Nevolim SE!Imao sam t610 par dana i nije mi se svidio.
Printable View
Nevolim SE!Imao sam t610 par dana i nije mi se svidio.
kaj ti nije odgovaralo?
Nisam ga naš stigao proučiti ali mi je imao losu navigaciju(volim brzo prebacivanje po meniima),kamera nije bas nesto ocekiavo sam vise,pre malo memorije
Tada sam imao 3650,a sada pregovaram s nekim tipom mozda ubodem 7250i
ja ti ga imam..i mob je fenomenalan...stavrno..oko 5mb kad je prazan memorije..kamera nije perfaktna..ali je ok...a sve sotalo je tak jed i dobro da ti je gust pisat sms ili slusat radio...a izgle ,nekom je ruzan,a meni recimo perfektan
i za mene cist perfekt,i zaboravio sam da ima FM
Ali je po meni kamera jako loša!!!
gle,kamera je solidna,nije tak losa,za neprofi snimanje,cist ok...
Ej Zeroo pogledaj što sve mob ima na svoju veličnu,a mogu lise slike preko Irde slat na komp?