Widgetsi-je li pametno imati puno njih
Znači, zaključio sam, nakon višegodišnjeg druženja s Androidom, dva home screena su mi baš ono max koliko mi treba.
Koristim Nova launcher i zbilja sam zadovoljan opcijom "preklapanje widgetsa". Recimo da ih na oba koristim, 10-ak. Glavni mi je Xperia digital clock, zatim analogni sat sa sekundaricom (jako bitan), HRT meteo, Accuweather prognoza.
Na drugom home screenu mi je uvijek Kalendar, ispod RAM/ROM manager i widget za Shazam.
Da, zaboravih na Google tražilicu. Phil widget, znači kao na Pixelu.
Jel ovo previše za mob i bi li se trebalo widgete držati "pod kontrolom"?