smea, čista glupost i laž. Meni 6270 još nikad nije napravila problem što se tiče softvera, nikad nije blokirala, nikad se nije restartovala (6230 mi se znala restartovati povremeno). Dok, 6280 ima ogromnih problema sa stabilnošću softvera. Izvor: strani mobile forumi.[/QUOTE]
ne znam nisam imao 6270 prijatelj mi tako kaze jer je on koristi a i jeden decko iz beograda mi je rekao da ima isti problem sa 6270.
