http://cafe.mobil.hr/showthread.php?t=52437
napraviš kako je objašnjeno u prvom postu i onda ubaciš unlock patch
ima sve tu samo treba naći
Printable View
http://cafe.mobil.hr/showthread.php?t=52437
napraviš kako je objašnjeno u prvom postu i onda ubaciš unlock patch
ima sve tu samo treba naći
Postoji cijela tema za patch unlockanje.
Unutar nje ima post koji tebe zanima, jer sadrzi patch za W610.
Upute i potrebni alati su takodjer vec opisani u drugim temama.
Patch naravno ovisi o verziji firmwarea, pa treba i na to pripaziti.
Patch takodjer mozes i sam generirati SIM lock patch generatorom, o kojem je takodjer vec bilo govora.
svaka cast na brzim odgovorima i sve =)
imam jos nekoliko dvoumica i ne uspjevam unlockati mobitel :(
ako neko mi moze pomoci preko pm-a bilo bi jako dobro.Ako ima nekoga iz Pule bilo bi jos bolje ako bi se mogli naci an cugi i da mi objasni kako da ga unlockam jer mi ne uspjeva nikako i daje mi banalan error.
imam samo jedno pitanje posto sam procitp da ako imas npr. cid 52 moras stavit cid52 ja imam k530i ali mi je cid 53 afriware sam nasao samo cid52
Pretrazi i pregledaj i ostale teme. Vec je receno da ti SEUS dize CID na 53, te da se CID53 jos ne moze flashati free alatima, a nema ni CID53 firmwarea za skinuti.
da vidio sam tu temu ali sam mob kupio prije tjedan dana u T-mobile do tad sam imo k510, taman sam sve friwarw pripremio i kad sam spoio mob na XS++ tad sam vidio da na mom pise cid 53.
Stavio taj firmware i mob nije krepao.. al eto piše mi da se javim servisu tako nešto jer su krive postavke.. bla bla. :)
Sad sam našao negdje na netu natrag od K530 firmware pa se nadam da ću uspjet vratit na staro. Ako neko ima mob od T-coma kupljen i može mi poslat original fw bio bi zahvalan...
Hvala puno! Ovo čuvam za svaki slučaj. Dao još jednu šansu W660_R8BB001_RED52 firmwareu i sad šljaka sve super :) W660i up & runnin`
Sad ću se ići igrati sa ImgToolom da promijenim još i onu standardnu ikonu za signal koja mi je ružna onako kockasta neka, da bar ima transparency nego se baš ističe na svakoj temi :(
Probao sam sa par slika kaže da je pre veliki fajl nemam pojma.. ako neko ima koji link di skinut ikonice za W660i javite...
EDIT:
Eto provjereno napravio patch i sad rade ikonice!!
Ovo je stranica koja mi je sve pomogla.. baš za 2020mobitele mislim da je postupak cijeli..
http://seworld.wetpaint.com/page/sys...patches?t=anon :)
pitanjce, zaš mi je kamera toliko u banani sad nakon nekoliko flashanja?
stari ima isti mobač i njemu je slika savršenstvo dok je meni užasno
mutna i izgleda u jako niskoj rezoluciji... probo sam neke cam drivere snimit
camdriver v0.2 BrAzUkA´s
werto_camdriver_v0.6.5
prvo jedne pa druge naravno.. al nije pomoglo :angry:
software od k530 je gore
crkla kamera najvjerovatnije...to se dogadalo i na k550i ..ako je mutna i ima ko neke tockice jel ?
šta se neda to popravit? :S o bože...
al nije baš da je crkla kamera, samo je izgubila na oštrini, meni se
čini da je samo pala rezolucija..
i ima mrvicu više onak žućkaste boje neke..
nemogu ti ja naci link ali mislim da imasva zna za to..da jednostavno se kamera zamuti i to je to... osla je kamera ja mislim cak je i na Esatu bilo o tome ali probat cu ti naci link da vidis ...
ajd pls vidi...
E ovako momci, skinuo sam sa iprotebe patch za w660, w660_r8bb001_use_skin_from_tpa-user-other-settings-mp-sk.vkp
A u skinutim skinovima takodje sa iprotebe imaju slike od skina u .png formatu i SKIN.XML, sad posto ima xml, ne znam gdje i kako da ubacim sve ovo u telefon, hvala u napred
Ovo su neki od patcheva koje sam ubacio: confideality, permanent sms counter, change font... Mozda jos par, i nista se ne desava
Ja imam K530, i htio bih ga flashati u W660, ali kada sam malo pročitao ovu temu, sada me strah da mi nešto nebude radilo... Mob mi je kodiran na T-Mobile... Ja to nikad nisam radio niti znam kako se radi... Jel ima ko tu da je flashao K530 u W660 i da mu apsolutno sve 100% radi?
Svima radi 100% (jedino ako su oni nešto krivo napravili) zato što su isti mobiteli (samo je w660 walkman uz što idu flash teme i walkman player).
Tu imaš kako se sve radi (samo koristi w660 firmware), ne možeš ništa pokvarit (jedino ako namjerno stisneš krivu tipku:p).
Nema veze što je kodiran na tmobile. Kad ga flashnes, više neće biti brandiran- a možeš ga, ako hoćeš, i dekodirati.
A jel se garancija poništava??? To sam čuo od frenda da da...