= Citat =:
Poslao: Fanj
Ne decki, nije kodiran! Vjerujte mi! Meni ga je lik donio iz Njemacke i radi normalno samo me jebe GPRS, a analogno tome i MMS za cime ne zalim s obzirom da sam dao za njega 200 Eura.
Eto vidis...
Printable View
= Citat =:
Poslao: Fanj
Ne decki, nije kodiran! Vjerujte mi! Meni ga je lik donio iz Njemacke i radi normalno samo me jebe GPRS, a analogno tome i MMS za cime ne zalim s obzirom da sam dao za njega 200 Eura.
Eto vidis...
Molim moderatora da izbrise ova dva zadnja posta jer imam odredjenih problema sa passwordom i nisam ih u mogucnosti sam izbrisati. Citirao sm krivi post. Ispricavam se, hvala. :o
Istina. Al kaj ce mi upgrade uopce.
Sorry . Greska. Ovo je bilo @ mujo.