Eto ja sam sve z adovoljniji, drugo praznjenje baterije, 7 dana, s time da jos uvek nije pocela da svira, vec sam ranije stavio na punjac, u tome je bilo 2-3 sata gps-a , 4-5 sati slusanja radia i mp3 na max glasnoci, surfanje preko wifia, mekoliko poziva i sms-a i dosta cesto jos cackam po njemu :D Kvaliteta izrade mi se svidja, ne vidim neke mane, poklopac baterije mozda djeluje klimavo, ali on ima spuzvicu ispod, pa mozda dari nje ima malo hoda, ali to je sve zanemarivo...
I da, sto se tice slusalica, malo sam se zaletio sa ocjenom, jer sam probao samo srednje cepice, pa sam stavio najamanje, reko ljepse sjedaju u uho, a nakraju ispada da sa najvecima ima najbolji sound i bas se dosta popravi onda ;) + to kad se malo usviraju, stvarno nije lose :)
Nego ja imam pitanje
Neki video klipovi sa neta, koji se otvaraju preko real playera, znaju biti trzavi i zastajkivati, do cega bi to bilo ? Da trazim neki bolji player ?

