zanima me jel postoji nesto takvo,kao kod SE?? kako radite theme za nokie? :banme:
zanima me to iz jednog razloga...kako iz tebe izvuc sliku ili ton za sms..ima tema gdje je dobar sms ton,pa da ga izvucem i imm za ostale telefone?
please help !!!!
Printable View
zanima me jel postoji nesto takvo,kao kod SE?? kako radite theme za nokie? :banme:
zanima me to iz jednog razloga...kako iz tebe izvuc sliku ili ton za sms..ima tema gdje je dobar sms ton,pa da ga izvucem i imm za ostale telefone?
please help !!!!