@ mw
nece radit zato sto w850 koristi acoustic sa extenzijom "zapf" a ne "apf" i jos nitko nije uspio modat zapf acoustice jer kad su ih modali ostali su isti.(ima program ne sjecam se di sam vidio zove se zapf2apf)
a onaj modan m.e. 2.1 ti samo ima drugcije ikonice i crackan je.
