s vip sam jos i poslo tu i tam neki mmx ,ali s kroneta bas nikada.
Printable View
s vip sam jos i poslo tu i tam neki mmx ,ali s kroneta bas nikada.
u t-mobileu i vip-u su mms poruke jednostavno preskupe.uvjeren sam da ce u tele2 biti znacajno jeftinije.