Join Today
  1. Obavijest:
    PROČITATI: Pravilo o nazivima linkova
    Sljaka (very old s-mod)
    15-06-2006
    Pregleda:
    24.362
+ Pošalji novu temu
Stranica 9 od 19 PrvaPrva ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 201 do 225 of 464

Forum: Siemens X5x

  1. Siemens SL 55

    Kako vam se sviĐa taj mobitel? Dali ga netko ima? Kakva su vam iskustva s njim? Kakve su slike kada se snima sa kamerom? koliko poruka stane? hvala unaprijed :fried:

    Started by Hope, 11-02-2004 21:25
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 25
    • Pregleda: 2.793
    18-02-2004 10:50 Idi na posljednji post
  2. Pitanje

    Koja je razlika između ST55 i ST60?

    Started by Hope, 17-02-2004 16:13
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 965
    17-02-2004 20:20 Idi na posljednji post
  3. m55 data kabel jos jednom

    dakle u solvensa je kabel 70kn.jeli to taj NEoriginalni serial kabel koji trebam kupit za svoj mob ? i ako sam dobro svatija cilu pricu razlika originalnog od neoriginalnog je da neoriginalni moze jos flashat mob a inace ima sve iste funkcije kao i originalni ? hvala zoran

    Started by CubieX, 08-02-2004 23:52
    • Odgovora: 9
    • Pregleda: 1.424
    16-02-2004 02:25 Idi na posljednji post
  4. patches

    Ljudi, cuo sam da se moze nadodat jos 1,4mb memorije??? Al sam isto cuo da nefunkcionira bas nesto! Pa vas molim kakva iskustva vi imate??? Ubacio sam bas tri flasha, super su,posebno mi je dobar onaj gdje na ekranu brise sms i menu, sad je odmah ugodniji ekran, cool!!!

    Started by simpa, 15-02-2004 01:01
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.274
    16-02-2004 00:41 Idi na posljednji post
  5. java simulator

    postoji li nacin da igrice za mob (m55) igram na kompjuteru. poskida sam ih podosta pa mi je tlaka svaku prebacivat pa isprobavat na mobu. ako slucajno takvo nesto postoji link pls tnx Zoran

    Started by CubieX, 12-02-2004 18:55
    • Odgovora: 21
    • Pregleda: 10.709
    15-02-2004 18:04 Idi na posljednji post
  6. Smile Kamera za S55 i checkiranje baterije - rijeseno!!!

    Daklem, dobio sam patch koji ubija checkiranje baterije kada se kamera prikljuci na S55, te se time kamera moze koristiti i kada je baterija skoro prazna. Ne javlja vise da je kapacitet baterije mali kada je ispod 40%. Zanima li nekoga? Patch je za S55, FW20. :cool:

    Started by Stile, 22-01-2004 19:17
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 1.951
    15-02-2004 14:07 Idi na posljednji post
  7. par pitanja........

    Imam m55, i zanima me zasta sluze oni flash patchevi, i jesu li stetni za mob??? Ima li mozda ijedan flash kojeg preporucujete da bi valjalo imati??? Ima li ijedan za ubrzavanje moba???hehe Zna li mozda netko gdje mogu besplatno downloadirat hrv melodije(polifone)! Gdje ima dobrih igrica???bio...

    Started by simpa, 14-02-2004 20:28
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 861
    14-02-2004 21:08 Idi na posljednji post
  8. !pomoc

    Zdravo!!Imam jedan problem.Imam kablo za c55 siemens ali neznam kako dalje!Sta trebam snimiti itd..Pomozite ako znate!BRZOOOO!!!!!!Hvala unaprijed!

    Started by sema, 04-02-2004 23:21
    • Odgovora: 18
    • Pregleda: 2.470
    13-02-2004 22:14 Idi na posljednji post
  9. Cool Kabeli iliti kablovi

    Dakle, zamovaljam sve koji znaju gdje se mogu pronaci kablovi za siemens mobitele neka se jave, web adrese, telefoni, bilo sto preko cega mogu stupiti u kontakt. Naime vec nako vrijeme ocajnicki pokusavam naci kabel za st55, i neide mi. Dakle POMAGAJTE!!!!!! Hvala svima koji se odazovu na...

