imam i ja problema par, al da ne otvaram novi thread ...
zašto mi nijedna mp3-ca , koje prebacim na mob (bilo mpt-om bilo p2k-om), ne može biti niti zvono poziva niti sms-a niti nečeg drugog. kad listam zvukove za odabir zvona (settings-sounds-details) i dođem do nekog mp3 zvuka jednostavno me izbaci iz izbornika. u čemu je problem??
i još nešto. zašto nemogu poslati sms preko MPToolsa? koliko god SMS bio dug/kratak ili poslan na VIP/t-mobile/tele2 uvijek mi napiše "transmission failed".
gdje je problem i kako da ga ispravim?