uspjelo je... hvala ljudi... kak je viki rekao , nije neka filozofija... dugo mi je to radio... no uspijelo je... nisam nista zeznuo sada s tim sto sam mu digao verziju sa 49 na 56? mob mi ima garanciju... to valjda nece utjecati na to...
sada jos samo da malo to patchiranje skuzim, jer vidim da si mozes poprilicno funkcionalno poboljsati mob... :)
