Evo nema 2 dana kako je izašla verzija 052.005 pa napravi nadogradnju. Debljina fonta sata je nažalost nakon verzije 32 stanjena Nokijinom krivicom ali sad su to popravili, evo skrinšot:
http://slike.hr/slike/s/scr000001_9767c.jpg
Tek sam danas stavio ovaj zadnji pa još nije isprobano sve ali čini se da je uklonjeno dosta buba koje su se iskazale u prošloj verziji.

