treba mi za frenda , graficka pciex16 i rami (obicni ddr) . nek bude do 1000 kuna i rami moraju biti 1gb. pozz,danijel.
Printable View
treba mi za frenda , graficka pciex16 i rami (obicni ddr) . nek bude do 1000 kuna i rami moraju biti 1gb. pozz,danijel.
Evo vemil
DDR 1GB PC3200(400mhz), GoodRAM 330kn
Gigabyte Radeon HD 2600 XT 256MB DDR3, PCIE, TVout, dual DVI 694,24
Imaš i directx 10 karticu
ili xfx 7600gt ona ti je oko 650 kuna više manje,a memorija corsair vs1gb400mhz ti je oko 350 kn.
kad se već ovdje priča o tome... jel može netko reč koja je najbolja a najjeftinija(pod tim mislim na grafičku s najboljim omjerojm cjene i dobivenosti) grafička a da je jača od GF fx 5200.
samo AGP sučelje.