Join Today
  1. Obavijest:
    PROČITATI: Pravilo o nazivima linkova
    Sljaka (very old s-mod)
    15-06-2006
    Pregleda:
    24.361
+ Pošalji novu temu
Stranica 4 od 19 PrvaPrva 1 2 3 4 5 6 7 8 14 ... PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 76 do 100 of 464

Forum: Siemens X5x

  1. M55 usb driver

    Gdje mogu skinuti driver za M55, za usb kabel?

    Started by Raiden, 29-08-2004 16:46
    • Odgovora: 16
    • Pregleda: 3.059
    20-07-2005 20:20 Idi na posljednji post
  2. Sifra za M55

    Jeli moguce kako kad se stavi ona zastitna sifra na M55 kako uci preko neke fore?Mislim ako neznam sifru,jel ima koja fora da se moze uci na mob?

    Started by Grimir, 05-07-2005 06:25
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.646
    07-07-2005 21:21 Idi na posljednji post
  3. Cool kako otkljucati javu na siemensu c55

    imam siemens c55 i nemogu da otkljucam javu.probao sam sa programom siemens c55 java aktivator,ali neide.kada pokrenem taj program izaberem port com4, odem na start i pritisnem tipka za prekid razgovoro kako pise nista se ne desava samo pise scanning.kako da aktiviram javu.inace imam usb kablo

    Started by salems, 27-06-2005 13:55
    • Odgovora: 8
    • Pregleda: 2.198
    07-07-2005 13:44 Idi na posljednji post
  4. Unhappy POMOC-Update Nije Moguc Kriva SW Verzija

    imam siemens m55,verzija softwera je 11.pokusao sam nadograditi verziju softwera,sa programom kojeg sam skinuo sa simensove stranice.kada prepozna mobitel i krene sa instalacijom novog softwera pojavi se poruka *Update Nije Moguc Kriva SW Verzija*.da li postoji neki program za downgrejdovanje...

    Started by salems, 27-06-2005 03:28
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.115
    29-06-2005 07:28 Idi na posljednji post
  5. Unhappy kako cu ubacit patch u siemens m55

    nemogu ubacit patch u siemens m55,probo sam sa v_klay 3.3 ,ali nece.kada pokrenem v_klay,namjestim port com4 odem na flasher pa na read memory prvo pise: conecting please wait,pa connected sending boots,pa connecting...shortly press power button or try to disconnect then connect phone again,when...

    Started by salems, 28-06-2005 16:49
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.759
    28-06-2005 20:28 Idi na posljednji post
  6. Zašto komp vidi jedan C55, a drugi ne?

    Imam veliki problem... Imam dva siemesa >C55 jedan ima verziju softwera 10, a drugi ima 14... skinuo sam sve moguce programe s neta za mob, i kad prikljucim onoga koji ima verziju 10 (softwera) sve radi normanlo, tj. mogu u njega ubacivati i poli-e i logo-e i sve ostalo u njega, ali onoga s...

    Started by dscapec, 06-12-2003 15:25
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 2.102
    06-06-2005 22:38 Idi na posljednji post
  7. Phonecode Siemens S55

    Kada aktiviram na Screensaveru poslije deaktiviranja screensavera trazi ga!Kako ga ukloniti tj promijeniti, 2x sam pokusao i nisam pogodio! Jel moram nekom nositi mob ili mogu ja u domacoj radinosti neso odraditi??? HVALA

    Started by Gile, 28-05-2005 17:53
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 1.340
    28-05-2005 19:32 Idi na posljednji post
  8. A 50!!!

    mozel se ovaj mob spojiti na racunar? kakav mi program treba (osim kabla)ako mogne?znal neko? thanks

    Started by convict, 30-04-2005 02:34
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 944
    01-05-2005 20:42 Idi na posljednji post
  9. Unlocking siemensa SL55

    zna li netko zašto se nemože sl55 otključati s friom

    Started by dsarcev5, 12-04-2005 14:39
    • Odgovora: 11
    • Pregleda: 1.687
    21-04-2005 18:24 Idi na posljednji post
  10. m55 firmware

    nakon sto sam uspio staviti na c60 firmware sad sam dobio od prijatelja da stavim njemu na m55.gdje naci najnoviji i postupak,ne treba hrvatski jezik zna jos netko kako prosiriti memoriju na c60 sta trebam hvala unaprijed!

    Started by decek, 15-04-2005 21:40
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 1.856
    20-04-2005 20:07 Idi na posljednji post
  11. Question CX65 USB kabel -> da li radi i na M55 ?

    ...u naslovu je pitanje...naime,posudio sam od frenda kabel,ali mi komp nikako ne prepoznaje mob...imam drivere i sve,ali jednostavno ništa...

    Started by //Wild-Boy\\, 20-03-2005 11:10
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.126
    16-04-2005 20:09 Idi na posljednji post
  12. jezićni patch za S55

    Dali netko ima Hrvatski patch za simens s55 . ili gdje ga mogu skinut :spin: :spin:

    Started by svysi, 28-03-2005 22:07
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.540
    29-03-2005 20:51 Idi na posljednji post
  13. Hrvatski a i drugi jezici za M55v.10 sa 3,75MB

    Nakon dugog vremena i dosta uzaludnih pokušaja konačno sam napravil hrvatski za M55 sa 3,75 MB. Ovo je, recimo, beta verzija pa svi koji primjete neku grešku ili propust neka slobodno jave. Da ne zaboravite flasha se od adrese 0x9C0000, a veličina flash je 0x10000. Uz hrvatski napravljen je i...

    Started by Sljaka, 14-02-2005 22:23
    • Odgovora: 9
    • Pregleda: 1.960
    02-03-2005 22:02 Idi na posljednji post
  14. Crko mi M55

    ej punio sam mobitel (isključeni) i kad se napunio probao sam ga uključiti, a kad mi se prikaže plavi ekran i samo se čuje nakakav zvuk i onda se isključi! HELP!!!

    Started by .:SlayeR:., 07-12-2004 18:08
    • Odgovora: 17
    • Pregleda: 2.674
    12-02-2005 22:14 Idi na posljednji post
  15. Prosto sam vise poceo MRZITI M55

    :mad: :mad: :mad: Grrrrrrr........... Ovaj me M55 vise poceo nervirati!!!!!! Sad hocu da posaljem MMS, ubaci sliku, doda tekst i da ubacim i melodiju kad se on ugasi! Ja sda ga probam upaliti ono samo Zzzz i ugasi se, ja ponovo, ono Zzzz i opet! :mad: :mad: :mad: Sad ga koliko vidim...

    Started by Flashy, 11-02-2005 12:40
    • Odgovora: 14
    • Pregleda: 5.719
    12-02-2005 22:11 Idi na posljednji post
  16. M55 developer menu pitanje?

    Kako i gdje da vidim temperaturu ? Gdje, koji red? :)

    Started by Flashy, 06-02-2005 16:25
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.076
    12-02-2005 14:25 Idi na posljednji post
  17. M55 i HTMobile gluposti

    Daklem, zanima me kako maknuti one HTMobile animacije pri paljenju i gasenju mobitela (mob je inace otkodiran i radi na VIP kartici), imam USB data kabl. Neki patch ili nesto? Hvala.

    Started by P_L_A_G_U_E, 04-02-2005 12:23
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 5.339
    04-02-2005 21:17 Idi na posljednji post
  18. Jedan kabl-dva telefona

    Imam M55 i C55 (popravljen :) ), instaliran je S.Data Suite za M55 i drajvere za njega. Ako instaliram drajvere za C55 i program za njega, da li moram pobrisati drajvere za M55? Kako da instaliram oba unakrsno da mogu? Jel moze isti drajver za oba fona? :)

    Started by Flashy, 28-01-2005 21:35
    • Odgovora: 9
    • Pregleda: 5.567
    30-01-2005 00:25 Idi na posljednji post
  19. trazim posebni colour scheme za s55

    ej ljudi gdje ima na netu za skinuti colour schema boje t-mobila (ona roza ) za s55?

    Started by bond-james-bond, 29-01-2005 14:54
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.046
    29-01-2005 17:15 Idi na posljednji post
  20. M55 Software Flash

    Pred par dana sam kupio M55, verzija softvera 4. Skinuh novi soft sa Siemensovih stranica, al tamo u uputama pise da trebam mappirati kabel na virtualni com port 1 ili 2 (imam original Siemensov USB kabel) da bi ga mogao updateati (nisam htio nis radit ovako, dok je mappiran na com port 4 (tako se...

    Started by P_L_A_G_U_E, 16-01-2005 16:21
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 994
    18-01-2005 21:08 Idi na posljednji post
  21. developer menu objasnjenja

    jel ima neko objasnjenja za developer meni na sl55. na engl ili na hrv

    Started by coma_zgb, 12-01-2005 15:47
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 1.451
    15-01-2005 22:05 Idi na posljednji post
  22. M55 mms pitanje

    Da li/kako M55 moze slati govorni zapis (amr)? Od sestre (mob: C65) sam primio govorni zapis i telefon ga je normalno procitao... E sad, ako on normalno moze primati amr, zasto ga normalno ne bi mogao i slati? :-/

    Started by Flashy, 12-01-2005 13:53
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.186
    12-01-2005 23:53 Idi na posljednji post
  23. Exclamation C55 kvar (ekran ili nesto drugo?)

    (((znam da sam 'malo' zakasnio ali sta ces, sad tek sam se sjetio))) Prije vise od pola godine mom (starom) C55 se nesto desilo... Igrao sam igricu neku i on je nesto poludio i otad nista ne vidim na ekranu. Nosio sam ga na servis, oni mijenjali ekran i nista. Telefon normalno radi, samo sto...

    Started by Flashy, 09-01-2005 20:53
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.448
    09-01-2005 22:50 Idi na posljednji post
  24. nekoliko problema sa SL55

    imam verziju 16 (jako bugovita, ali takva je tvornicki pa je nemogu skidati) nekoristim nikakve programe za povezivanje, nego podatke posaljem prvo sa kompa na sl45 pa irda-om na sl55. 1.zna mi se dogoditi da mi pobrise sav addressbook, sva sreca sto drzim sve brojeve u simu 2.tipka 4. Kada ocu...

    Started by coma_zgb, 08-01-2005 12:39
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.045
    09-01-2005 17:53 Idi na posljednji post
  25. SL55-kako maknuti logo operatera!?

    Eto, u naslovu sve piše, htio bih maknuti prijateljici T-mobile logo, ali ona nema komp i ne zna ništa, ja imam komp i znam malo ali nemam data kabl i nikakav program, može li bez kompa, nekakvom porukom koju pošaljem odnekamo!? Ili negdje iz meni-ja, ili nekim kodom!? Pliz!?

    Started by Ivica, 29-12-2004 12:48
    • Odgovora: 13
    • Pregleda: 1.874
    06-01-2005 12:23 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 4 od 19 PrvaPrva 1 2 3 4 5 6 7 8 14 ... PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove