Evo jedne ali nije u najvećoj rezoluciji,brat me zeznuo prije probe i ostalo je na nekoj srednjoj ili koja već.
Za telefon od 798kn fotka je savršena i još snimljena u zatvorenom.
http://img352.imageshack.us/img352/3...0002op3.th.jpg
Printable View
Evo jedne ali nije u najvećoj rezoluciji,brat me zeznuo prije probe i ostalo je na nekoj srednjoj ili koja već.
Za telefon od 798kn fotka je savršena i još snimljena u zatvorenom.
http://img352.imageshack.us/img352/3...0002op3.th.jpg
ey....pa slike je za 1.3 pixla stvarno ok :thumbup:
puno bolje nebi moj SE K750i ist naparvio...
eto,znaci taj francuz je hit za male novce ;D
zbilja odlicna slika,tako cisto za 1,3mpx,svaka cast sagemu:thumbup:
sagem je poznat kao best buy investicija otprije.stvarno dobra fotka za 1.3 mp fotic!!:thumbup: ;D :spin:
Mob je odlican. Kupio sam ga curi za rodjendan. Sve prva liga na njemu, jedino male zanjerke softwareu, poprilicno je konfuzan i nelogican...
ima mp3-player---kako je zvuk?ima syntisizer?
jesu slusalice snjim?
da, nazalost softver oponasa samsungov,ali je prilicno zbunjujuc i nelogican.= Citat =:
Izvorno postao MENIT
= Citat =:
Izvorno postao zmija
pa dobro,za njegovu cjenu je to ipak dobro :thumbup:
nokiu bi 5puta vise platio sa tim aplikacijama....:thumbup:
imam sagem my510C, i kabel od mp3 playera, trebam li još kakav software za prebacivanje podataka sa PC-a na mobitel?
probaj ako ide ovako..inace trebas treiber i soft za sync ......= Citat =:
Izvorno postao tradma
Također i mene zanima treba li kakav dodatni soft za spajanje s PC-em. Može li se koristiti kao vanjska memorija (bez dodatne kartice)? Imam kabel od fotoaparata, al to je sve isto..
netreba nista softvera, samo kabel (USB mini B-tip), meni sa karticom prijavi 2 nova diska koja najnormalnije koristis. Spori su do bola doduse. Jedini problem do sada je sto mi nije htio reproducirati southparkove u .3gp formatu, no mozda je krivo skodirano bilo, jerbo mi i na kompu nisu imali zvuka.
Nego mene zanima jel zna netko di ima za kupit neke bolje slušalice za njega. Bilokakve u biti. Sada koristim od nokie, al ne pašu, tj. dok je konektor na pola zaboden u mob se čuju. Di ima stereo 2.5mm jack za kupit? a? a?
imas u chipoteci za kupit stereo 2.5mm u 3.5 mm....znaci,to ti je "pretvarac" iz tog malog prikljucka u veliki...bolje to kupiti nego slusalice sa 2.5mm, jer su skuplje,a ako ti riknu brzo....ovak koristis one sa 3.5 mm...= Citat =:
Izvorno postao mojo
jel ima jos koja slika koju je taj mob napravio???ja sam jaaaako zainteresiran za taj mob,jer uzet cu pretplatu,a za neke manje novce je ovaj mob mrcina za kupit....sad imam samsung e-710,takoder ima govno od softwarea,tak da mi to nece bit problem...e da,jel se video moze snimati odredeno vrijeme ili koliko ima memorije??? mislim ono, ja mogu snimati video samo 30 sekundi,a memorije ima za 10 takvih videa....i mogu najvise 5 komada snimit na samsumgu..
ja ga jucer kupio. mobitel je mrcina sto se tice mogucnosti i funkcionalnosti. definitivno best buy. jedino ga malo muci sto los ekran i blesave izbornike. i ne mogu se maknut ruzne ruzicaste t-mobile gluposti, al sta je tu je.
ma slike ti nisu bas nekaj, u biti bum stavio neku ak skuzim kak to ide. ova je slucajno cak i dobra, ****** puknuo sam najvecu rezoluciju da vidis... al softver je kooooma, ima opcija boli glava al za najobicniji sms poslat 100 gumbiju treba stisnut. i video je izgleda i ovdje na 30 sec ogranicen jerbo sam mu podesio da kao nema ogranicenja i stavio da sprema na karticu gdje ima 400MB slobodno :)
http://i12.tinypic.com/2meydyc.jpg
ne mozes ocekivati cuda id 1,3 mp.
dali taj sagem ima utor za slušalice ili nest slicno.. dali ima mozda svoje original slusalice za kupit.,.,
jel mi možete reći sto smatrate bugom na tom mobitelu i sto je mal glupo, dali je dobar za pisanje poruke. i koliko mu traje baterija...
slobodno nabrojite sto vi po svom mislite da bi moglo bit bolje (kolko para tolko muzike, ali ipak neke me stvari znaju mal iziritirat dok me za neke nije briga)
probaj ovdje potraziti= Citat =:
Izvorno postao mojo
http://www.ziplinq.hr/hr/audio.html ovi imaju i dostavu ali se vise ne sjecam njihove maloprodajne stranice
http://www.avc.hr/Audio/Headphones/Kucne.htm
http://tehnika.realis.hr/product_inf...oducts_id=2811
Imam Bluetooth na kompu i pokušao sam se povezat s mobitelom, ali neće baš najbolje. Mogu slat samo 1 po 1 stvar i ne mogu slat java programe i igre :-/ . Da li postoji neki software za to??
Da li netko zna neku stranicu sa stvarima za sagem??
= Citat =:
Izvorno postao Mac_F
bluetooth-om možeš i slat jednu stvar po jednu,za prebacivanje jave i igara treba ti softer ili ubaciš memorijsku karticu u čitać i rješiš problem bez softera jer sagem my501c ima utor za memorijsku a sto posto si kupio karticu.Softer postoji a evo ti stranice pa se registriraj i uživaj http://www.planetsagem.com/index.php?no_flash=true
Kupio sam karticu micro SD 512 MB (115 kn, Kvark) i mini USB (22 kn, SAM Electonic).
Sve radi SAVRŠENO. Igre što sam imao na mom bivšem mobu (SE t630), mp3-ce... SVE. Oduševljen sam. Mob prepozna bez ikakvih drivera kao dva diska (SD i njegova memorija) što mi se jako sviđa.
Kupit ću i onaj adapter iz 2.5 u 3.5 inčni izlaz za slušalice, ali imam pitanje: kako se čuje zvuk na slušalicama i koliko je glasan?
pa čuj dovoljno glasan,samo češ glupo izgledati vjeruj mi,jer adapter izgleda ogroman kao antena doslovno tako,da se negdje kupiti u zagrebu slušalice sa 2.5mm inčom neznam gdje to su mi danas rekli na faksu da svi proizvođači prelaze na 2.5mm konektore,ako ne tako potraži na topicima za mp3 ja sam negdje posto gdje se može naručiti poštom.
potražio ja umjesto tebe http://cafe.mobil.hr/showthread.php?t=32069