Izasli tjedni paketi..
Bacite oko
Printable View
Izasli tjedni paketi..
Bacite oko
Koja je svrha mesecnog paketa od 250 mb? To mi nije uopste jasno.
Za babe i dede da mogu razmjenjivati mailove i poruke sa frendovima. Masu toga mozes ugurati u 250MB ako nisi fan p0rnjave on-the-go ;)
Po meni to je jako malo u danasnje vreme.Ja to potrosim za manje od dana,a mozda i pre,ali kome odgovara,super.