meni ne treba zvuk jer ne cujem,pa je dobar za mene,za bateriju mi nije tesko,meni se taj mobitel svidja i necu se predomisliti radi zvuka,meni ne treba:zzz:
Printable View
meni ne treba zvuk jer ne cujem,pa je dobar za mene,za bateriju mi nije tesko,meni se taj mobitel svidja i necu se predomisliti radi zvuka,meni ne treba:zzz:
Ja sam ga danas vidio u izlogu i mogu reci da u živo puno bolje izgleda.
sada ste me uvjerili u ljepotu ovog moba da cu morat u vinkovce da ga vidim
Evo vidite rekla sam Vam :king:
Meni se svidjio od početka,i dobit cu ga 3.7. od svoje ljubavi.
Da bolje izgleda uzivo nego na slikama ;D :thumbup:
Odustala od Samsunga,odlucila za drugi mobitel.Ova tema se može :closed: