Danas sam bas gledao malo 6600 u ducanu, i moram priznati da mi se jako svidja... mozda malo presirok, no ima ogroman ekran... joystick je los, i tipkovnica tak tak... sve ostalo zakon, po meni barem! Stoga, pitam vas, sto mislite kada ce doci sx1?
Vise info na www.mobil.hr
"Announced in February 2003, it will go on sale in summer 2003" sto vise reci... jeste li nestrpljivi...??? stvarno je odlican uredjaj po najavljenim specifikacijama... no samo mozda da je malo manjih dimenzija, sto je opet nerealno za traziti posto su ama bas sve potrpali u njega sto se...
sve receno...molim glasajte... i ima li tko spoznaje jel u planu sl55i?
Stara tema, stara priča, ali možda da malo ponovimo gradivo, viki kad dolazi i po kojoj cijeni? General Network GSM 900 / GSM 1800 / GSM 1900 Introduced 2003, 2Q Size Dimensions 109 x 56 x 19 mm, 99 cc Weight 110 g Display Type Color graphic, TFD Size 176 x 220 pixels
Siemensov smartphone sa Symbianom :) i kamerom :) samo još moramo vidjeti jeli istina :confused:
Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.
Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.
Order threads in...
Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.
Pravila foruma