Join Today
  1. Obavijest:
    PROČITATI: Pravilo o nazivima linkova
    Sljaka (very old s-mod)
    15-06-2006
    Pregleda:
    24.361
+ Pošalji novu temu
Stranica 3 od 19 PrvaPrva 1 2 3 4 5 6 7 13 ... PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 51 do 75 of 464

Forum: Siemens X5x

  1. A 57 unlock

    Kako unlockati Siemens A57 ?

    Started by supercom, 04-04-2006 21:46
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.669
    05-04-2006 09:05 Idi na posljednji post
  2. Hrvatski T9

    Citao sam u februarskom broju Mobila da Siemens SL75 ima hrvatski T9. Da li ga neko ima i da li bi ga uplodovao negde, i da li ce raditi u x65 i x75 seriji?!

    Started by stojsins, 29-03-2006 08:23
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.297
    29-03-2006 20:48 Idi na posljednji post
  3. Unhappy c55 potpuno mrtav

    Nadam se da mi netko moze pomoci!!!! Imam C55 koji sam nakon raznih ceprkanja totalno unistio. Ne sjecam se vise ni sam sta sam radio s eepromom u Freia-i al se vise ni ne pali, ne zasvjetli se ekran ni na tren niti reagira na bilo koji software na pc-u (vklay, SST,...). Uporno pritiscem tipku za...

    Started by Ares355, 06-03-2006 22:18
    • Odgovora: 14
    • Pregleda: 2.131
    17-03-2006 17:57 Idi na posljednji post
  4. Unhappy m55 mrtav...

    Da odmah napomenem...Imao sa c60 koji je bio krepan i nisam ga mogao flashirat.Onda kezem ajede da probam flashirati ispravni m 55 da uopce vidim kako to funkcionira...i evo problema!!!Ista stvar kao i sa ovim c60...Upalim ga napravi beeeeeeeeep i ugasi se...Flashirao sam ga sa v-klay-om3,3...

    Started by dj_markom, 21-02-2006 18:18
    • Odgovora: 17
    • Pregleda: 1.741
    09-03-2006 20:50 Idi na posljednji post
  5. Unhappy problem trajanja baterije kod otkljucanog C55

    Imam siemens c55 SW24 zakljucan na vip.Nakon sto sam ga otkodirao sa fraiom 15 bez test pointa radi na sve mreze i sve je ok osim sto imam dojam da mi sad baterija traje puno manje nego sto je trajala prije otkljucavanja.U fraiji 15 Postavke su mi bile ne na normal nego na Bootcore bag.Jel se kaj...

    Started by Mića, 22-02-2006 20:09
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.698
    22-02-2006 21:11 Idi na posljednji post
  6. Question A55 -> "Wrong software" problem

    ...naime,frendici se neki dan na mobu,nakon što ga je upalila,pokazala poruka "Wrong software" i ugasio se,i tako stalno bez mogućnosti ukucavanja pina niti drugih radnji...sad je kod mene pa me zanima kako vratiti mob u život... ...pretpostavljam da je potreban novi fullflash i što sve treba...

    Started by //Wild-Boy\\, 17-01-2005 22:04
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 28
    • Pregleda: 3.032
    17-02-2006 21:22 Idi na posljednji post
  7. Smile Zamjena kućišta na Sl 55

    Jel ikako moguce zamjeniti kučište na tom mobitelu ili ga brebojati da se ne vide ogrebotine Člana upućujem da pročita pravila i ubuduće stavlja određenije naslove

    Started by DrugBrko, 10-02-2006 21:36
    • Odgovora: 12
    • Pregleda: 3.270
    12-02-2006 20:55 Idi na posljednji post
  8. A55 software error

    Kako rješiti problem na A55. Kad se uključi pojavi se poruka software error.?????

    Started by alex1, 02-02-2006 20:35
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 931
    04-02-2006 00:58 Idi na posljednji post
  9. Unhappy M55 *bin*fail!

    GDI BI MOGAO DOWNLOATI BIN ZA M55 NAPRAVIO SAM FUBU ALI NEMOGU VIŠE UPALITI MOB.hELP:confused: :confused: :confused: :confused: Pazi na naslove,trebaju biti određeni a ne ovako općeniti kao tvoj.

    Started by Rašo100, 16-01-2006 03:45
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 27
    • Pregleda: 2.981
    19-01-2006 14:53 Idi na posljednji post
  10. m55 unlock

    dobio sam simens m55 ali je zabrijan tj zaknjučan na vip.traži neki kod.da postoji kaj takvog?:rotfl:

    Started by Rašo100, 13-01-2006 02:05
    • Odgovora: 17
    • Pregleda: 2.015
    16-01-2006 02:02 Idi na posljednji post
  11. Siemens C55 povezati sa PC??

    Kako da povežem C55 sa PC preko kabla ovoga Važne su mi melodije samo nove kako da ubacim u mobitel!! TNX

    Started by VuKi, 22-12-2005 19:01
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 996
    25-12-2005 14:08 Idi na posljednji post
  12. Exclamation A55 unlock

    Zna li netko s kojim se programom moze unlockati A55? mobitel je prilicno star, tako da svaki novci utroseni za njegovo otkljucavanje premasuju njegovu vrijednost. :)

    Started by goran.matic, 23-12-2005 23:24
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.770
    25-12-2005 14:07 Idi na posljednji post
  13. Unlock m55

    Jel postoji neki nacin (program) za otkljucavanje m55 a da za to ne treba kabel? Mob je kodiran na vip.

    Started by guzica, 20-12-2005 15:16
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 6.368
    21-12-2005 11:28 Idi na posljednji post
  14. Kako otvoriti kabel (x55)

    Želio bi prepraviti stari kabel (COM) ali neznam kako da ga otvorim a da ne oštetim nešto opako. kučište je cijelo od tvrde plastike. ima li neko takvih iskustava?

    Started by Lemba.os, 09-12-2005 18:12
    • Odgovora: 16
    • Pregleda: 8.345
    18-12-2005 14:24 Idi na posljednji post
  15. M55 & igre

    kako se moze skinuti igra sa interneta za siemens m55? kad nadjem igru odem na download, on me pita da li hocu da downloadujem, ja kazem da i on tu kao nesto pocne ali sve vreme pise nesto ETA:53 0% (tako nesto) i kako sad ja da skinem igru?

    Started by vucic, 19-11-2005 03:19
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.063
    20-11-2005 18:23 Idi na posljednji post
  16. Kako da otključan m55?

    Imam neki kabal na kojem piše samo C55, platio sam ga 100kn. Downloadao sam freiu 15. problem je sljedeći: kod poruke programa "waiting to power on the phone" pritisnem par puta crvenu tipku, ali ništa se ne događa. ima tko kakav prijedlog?

    Started by __zoki__, 19-11-2005 16:31
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 1.937
    19-11-2005 21:44 Idi na posljednji post
  17. Question Orginalni Kabal C55 Seriski

    Zamolio bih nekog ko ima volje i malo vremena da mi detaljnije objasni kako dotični kabal pretvoriti u DCA 510 nisam neki elektroničar pa ni oznake na slici nisu jasne koji pinovi kakav potencijometar itd.Unaprijed zahvaljujem.

    Started by Mića, 05-11-2005 21:10
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 844
    07-11-2005 18:49 Idi na posljednji post
  18. Problemi sa prebacivanjem podataka sa C55 na PC

    Imam kabal seriski i siemensov data suite kad spojim mob i pc mogu iz imenika skinuti tel brojeve ali kad odem na ikonu data exc javi mi da mobitel nema tu funkciju ili tako nešto soft je 24.Mogu i poslat sms dok je mobitel spojen na pc ali neće mi skinut melodije sa mob na pc ni obrnuto,šta mi...

    Started by Mića, 23-10-2005 10:33
    • Odgovora: 10
    • Pregleda: 1.316
    27-10-2005 17:35 Idi na posljednji post
  19. Java Enabler i C55

    Pozdrav svima na forumu novi sam pa red je red. Kako da Otključam Java enabler za c55 skino sam ga sa neta i kad ga pokrenem neće se otvoriti javlja mi neki eror Component"MSCOMM32.OCX not corently registred:file is mising or invalid Imam seriski kabal od s55 i data suite sa cd-a Sa data...

    Started by Mića, 22-10-2005 23:01
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 949
    24-10-2005 20:55 Idi na posljednji post
  20. netko za otkljucat M55???

    jel mi moze netko pomoc? kako ili gdje bi to mogao napravit? mozda netko s foruma? hvala unaprijed!

    Started by cime, 20-10-2005 17:38
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.523
    21-10-2005 20:33 Idi na posljednji post
  21. Otkljucavanje C55 za sve mreze

    Jel bi mi mogao neko objasnit kako mogu C55 otkljucat na sve mreze.

    Started by FakEmaN, 10-05-2004 14:20
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 43
    • Pregleda: 8.796
    08-10-2005 19:39 Idi na posljednji post
  22. netko za otkljucat a55?

    jedna frendica zeli otkljucat siemens a55, koji je zakljucan na 098. ja joj nemogu pomoc jer nemam kabela a i ne namjeravam ga kupovat, tako da, ako se netko nudi da mi to otkljuca. recite i cijenu naravno... hvala

    Started by cime, 23-09-2005 17:07
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 1.492
    24-09-2005 14:59 Idi na posljednji post
  23. a57 unlock

    Bok svima, u FREI 10 nema model a57, pod kojim modelom se otkljucava? i koji test point da gledam, od kojeg modela?a50? hvala

    Started by vkosalec, 15-09-2005 23:25
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 7.154
    16-09-2005 10:52 Idi na posljednji post
  24. C55 prebacivanje full flasha u drugi C55

    Da li netko zna zašto ne mogu uflashovat u novij C55 flash od starog C55. Novi je nesto drugaciji od starog. Na oba je napravljen testpoint(Na starom uklonjen otpornik, a na novom prerezan T9 vod). Kada uflashujem flash od starog u novi i nakon toga promjenim IMEI sa Freia-om on se neće upalit...

    Started by tbenosic, 10-04-2005 18:28
    • Odgovora: 13
    • Pregleda: 1.498
    08-09-2005 00:17 Idi na posljednji post
  25. Modifikacija originalnog RS-232 kabla

    Ljudi,imam s55,i kabal koji sam dobio uz njega(u kompletu,mislim da je originalan)... Kako da modifikujem,nije mi nista jasno sa te seme sahttp://public.globalnet.hr/~amarakov/trikovi.html,pa bih molio za malo detaljnije objasnjenje ako moze...Gde premostiti?!Kako otvoriti kabal?! Hvala

    Started by berni1756, 27-08-2005 03:36
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 4.722
    27-08-2005 22:10 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 3 od 19 PrvaPrva 1 2 3 4 5 6 7 13 ... PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove