Join Today
  1. Obavijest:
    PROČITATI: Pravilo o nazivima linkova
    Sljaka (very old s-mod)
    15-06-2006
    Pregleda:
    24.361
+ Pošalji novu temu
Stranica 7 od 19 PrvaPrva ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 17 ... PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 151 do 175 of 464

Forum: Siemens X5x

  1. M 55 data kabel

    Molim pomoć!! Konačno sam nabavio data kabel za M55. Na koji način priključiti mobitel i koristiti ga kao modem za prijenos podataka sa notebooka (mailovi i slično). Hvala, :retard:

    Started by dkralj, 26-06-2004 19:48
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 622
    26-06-2004 21:58 Idi na posljednji post
  2. st55 - problem s osvjetljenjem

    e..imam stvarno glupi problemcic koji vec 3 dana nemogu rješit...na mobu mi je cijelo vrijeme upaljeno svijetlo i zbog tog mi bat traje 1 dan-mogu ga ili ukljuciti ili iskljuciti za stalno...nemogu naci di se namjesta da se svijetlo samo ugasi nakon nekog vremena.... molim pomoc!! hvala

    Started by vkosalec, 21-06-2004 15:37
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 843
    22-06-2004 16:57 Idi na posljednji post
  3. Korisni linkovi za C55

    Imam siemens c55. Ako znate neke cool sajtove za njega tj. za download raznih programa za c55 molim vas da mi napise te. :afro:

    Started by mr_hahn, 20-06-2004 20:58
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.814
    21-06-2004 19:24 Idi na posljednji post
  4. Siemens C55 java problem

    Zdravo ja sam novi na forumu i ovom prilikom bih pozdravio sve koji citaju ovu poruku . Problem je slijedeci : skino ja Skylordov :angel: java unlocker za C55 i uso ja pratio upute i sve fino i kad je krenula samo se pojavilo Stopped , dakle ,uso sam spojio mob iskljucio ga klikno start i...

    Started by Dzahdo, 07-06-2004 21:41
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 33
    • Pregleda: 4.415
    21-06-2004 14:46 Idi na posljednji post
  5. ima li tko patch za v10

    M55 disable aero check, vidio sam samo za v11. Hvala.

    Started by tomyslav, 18-06-2004 23:53
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 978
    19-06-2004 01:22 Idi na posljednji post
  6. Angry Slike mobitela

    Jako me ljuti kad pojedini članovi foruma zaboravljaju da je većina nas na 56k i da nam učitavanje velikih slika oduzima vrijeme ( a vrijeme je novac). Zbog toga, za sada, molim sve one koji stavlju slike: - da ih smanje na otprilike MMS format ili malo veće - da u istoj temi ne stavlju hrpu...

    Started by Sljaka, 18-06-2004 21:31
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 7.697
    18-06-2004 21:31 Idi na posljednji post
  7. M55 removing unused languages. where?

    Hello everybody! I'm a Bulgarian so I understand 75-80% of what you guys are writing but it's kinda difficult to write in your language without any skills. Please, don't be mad cuz I'm writing in English. Was asking a question but it was probably at the wrong place. Under "m55 patches" so......

    Started by mib4, 16-06-2004 21:03
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 737
    18-06-2004 13:57 Idi na posljednji post
  8. program za flashanje st55

    Pozdrav svima!Vec duže vrijeme pratim ovaj forum pa odlucih da se i ja priključim... Nedavno sam kupio st55(T-mobile verziju) pa me zanima koji program trebam koristiti da ga "preflasham" na originalnu siemensovu verziju.Da li je to st55 tool ili neki drugi program?

    Started by alcatraz, 12-04-2004 03:01
    • Odgovora: 8
    • Pregleda: 1.810
    16-06-2004 23:02 Idi na posljednji post
  9. c55 melodije

    kako se na c55 ubacuju melodije.Probao sam s kablom nisam uspio a na c60 jesam. Jeli do nedostatka memorije ili nesto drugo. Hvala

    Started by neznalica, 08-06-2004 17:31
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 1.048
    15-06-2004 16:58 Idi na posljednji post
  10. S55 zvuk problemo :(

    Pozdrav! Zanima me, je li moguće maknuti ono postepeno pojačavanje melodija? Treba mi glasan zvuk za poruku. Ne znam da li je bilo riječi prije o tome, pa ako bi mi neko nešto o tome znao reć, bio bih jako zahvalan.:-/

    Started by ares11, 14-06-2004 10:03
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 1.227
    14-06-2004 22:33 Idi na posljednji post
  11. Na forumu sa Siemensom M55

    Kako je vip još jučer počeo sa aktivacijom GPRS-a nije mi dao vrag mira i pokušao sam sa Java programom WEBviewer "otići" na forum. Na moju radost nije ostalo na pokušaju. Za info svima program radi dobro i možete ga naći na http://midlet.com. Nažalost radi se o trial verziji koja ograničava broj...

    Started by Sljaka, 03-06-2004 18:51
    • Odgovora: 23
    • Pregleda: 2.157
    09-06-2004 20:12 Idi na posljednji post
  12. M55 se ugasi kada se napuni?

    Siemens m55 mi se ugasi kada se baterija napuni i to onako kao kada se reseruje racunar znaci iz momenta? Zbog cega je to tako, da li je softverski problem ili...Telefon je nov.

    Started by kristian, 14-05-2004 02:31
    • Odgovora: 17
    • Pregleda: 2.216
    08-06-2004 23:16 Idi na posljednji post
  13. Exclamation Pomoc Siemens ST 55

    Pozdrav Naime dobio sam mobitel pa neznam jos sve finte itd... Znaci kako staviti(kopirati) melodiju u mapu downloads da mogu slati MMS porukom???

    Started by kiko, 02-06-2004 19:21
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 1.249
    08-06-2004 19:20 Idi na posljednji post
  14. A57

    Što kazete na ovaj novi model?

    Started by 3aTmr, 01-06-2004 16:50
    • Odgovora: 13
    • Pregleda: 1.780
    07-06-2004 21:23 Idi na posljednji post
  15. hrvatski jezik st55

    Jel zna neko gdje se može skinuti verzija siemensa st55 sa hrvatskim jezikom?

    Started by alcatraz, 02-06-2004 00:14
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 1.179
    07-06-2004 10:45 Idi na posljednji post
  16. Lightbulb Unlocking c55

    Kada pomoću freie idem otključati svoj c55 da radi na sve mreže javlja mi poruku "boot file is not accepted"...Što to znači i ako mi možete pomoći da otključam napokooon svoj mob...Hvala

    Started by vkosalec, 03-06-2004 22:33
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 974
    04-06-2004 19:54 Idi na posljednji post
  17. Unlock C55

    s kojim program bi mogao unlockat c55...??? freia??? jel zna netko gdje se moze kupiti i po koliko data kabel neoriginalni za seriju siemensa *.55 na gore??? gledao na site-u gsmdiskonta, ali nista!

    Started by vrag, 15-02-2004 13:09
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 1.384
    03-06-2004 22:11 Idi na posljednji post
  18. Angry m55 problemi sa folderima i dr.

    ok, netko tko je imao ovlasti u VIP-u pristupit u service mode mobitela mi je prčko po njemu. prekjučer sam ga kupio. Evo liste majmunarija na mom mobu: 1. mjuza u java igrama. Igre koje imaju standarni siemensov meni(onaj koji je isti kao i oni meniji koje vidite kad ste u sučelju samog...

    Started by juraj, 29-05-2004 13:43
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 25
    • Pregleda: 2.269
    31-05-2004 22:29 Idi na posljednji post
  19. krepani c55

    evo sestri krepo c55, kada stisnes crvenu da ga upalis, zazuji, upali se svijetlo u opet se ugasi. ima mu pomoci?

    Started by coma_zgb, 27-03-2004 12:25
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 49
    • Pregleda: 5.367
    27-05-2004 21:15 Idi na posljednji post
  20. MT 50 problem...

    Ljudi pomagajte! Sinoć sam kao i obično bacio 2 melodije na mob preko kabla i danas, na moje zaprepaštenje - ne mogu pristupit folderu s melodijama. Mob se jednostavno zamrzne! Ima netko iskustva s takvim nečim? Kako to srediti? Nadam se da neću morat flashati mob... :( Zahvaljujem unaprijed...

    Started by ares11, 21-05-2004 16:03
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 1.016
    23-05-2004 20:27 Idi na posljednji post
  21. java st55 potrebna pomoc

    Pozdrav svima.Evo pokusavam osposobiti javu na siemensu st55 po uputama sa ove stranice http://www.mobilmania.cz/hosting/siemensmania/dir_upravy/st55update.htm pa mi treba mala pomoc,ako iko zna gdje se moze downlodati file Rel_ml1_all_n_030904_3Amf.mbf. koji se spominje u uputama.Ako je neko vec...

    Started by alcatraz, 13-05-2004 00:58
    • Odgovora: 11
    • Pregleda: 2.431
    19-05-2004 13:56 Idi na posljednji post
  22. St55 problem

    Doio sa kabel i super skida slike ali nece da mi izlista slike koje sam prebacio u MMS radnu mapu! Jel tko zna kako se prebacuju slike u "Slike" ili "Foto album" ili neki program koji skida i mms poruke s mobitela?

    Started by kresoml, 25-03-2004 21:02
    • Odgovora: 19
    • Pregleda: 3.157
    18-05-2004 15:20 Idi na posljednji post
  23. Siemens S55 - legenda?

    Sa pojavom Siemensa S65 njegov prethodnik S55 polako odlazi u zasluzenu penziju. Naravno, ovo je prilika za sve kupce "bolje stariji model vise, nego najnoviji model nize klase" tipa da po povoljnim cenama kupe jedan telefon biznis klase. Kao i svi izuzetni modeli i S55 je ili obozavan ili...

    Started by Spiridon, 10-05-2004 02:24
    • Odgovora: 23
    • Pregleda: 1.815
    15-05-2004 10:32 Idi na posljednji post
  24. Question Driver za USB data kabl za siemens M55

    Znali neko link za skidanje drivera za USB data kabl za Siemens M55, moze i neki web da pogledam.

    Started by worm, 26-04-2004 13:28
    • Odgovora: 20
    • Pregleda: 4.147
    10-05-2004 23:10 Idi na posljednji post
  25. M55 snimanje poruka na SIM

    Jutro, da li netko zna kako na M55 prebaciti poruke sa mobitela na SIM karticu? Takodjer me zanima kako prebaciti unose iz adresara u imenik na SIM-u?

    Started by BoTiA, 05-05-2004 07:34
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.273
    06-05-2004 22:12 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 7 od 19 PrvaPrva ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 17 ... PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove