Da li neko zna kako da obrišem svoj nalog na Tele2?
I da li se on možda automatski briše broj kad prestane da bude aktivan?
Od 14.11.2014-te mi je istekla valjanost bona,pa sad ne mogu da pristupim svim podacima.
Printable View
Da li neko zna kako da obrišem svoj nalog na Tele2?
I da li se on možda automatski briše broj kad prestane da bude aktivan?
Od 14.11.2014-te mi je istekla valjanost bona,pa sad ne mogu da pristupim svim podacima.
Nazovi SZK.
Bilo bi dobro da neko odgovori ko je imao iskustvo sa ovim.
Jel to ima veze s domenom @tele2.hr? Korisnik sam prepaida kod Tele2 i nikada nisam išao na Moj portal.
Znam da su ukinuli webmail zauvijek.
Web mail nisam koristio,samo Moj Tele2 portal.
To ti je da možeš da preko portala vidiš potrošnju,nadoplatiš bon,pošalješ upit Teletu itd.