ako odem na >*<<*<*, onda mi na karakteristike---->softwer piše R1KC001, a to je mislim CID52
Printable View
ako odem na >*<<*<*, onda mi na karakteristike---->softwer piše R1KC001, a to je mislim CID52
Skini si XS++ 1.5 (potraži link ili ovdje ili na http://forums.se-nse.net) i zatim:
1. Ugasi mobitel
2. Izvadi bateriju iz njega na 5 sekundi
3. vrati bateriju
4. Upali XS++
5. Stisni start, pisat će ti da imaš 30 sekundi da prikopčaš telefon
6. stisni i drži tipku c na telefonu i uštekaj usb kabel u njega
Onda pročitaj iz XS++ koji CID imaš. Problem je što ti imaš R1KC001 za koji je teško naći firmware, bar ja nisam nigdje uočio. Ovaj na koji sam ti ja dao link je za verziju R1JD001.
U svakom slučaju, ako se nikad prije nisi igrao sa flashiranjem i sl., pazi šta radiš jer je lako ukokat telefon (mada mislim da na cid51/52 ne možeš zasad još napravit nikakvu štetu sa običnim kabelom).
OTP CID: 51
Erom CID: 52
koji od ta 2?
dajte mi skinite ovo, ja nemogu jer nisam regan 1 mjesec i nemam 20 postova.
http://www.topsony.com/forum/local_links.php?catid=1277
CID 52 imaš, blago tebi! Možeš ga flashati u W610i po uputama iz prvog posta u ovoj temi!
Evo:
http://rapidshare.com/files/35811445...C_NA_RED52.rar
Ovaj main uzmi ali prati upute iz prvog posta. Mada mislim da možeš flashat i s onim mainom (nisam siguran jer se flasha samo main ali ne i fs pa to možda zbog toga ne bi radilo), uzmi ovaj za svaki slučaj.
Dakle sve je isto samo koristiš ovaj main koji sam ti ja dao!
OTP CID: 51
Erom CID: 51
R1JD001
to imam ja na svojemu k550 znaci mogu zaboraviti flash na w610?
pa idem onako kak je objasnjeno na prvom postu al mi odma baci error kao i Shootif-u
nemam imam windows xp mob sam isto kupio u tele2 :D i ak idem preko SEUS-a veli da nema novijeg softwera za mob kao da je updatan
Evo ljudi pokušavam svoj k550i fleshat u w610i i ovako uključim taj XS 1.5 držim C i spojim ga s kompom,čekam 30sek,i na kraju mi piše falied open,jel to zato što nisam instalirao ove flash drivere,neznam kako da ih instaliram nek mi netko objasni kako da ih insztaliram
Ne može jer SEUS zasad ne radi dobro sa CID 51 telefonima, mada je puno bolje imati CID51 nego 52 jer se radi o nižoj razini zaštite. Samo trebamo pričekat da dečki poprave bug u xs++-u i, prema onome što mi je glavni developer xs++-a rekao, moći ćemo radit čuda sa telefonom (čak i fs flashat i mijenjat drivere) jer su, prema njegovim riječima, korak do potpunog probijanja zaštite cid51. Što se tiče CID52, oni trenutno imaju prednost jer xs++-om mogu flashat main, ali fs i customizacije ne će još dulje vrijeme moći izvoditi.
Tako da, strpimo se još max. mjesec dana i moći ćemo sa k550 radit sve što se trenutno može sa k750 :headbang:
^^MW, nije SEUS za flashanje vec za update softvera ;)
Jel moguče da stavim samo ovaj Walkman player od w610i, bez da mijenjam cijeli softwer?