ima 80 kb, tak da za igrcu to stvarno nije puno!
Jel zna netko gdje bi se moglo dati ugraditi plave diode u C55? Btw nemam garanciju.
coma bi to mogao znati... ili ti sam pomoći...ali što će te tražiti zauzvrat...;D;D;D
imas u mobilu prije par brojeva ducan gdje to rade.ako nemas taj mobil reci da ga ja potrazim pa da ti dam adresu. vajtboj pa dobro bi mi dosla poduka od cure starije 5 godina, nebi se bunio!
Šta imaš 15? Mislio sam bar 17.
Jel taj dućan u Zgb-u? Kaj Mobilovci kažu o njima, jesu li kvalitetni?
kazu da jesu jako kvalitetni,mislim da je i zgb!imam 16.5 god!
Mislim da nažalost nemam taj Mobil, možeš mi reći adresu. Tnx!= Citat =:
Poslao: coma_zgb
imas u mobilu prije par brojeva ducan gdje to rade.ako nemas taj mobil reci da ga ja potrazim pa da ti dam adresu.
****** kad ih nema puno pa treba isticat!a ono za igrice pitam zato kaj nokia 6100 nemoze staviti vecu aplikaciju od 64kb,a ima ekran u boji,pa neznam jel to dovoljno?za ducan cu pogledat popodne pa ti javim.
Okej, tnx.
BOSSIZ centri-->hrvatskog proljeca 36,vlaska 7,dubrava 33,velika gorica kralja p kresimira IV br 11,tresnjevacki trg 1,king kross jankomir,retkovec 8 u zgb, vulinceva 1 ivanic grad!!! tel 01/2005766
Puno hvala.:)= Citat =:
Poslao: coma_zgb
BOSSIZ centri-->hrvatskog proljeca 36,vlaska 7,dubrava 33,velika gorica kralja p kresimira IV br 11,tresnjevacki trg 1,king kross jankomir,retkovec 8 u zgb, vulinceva 1 ivanic grad!!! tel 01/2005766