mys700.lasyk.net
Ukoliko ste korisnik nekog drugog modela sonyericssona umjesto s700 upišite ime svog ljubimca.
Printable View
mys700.lasyk.net
Ukoliko ste korisnik nekog drugog modela sonyericssona umjesto s700 upišite ime svog ljubimca.
SeGoodies
http://www.segoodies.com
Teme, animacije, wallpaperi, tonovi, video...
Site je na engleskom.
Ima svega za T630 da ti mozak procuri
http://myt630.lasyk.net/
+ brzo se stranice učitavaju i jednostavno predivno
Teme za K700 i poneke druge Sonyce Ericcsoncice
www.phoneyworld.com
www.esato.com
Na http://www.lasyk.net/ ima svega za Sonyericssone pa ko voli nek izvoli. Tamo ima i program za izradu tema pa si ljudi dajte malo truda. Meni za izradu teme za t610 treba oko polasta do sat vremena ovis koliko radim zahtjevnu temu.
Vidim da se lasyk spomenuo 5-6 puta! Evo još jedne: http://www.t610cce.narod.ru/games.htm
Nemojte misliti da ne radi, radi ona dobro samo dok čekate da se otvori popijte si kavicu (ne vrijedi ni sa ADSL-om). Ima i monphun i java igra! Sve 100% besplatno! Ima ja mislim preko 100 igra za vaše SE ljubimce!
Za teme imaš www.zedge.no mada ih nema puno za k300i.
Ne znam jel vec bila ova ali ima najnovijih igara za K750/W800
www.halfempty.co.uk
http://www.getjar.com/software/Sony-Ericsson/K700
- stvarno puno aplikacija za k700, poneke su i korisne;)
i dobra stvar je sto odmah ima i za wap, samo se napise broj od quick search..
zanima me ima li netko site za igre, 3d, svugdje pronalazim neke bezveze i demo.. bilo bi lijepo kad bi netko imo wap stranicu za skinut 3digre(besplatne).. netko se hvalio da ima age of empires2 i takve..mislim Imatic?
i onu aplikaciju za alkohol tester, cijelu i free..
Evo neki site dobar za screensavere http://phone.mobile9.com/sony-ericss.../?view=picture
:)
Evo jedan link za SE K750/W800/D750 igre
http://www.forum.minig.co.uk/index.php
(trebate se registrirati i napraviti minimalno 5 postova)
tu su sve najnovije igre koje izadu ;)
www.halpempty.co.uk
isto sve najnovije igre za K750/W800/D750
isto treba 5 postova da bi se pristupilo Download sekciji
na ova dva sajta (minig i halfempty) budu postane igre cim izadu
neznam jel neko već koristio link al meni je dobar-ima za više modela:licklips:
http://www.myw900.lasyk.net/
edit: vidim da je ali kako nije imao W900 moj je originalni-šala
Evo jedan za K750..........http://www.woofe.net/K750i/hry.htm
www.balkan-mobile.com
puno zvukova,preko 1000 video klipova raznih zanrova.... :)
btw pogledajte i ovaj obavezno! http://se-zakon.wab.ru
Ne znam da li je vec netko postao ovu a i ako je nema veze, ima puno igara za SE modele samo se morate regat za pristup fajlovima;
www.noeman.org
Usput ovih dana sam na spomenutoj stranici preuzeo duznost moderatora tako da u vezi vasih pitanja ili problema slobodno me kontaktirajte
(nik 'ibor').
Pozdrav
Eto uredena je tema sa linkovima sa Sony Ericssone. Uglavnom svi linkovi koji su bili na staroj stranici su provjereni i ostavljeni su samo oni koji rade. Dupli su isto brisani. Od sada ovdje stavljati SAMO LINKOVE ZA SONY ERICSSONE (podrazumijeva se i slike, glazba....)
Tu postajte samo linkove bez ikakvih drugih komentara zbog lakseg snalazenja i bolje preglednosti
evo raja malo igra u paketima po 5 mb
igrice
Evo malo mojih gifova:
http://rapidshare.de/files/15831154/...IFOVI.ZIP.html
Odlična stranica sa kvalitetnim video spotovima u 3gp formatu ;)
http://www.mv3gp.com/3gp_videos_hits.php
evo skdiajte igre
java2phone