    Started by Tadija2507, 11-02-2004 23:00
    • Odgovora: 9
    • Pregleda: 3.399
    13-02-2004 21:48 Idi na posljednji post
  10. danas novi mobiteli

    sutra u 1 ce siemens predstaviti 2 nova mobitela www.siemens-mobile.com/presslaunch

    Started by coma_zgb, 10-02-2004 12:24
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 28
    • Pregleda: 4.118
    12-02-2004 02:44 Idi na posljednji post
  11. pomozite mi!!!

    Neki dan sam ubacio novi firmware v11., i nije mi bas nesto, uopce nema nikakve razlike izmedju njega i verzije v10.! Pokusavao sam ubaciti ponovo verziju v10., al neide, javi mi da nije korektan firmware u mobitelu, mozete li mi rec kako da izbrisem v11. i ubacim v10., jer mi je taj bolji, ima...

    Started by simpa, 11-02-2004 20:36
    • Odgovora: 12
    • Pregleda: 1.907
    12-02-2004 00:09 Idi na posljednji post
  12. Program za m55?

    Dobio sam napokon data kabel i sad me zanima koji programi su mi potrebni da mogu mjenjat slike i melodije na mobu a i softwer?Dobio sam samo kabel nikakav cd koji bi inace mogli prodavat uz kabel.Hvala unaprijed!

    Started by sirius, 26-01-2004 17:04
    • Odgovora: 14
    • Pregleda: 2.432
    11-02-2004 02:15 Idi na posljednji post
  13. imam ST55

    najzad nakon 10-tak dana razmisljanja ipak sam uzeo st55 i mogu reci da je najbolji siemens kojeg sam do sada drzao u rukama......... da, nema javu.......... da, port je drugaciji nego u ostalim iz serije 55......... ali ipak kada uslikate prvi fotos smrznete se od kvalitete displea i svi oko...

    Started by drazen, 07-11-2003 15:41
    5 Stranica
    1 2 3 4 5
    • Odgovora: 108
    • Pregleda: 14.915
    10-02-2004 20:52 Idi na posljednji post
  14. m55 pitanjce

    dakle uzea sam kabel i sad ide par pitanja :) ako sam dobro skuzia sve sta mogu napravit sa siemens data suite sve je dozvoljeno sta se garancije tice .znaci mogu sve izbrisat one slike,melodije... i sve sta mi padne pod ruku i stavit svoje sta ocu ? a s onim drugim za flashanje firmawarea to...

    Started by CubieX, 09-02-2004 17:25
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 26
    • Pregleda: 2.286
    10-02-2004 01:01 Idi na posljednji post
  15. Siemens S55

    Stari već duže vrijeme ima S55 i prije jedno mjesec dana je podivljao. Kada ga bilo tko nazove na mob on prekine poziv i počne kukurikati. Ja se svaki put strgam od smijeha a stari p..... Jedanput ga je čak nabio u zid :D :D I ne prestane kukurikati dok se ne ugasi. Tako se isto događa i sa...

    Started by cyberphere, 08-02-2004 00:00
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 924
    08-02-2004 19:41 Idi na posljednji post
  16. NEoriginalni data kabel

    Kupio sam od prijatelja data kabel koji je on dobio uz svoj Siemens S55 a ja imam C60. Stavljao sam neke igrice na svoj mobitel i kada sam poceo igrati igrice mobitel se ugasio i vise ga nemogu upaliti. Kada ga pokusam upaliti na displeju se pokaze plava slika na sekundu i opet se ugasi. Na...

    Started by marone, 04-02-2004 14:15
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.072
    04-02-2004 21:43 Idi na posljednji post
  17. Pothitno!!!!-m55

    Pothitno mi trebaju stranice s kojih se moze skidati polifone melodije igrice i slike za M55.Spremio bi ih na komp, apotom preko kabela stavio na mob...!!!!

    Started by Snoopy, 31-01-2004 21:02
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 1.499
    01-02-2004 16:51 Idi na posljednji post
  18. m55 & i podešavanje freia9

    Ako nije problem : kako podesiti (moze skraceno) freia 9 za odlokati m55 (da ne bi poslije morao biti repair) Hvala

    Started by mr_hanky, 30-01-2004 23:48
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.630
    01-02-2004 01:42 Idi na posljednji post
  19. Siemens picture changer2

    Zanima me na sto treba paziti kod mijenjanja originalnih slicica u Siemensu pomocu Picture changera da li je bitno samo da je format nove slicice isti ili je bitna i velicina slike u kb-ima ? :comp:

    Started by Miro, 30-01-2004 20:51
    • Odgovora: 10
    • Pregleda: 1.191
    31-01-2004 12:26 Idi na posljednji post
  20. Question Više memorije za MT50

    Vidio sam da postoji patch za M55 koji izbacivanjem dijela lang. pack-a oslobadja dodatnih 1.4 Mb memorije pa me zanima da li postoji nesto slicno i za MT50 (bilo bi super jer on ima samo nekih 150 kb slobodne memorije) i da li se u MT50 uopce mogu ubacivati patchev-i ? :confused:

    Started by Miro, 26-01-2004 20:27
    • Odgovora: 11
    • Pregleda: 3.084
    30-01-2004 20:57 Idi na posljednji post
  21. flsh sms

    da li se moze poslati flash sms sa mobitela, imam s 55, i jeli potreben neki plugin il nesto slicno

    Started by marsal_ze, 26-01-2004 00:39
    • Odgovora: 15
    • Pregleda: 2.143
    30-01-2004 19:02 Idi na posljednji post
  22. Question E-mail

    Imam Siemens M55 i na njemu sliku koju bi si htio poslat na komp putem E-maila.Kad idem slat sliku on mi javi poruku "Nema odgovora od mreže".U čemu bi mogao biti problem? PS:Zvao sam vip tehničku podršku,ali mi nisu pomogli.

    Started by M55, 04-01-2004 13:47
    • Odgovora: 16
    • Pregleda: 3.142
    30-01-2004 13:25 Idi na posljednji post
  23. Pothitno pomagajte : problemi ili ne s M55

    Trebam Vas savjet. Danas sam uzeo M55.Mob je fenomenalan i prezadovoljan sam,ali ja nebi bio ja kada nebi nasao i najmanju potencijalnu "gresku". Prilikom rada s mobom sve tipke imaju intenzivnu crvenu moju osim tipke za javljanje koja ne svijetli tocnije samo se vidi zelena slusalica,ali bez...

    Started by Snoopy, 09-01-2004 21:39
    • Odgovora: 13
    • Pregleda: 1.570
    27-01-2004 21:10 Idi na posljednji post
  24. Ubacivanje srpskog/hrvatskog T9 u M55 (i jos neke modele)

    Uputstvo na www.vlada.co.sr Trenutno imam samo srpski T9 ali sam dao i uputstvo kako ubaciti i neki drugi (hrvatski). Potrebno je samo naci firmware nekog telefona koji ima ugradjen trazeni T9 (srpski sam iskopao iz neke Nokie).

    Started by stargatenow, 18-01-2004 23:48
    • Odgovora: 22
    • Pregleda: 3.835
    26-01-2004 01:24 Idi na posljednji post
  25. s55 wap problem

    zasto kada hocu da downloadujem sa sajta wap.tagtag.com neki gif veci od 10 kb javlja mi da nemam dovoljno mjesta iako ga ja imam na pretek. imam s55

    Started by agim, 23-01-2004 17:11
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 794
    23-01-2004 17:11 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 9 od 19 PrvaPrva ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove