Jeli sigurno da ne može prikazivati MKV filove, šta nije isto kao i na svim S^3 uređajima?
Printable View
Jeli sigurno da ne može prikazivati MKV filove, šta nije isto kao i na svim S^3 uređajima?
Evo ekipo, malo review E7:
Nokia Communicator jedan je od najpoznatijih brandova smartphonea, sve je krenulo vec davne 1996. godine kada je Nokia predstavila model Nokia 9000 Communicator i time definirala sto je smartphone. Krajem 90-tih godina ukoliko ste se bavili ozbiljnim poslom, ili ste posjedovali BlackBerry, ili neki Windows Mobile (CE) ili Nokiu Communicator.
Spoj malog PDA racunala i mobitela, ono sto danas predstavlja smartphone. Nakon Communicatora 9000 slijedili su 9110, 9210, te poznati 9500 koji posebno volimo i poslijednji E90. Nokia 9300 je bila light varijanta 9500 i nije se smatrala Communicatorom.
http://mobile-place.info/home/images...icators_-1.jpg
Iako smo mislili da je Nokia E90 poslijednji Communicator iz Nokije, vec u Londonu na Nokia World 2010, premijerno smo vidjeli nastavak ove popularne serije u modelu Nokia E7 koju smo ovaj puta stavili pred ne tako lagan test. Nokia E7 dosla je na trziste i nema lagan zadatak, posebice jer je Symbian^3 u padu, Nokia gubi trzisni udio a konkurenti rastu. Uz to, spoj Microsofta i Nokije najavljuju posebne Windows Phone 7 Communicatore. Sto ce biti ne znamo, no znamo da danas mozete pribaviti Nokiju E7.Hardverski ne razlikuje se toliko od Nokije N8, a donosi izvrsnu AMOLED tehnologiju sa CBD ekranom - Clear Black Display, gdje iz Nokije kazu da je crnija od crne, a mi smo se uvjerili da je to zbilja tako.
http://mobile-place.info/home/images...ia_e7-n8-1.jpg
i video na kraju:
http://youtu.be/eG8OtMnDGLM?hd=1
Dobil bum i ja testnu nokiju za koj dan :) samo neznam jel bum ju trebal vratit il je ostavljaju meni...
Evo, došla meni nokia na vrata. Sad ju ažuriram, al nekak mi je čudno koristiti Symbian nakon iOS-a. Prvi dojam mi je bio "Koj ekran!!". Ima stvarno veliki ekran.
Tipkovnica na razvlačenje, nekak mi se is prva i ne dopada. Čudno je pisat na njoj, a kad se izvlači, onag naglo izađe, a pri sklapanju ide lagano.
Homescreen malo lagga, tak da me se ni to nije baš nekak dojmilo..
Poruke dolaze u nekakvom malom balončiću gore lijevo u kutku, a pisanje poruke je nekak isto ugodno (nakon navikavanja na tipkovnicu, naravno :)
Toliko od mene za sada, kada se još malo poigram, javim još nekaj iz prve ruke :)
New Symbian^3 homescreen leaked by Nokia Germany
http://www.gsmarena.com/new_symbian3...-news-2626.php
http://st.gsmarena.com/vv/newsimg/11...marena_001.jpg
Molio bi vas da pitate kaj vas zanima, jel za vikend snimam video, pa da znam na koja pitanja da odgovorim :)
prije par dana sam kupio nokiu e7 i bio bi red uraditi joj update , ali ..... uopste mi na tel. ne ucitava da ima nova verzija tj. novi symbian anna . tel. je vodafon-ov pa neznam ima li to kakve veze ??? iskreno nisam bas strucan ali pojedinci su mi rekli da trebam product-code mijenjati da bi mogao update. HELPPP !!!! UNAPRIJED HVALA .
Koliko Vam traje baterije? Ponekad ju moram puniti 2 puta dnevno, uz stalni wlan, a kad nema wlana tad je 3G ukljucen, nekoliko poruka i poziva na dan ... Imao sam prije N8 i ona je po pitanju baterije bila mnogo, mnogo bolja
2 dana, stalno online