O cemu ti pricas, zar nije 1 Gb=60kn i sa popustom je 30kn znaci moze se dobiti 2Gb za 60kn.
Printable View
O cemu ti pricas, zar nije 1 Gb=60kn i sa popustom je 30kn znaci moze se dobiti 2Gb za 60kn.
U bonbon Cjeniku se spominje jako veliki internet paket sa cijenom od 90kn za 2GB prometa. Pise da se Jako veliki internet paket moze aktivirati i na internet simici, ali kad posaljem hocu na 0977 nemam tu opciju (mozda se ne moze kombinirati s dnevnim paketom). Ovo nije lose za aktivirati sa 50% popusta, 45kn za 2gb je meni ok, ali inace ne bih platio 90kn za 2gb.
Pa da to nisu te novosti koje najavljuju u drugoj polovici 6. mjeseca?!
Ja za tu opciju prvi put cujem.
Jako veliki internet paket je novi paket koji je u ponudi. :)
To je novost od ovog mjeseca, no nije ona novost koju smo najavljivali u drugoj polovici lipnja.
Dakle, očekujte još :)
p.s. moba2007, u slučaju poteškoća s aktivacijom javi se korisničkoj podršci da bi se provjerilo baš po tvom broju..
Nije loš taj paket - svako pojeftinjenje je dobro došlo...ALI, možda da ste dali 3 GB...ipak je to i sa popustom 45kn a što je dosta para...a kad uzmemo da sa popustom dva paketa od 1 GB koštaju 60kn, onda taj novi paket zapravo ne donosi ništa dramatično novo nit je neko značajno pojeftinjenje... To vidim samo kao 4. paket koji je u skladu sa prethodna 3 ( i po cijeni i po količini): 10,30,60,90 a količina 50MB pa onda 6X više je 300MB, pa 3X više je 1GB, 2X više je 2GB...Znači imamo sasvim logičnu krivulju!
Ali da ne bude da samo hejtam i flejmam, ok je ta ponuda kome treba više prometa. A i svako pojeftinjenje je dobro došlo, koliko god sitno bilo... :D
Ova ponuda paketa je recimo ok ali možda u skoroj budućnosti bi bilo dobro prepoloviti cijene: 5, 15, 30, 45kn. Onda sa popustom od 50% za kupovinu 80kn bona bi se još jednom prepolovila cijena pa bi 2 GB bilo 22,5kn. To je već nešto dramatično i odlično! :D
Naravno, nadodati prometa u mali i srednji paket, možda poduplati...
Na ovaj način bi bonbon mogao popratiti te tisuće minuta i tisuće poruka kojima se razbacuju ostali...a jeftinom ponudom paketa od 2GB bi zapravo bio jedinstven!!! Kada tome pridodamo konfigurabilnost paketa tako da svatko sebi može prilagoditi - onda je to bolje od konkurencije...Jer šta će meni npr 1000 sms, ili neograničen kada pošaljem možda 50 sms/mj.!? A opet netko možda treba baš neograničen sms a ne internet...
Za konačan zaključak valja pričekati drugu polovicu 6.mj... :D
Danas sam kupio broj i utipkao bon od 80 Kn. Napravio sam grešku i kupio sam paket prometa prije nego sam dobio poruku o popustu. Poslao sam im zamolbu da mi ipak priznaju popust i dobio sam odj** velik kao kuća. Na takvu krutost još nisam naletio i nadam se da neću. U bonbonu sigurno neću jer za mene više ne postoje. Evo i kako smo se dopisivali
Poštovani
Kupio sam broj 0977366773 i nadoplatio sam bon od 80 KN. Nakon toga sam kupio paket prometa od 4GB i skinulo mi je sa računa 90 KN iako na vašim stranicama piše da ukoliko nadoplatimo bon od 80 ili 160 Kn plaćamo pola cijene paketa i da još možemo u pola cijene aktivirati dva paketa po izboru. Znači trebalo mi je skinuti 45 KN. Molim vas ispravak i povrat 45 KN na račun kad je već takva ponuda. Ukoliko ne kupim još jedan paket sada, odnosi li se popust na kupnju idućeg internet paketa?
Hvala
LP
Hej,
nakon što se nadoplatiš s bonom od 80 kn potrebno je pričekati sms poruku da si ostvario pravo na 50%popustana dva paketa i tek onda imaš popust (http://www.bonbon.hr/usluge/paketi-u-pola-cijene). Ti poruku nisi pričekao i zato ti je skinuta puna cijena paketa. nakn što dobiješ poruku imat ćeš pravo n 50% popusta na dva paketa.
Popust moežš iskoristiti do 30.9., naravno, popusti će se iskoristiti prilikom aktivacije prva dva paketa! :)
Otvoreni smo za daljnja pitanja i odgovore. :)
Lijep pozdrav,
Tihana D.
bonbon ekipa
Hej
promakle su mi “neke sitnice oko procedure nadoplate”, možete li mi svejedno omogućiti popust budući da sam nadoplatio bonom od 80 kuna. Stvarno mi ne treba paket od 4GB i imao sam namjeru kupiti od 2Gb ali sam se odlučio za 4GB samo zbog popusta
Hej,
na ovaj paket koji si aktivirao ti nažalost ne možemo omogućiti popust niti ti vratiti novčiće. Ostvarit ćeš popust na va paketa čim dobiješ sms poruku o popustu koja stiže unutar 24h od nadoplate!
Otvoreni smo za daljnja pitanja i odgovore. :)
Lijep pozdrav,
Tihana D.
bonbon ekipa
Dešavalo se to ljudima i prije, čak i da izgube broj nakon 90dana bez nadoplate.. Treba čitati sitna slova - a ovdje je upravo u tome fora, da te zafrknu i uzmu pare.. Inače bi poruka stigla isti tren pa ne stigneš nadoplatit prije poruke..ili bi naknadno ručno ispravili grešku.. Sve se može!
Bitno da si dobio odjeb na ti a ne na Vi.. Još uvijek mi nije jasan taj neprofesionalizam, nepoštovanje i nekultura obraćanjem s hej ti...
jazzo, žao nam je ako si razočaran. Popust te čeka na tvom broju za neku od sljedećih aktivacija.
Inače je rok za dodjelu popusta 24h nakon nadoplate, no u praksi je to najčešće maksimalno pola sata.
mlesic, već smo jednom svi naširoko raspravljali o komunikaciji ti/vi, nekome odgovara, nekome ne i to je normalno. Mi imamo tu svoju "briju", držimo se toga i ponosni smo na to. Koliko god to nekome čudno bilo.
Što se tiče "fore", nije to nikakva fora. Bila bi da popust nestane, ali tako je tehnički napravljeno da ne može biti u istoj sekundi. Popust korisnika čeka za neku od aktivacija koje će slijediti.
Ta napomena je i na webu i nastojimo tu informaciju pružiti što više možemo.
edit: što se tiče gubljenja broja nakon 90 dana to je normalna i uobičajena stvar za sve korisnike. Kad istekne valjanost i to razdoblje inaktivnosti, broj se gubi. Obavijest o tome se više puta šalje SMS-om korisniku kojem ističe broj.
kao što sam napisao, nema "sljedećih aktivacija"
Ispao jesam bedast kaj nisam uzeo t-mobile sa carnet opcijom i imao bi za 112 kn 20 GB ovako za 90 imam 4GB, ili za 3GB za 73KN
bonbon razmišljam o prjenosu broja s vipa na bonbon. Zanima me dali će akcija 50% i dupli paketi ostati iza 30.9, ako ne ostaju onda mi se ne isplati prenositi broj
smoto, nemam neki odgovor koji ćete zadvoljiti. Promotivno je, to je istina. Ali je predaleko 30.9. da bi znali hoće li se produžiti. Ionako, svako produženje ponude komuniciramo eventualno dan, dva ranije.
da li prva dva paketa 50% off znaci da ce mi, ako koristim samo paket razgovori, 2mj biti upola jeftiniji ili se to odnosi samo na 2 paketa u jednom mj.
i kakove su najave o produljenju akcije?
to bi bila fenomenalna vijest da ostane ovako kao do sada velik dio korisnika bi zadrzali a i dobili vrlo vjerojatno velik broj novih korisnika..Nazalost bonbon zivi na promocijama..
kreso, poslao sam ti odgovor u inbox jer sam prvo tamo vidio pitanje.
Još uvijek ne komuniciramo što će biti s popustima nakon isteka promo akcije. Podsjećam, vrijedi za nadoplate od 80 ili 160kn do kraja rujna. Popust koji se ostvari može se iskoristiti do kraja listopada.
Možda da bude za 80kn 2 popusta a za 160kn 4 popusta...a kad bi bilo 5 popusta, vjerujem da bi bilo stimulativno za kupovinu većega bona...
Ukidanje bi bilo katastrofa - to nevidim potrebu uopće razmatrati kao opciju...
Smijer u kojemu mogu ići je samo naprijed - tj. prije da će povaćati nego smanjivati i ukidati! Tako da ako ostane isto sada, prije ili kasnije ćemo se pitati - kada će povaćati, dati više? Možda za 6mj, godinu dana...
Ako žele da trošimo kod njih, moraju nam dati nešto dobro - da nije ovih popusta ja nebih nadoplaćivao 80kn nego 40kn, i to možda svaki drugi mjesec ponekad...a ako žele me navući da uplaćujem 160kn/mj moje pitanje je: a zašto bih uplatio 160 umjesto 80? Trenutno uplatim 80 umjesto 40 jer dobijem 2 paketa u pola cijene...Ako ću nadoplatom 160kn dobiti 3 paketa s popustom 75% - hm, pa zašto ne!? :D
Ali zadovoljan sam s ovim 2x50% za nadoplatu 80kn - sasvim je ok da tako ostane...neznam dali želi bonbon da korisnici povećaju potrošnju...Ukidanjem popusta na pakete bi definitivno pala potrošnja, bar što se mene tiče i bližnjih - ipak je kriza!
Citam na njihovom webu da je akcija i duplo vise do 30.9.
Znaci ako ukinu 2 paketa u pola cijene poskupjeli su 50%.
i ako ukinu duplo vise onda su poskupjeli jos 50%.
Ukupno poskupljenje od 100%.
Sada za 30 kn imas 400 + 600 minuta.
A onda za 60 kn imas 200 + 300 minuta.
Nadam se da ce produziti obje promocije :)
ja mislim da ovi duplo veći paketi ostaju, dok se ova promocija za 80 kn 2 popusta gubi. Mislim, i dalje je dobro :)