Join Today
  1. Obavijest:
    PROČITATI: Pravilo o nazivima linkova
    Sljaka (very old s-mod)
    15-06-2006
    Pregleda:
    24.362
+ Pošalji novu temu
Stranica 18 od 19 PrvaPrva ... 8 14 15 16 17 18 19 PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 426 do 450 of 464

Forum: Siemens X5x

  1. ONDA rezime???

    moze li se onda na MT 50 prebaciti java aplikacije preko kabla.. imal ko kakav link...i koliko je to opasno radit za novajliju?..

    Started by Blento, 25-12-2002 23:58
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 960
    26-12-2002 20:38 Idi na posljednji post
  2. Siemens-maske

    Neznam dal ova tema spada ovdje pa se ispričavam ako ne spada...jel zna netko gdje ima kod nas za kupiti maske za MT-50 i po kojoj cijeni?

    Started by Mobyfan-ica, 21-12-2002 04:02
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.362
    26-12-2002 19:38 Idi na posljednji post
  3. Post Nesto o sl55

    ima li kakvih naznaka o sl55-u? ???

    Started by 3aTmr, 18-10-2002 18:32
    5 Stranica
    1 2 3 4 5
    • Odgovora: 105
    • Pregleda: 13.107
    25-12-2002 13:28 Idi na posljednji post
  4. kabel za c55

    ima neko shemu za napravit ga??

    Started by coma_zgb, 08-12-2002 13:44
    • Odgovora: 17
    • Pregleda: 1.986
    24-12-2002 13:50 Idi na posljednji post
  5. Question Kako se otkljucava memorija C55 za upis podataka??

    Video sam na Stranim forumima da postoji mogucnos da se memorija C55-ice otkljuca i da se preko malkice modifikovanog data kabela preko PC-ja na telefon upisuju melodije,aplikacije itd.. E problem je sto su sva upustva konfuzna!! Koji programi su potrebni, kako prepravti kabel, dali ce to...

    Started by bruyoni, 14-12-2002 00:38
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.749
    23-12-2002 20:29 Idi na posljednji post
  6. Službena cijena S55 u HR

    Kao što naslov govori,napokon smo je dočekali i moram priznati da sam i sam ugodno iznanađen.Cijena S55-ice u Siemens mobileu u ZG iznosi 3499,- kn. :rotfl:

    Started by sms freak, 14-12-2002 16:03
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 40
    • Pregleda: 4.167
    23-12-2002 01:14 Idi na posljednji post
  7. Question Vredi li kupovati Siemens C55?!

    Vredi li kupovati ga? Koji uzeti ako ne taj, da kosta otprilike koliko i C55? :afro:

    Started by bruyoni, 08-12-2002 22:03
    • Odgovora: 24
    • Pregleda: 1.872
    19-12-2002 23:48 Idi na posljednji post
  8. Stigo S55

    Dame i gospodo, vas moderator Siemens foruma upravo u rukama drzi Siemens S55. Vise detalja cete moci procitati u novom mobilu, a ako se dokopam kakve kamere puknut cu i par slika... p.s. Morao sam se malo pohvaliti :D

    Started by gog, 22-11-2002 14:56
    4 Stranica
    1 2 3 4
    • Odgovora: 86
    • Pregleda: 8.945
    18-12-2002 20:32 Idi na posljednji post
  9. Bug

    SW 17-ica u mt50. Kad dođe izvješće o isporuci, novi sms ili ulazak u inbox nije moguć dok se ne učita ponovno cijela kartica. Ako nisam u pravu neka me ispravi netko:cool:

    Started by milo dete, 17-12-2002 16:42
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 840
    17-12-2002 16:42 Idi na posljednji post
  10. Kamera

    Koliko je isplativo kupovati mob sa kemrom... mislim..koliko je slika uopce kvalitetna...za te pare koliko kostaju takvi mobiteli moze se dobiti dobar digitalni aparat... nisam nikad jos vidio to uzivo...pa koja su vasa misljenja..?..

    Started by Blento, 12-12-2002 15:42
    • Odgovora: 10
    • Pregleda: 1.456
    15-12-2002 23:38 Idi na posljednji post
  11. Question S55 cijena

    Na siemensovom on lineu dođe 499 eura sa kamerom Link

    Started by viki2win, 07-12-2002 11:56
    • Odgovora: 17
    • Pregleda: 1.907
    14-12-2002 16:41 Idi na posljednji post
  12. Question Crack za snimanje java programa preko kablela

    ...vidim da postoji taj crack ali za C55 postoji li i za MT50?..i gdje se moze naci...

    Started by Blento, 12-12-2002 16:52
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.920
    13-12-2002 21:30 Idi na posljednji post
  13. Talking Slike S55 (uslikane kamerom Panasonica GD87 :D)

    evo četiri slike siemensa s55 koje sam opalio GD87icom danas na kavi s gog-om ;D

    Started by zappan, 27-11-2002 00:46
    3 Stranica
    1 2 3
    • Odgovora: 58
    • Pregleda: 6.256
    12-12-2002 20:37 Idi na posljednji post
  14. Evo i mene

    u Siemens klubu :cool: Od danas sam ponosna vlasnica Siemensa MT50 pa ako ga još netko od vas ima (a normalno da ima) neka mi pošalje mail ili prajvt mesiđ gdje mogu skinuti logoe, melodije (ne nemam kabel) ili ako bi netko bio ljubazan/na da mi pošalje koju mel. :cool:

    Started by Mobyfan-ica, 10-12-2002 02:01
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 1.345
    11-12-2002 01:54 Idi na posljednji post
  15. Kabel za MT50

    Koji kabel treba za mobitel?..i jel se on prikjuci na standarni port? (odostraga racunala) koje programi su najbolji za to ..i jesul besplatni..te da se mogu naci na netu?..hmm...

    Started by Blento, 05-12-2002 12:20
    • Odgovora: 9
    • Pregleda: 1.597
    06-12-2002 15:54 Idi na posljednji post
  16. Siemens ne dijeli mobilne telefone

    Siemens ne dijeli mobilne telefone Proteklih su tjedana mnogi korisnici e-mailova u Hrvatskoj, a i šire dobili poruke pomalo nevjerojatnog sadržaja. Naime, pisalo je kako mail stiže izravno iz Siemensa i da je u tijeku velika Siemensova promotivna akcija u kojoj Siemens dijeli mobilne...

    Started by Jamal, 23-11-2002 01:44
    • Odgovora: 10
    • Pregleda: 8.976
    06-12-2002 11:28 Idi na posljednji post
  17. Unhappy M50 ring volume problemi !?

    :( HELP ! Ne znam jel ovo do moje beskrajne gluposti ili je do siemensa ili je do buga u ovom modelu. Kad podesim ring volume na maximum (bilo za ANY CALL, ili group, ili SMS), on pocne prvo jako tiho da zvoni pa postepeno pojacava volume do zeljene jacine. Ali to nema smisla recimo kod SMS...

    Started by vreal, 03-12-2002 01:08
    • Odgovora: 8
    • Pregleda: 1.816
    05-12-2002 22:39 Idi na posljednji post
  18. java igrice MT50

    Imam sw 170101 u MT50 i nemogu skidat java igrice jer sustav mi ne prepoznaje mob. kao MT50. U Cronetu kazu da to nema veze i trebalo bi raditi na bilo kojoj verziji sw-a

    Started by milo dete, 26-11-2002 19:41
    • Odgovora: 23
    • Pregleda: 3.113
    02-12-2002 21:50 Idi na posljednji post
  19. Question O igricama u MT50

    Postoji li kakav način da se iste izbrišu bez uporabe dodatnog softwera i kabla?

    Started by dmi, 14-11-2002 13:56
    • Odgovora: 9
    • Pregleda: 1.730
    30-11-2002 22:44 Idi na posljednji post
  20. Question Siemens nešto krije?

    Šta to siemens krije i kakvi su im planovi? Ovih par slika je skinuto iz njihovog "BE INSPIRED" filmića sa prezentacije S55 u New Yorku...:) :confused:

    Started by viki2win, 24-11-2002 23:18
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 1.592
    30-11-2002 13:54 Idi na posljednji post
  21. S55 java igrice

    Evo vam par sličica kako izgleda Summer Ski, java igrica već ugurana u S55 :)

    Started by viki2win, 27-11-2002 22:43
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.308
    29-11-2002 20:31 Idi na posljednji post
  22. Isuse bože...nešto novo?

    :confused:

    Started by viki2win, 06-11-2002 22:49
    • Odgovora: 20
    • Pregleda: 3.450
    29-11-2002 08:44 Idi na posljednji post
  23. Unhappy Igre u MT50

    Mogu li se skidati igre sa interneta koje su namjenjne za M50...na MT50...i hoce li to uopce raditi?... na prepaidu sam...moze li mi netko objasniti kad idem na wap moram li se prvo registirati SIMPI?.. ..hmm..Hvala...

    Started by Blento, 28-11-2002 12:49
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.203
    29-11-2002 08:33 Idi na posljednji post
  24. Exclamation C55 softwerska greška...

    ...navodno se na C55 ne može isključiti vibra te su u Siemensu priznali tu grešku te će je navodno otkloniti u budučim verzijama softa...:confused:

    Started by dmi, 27-11-2002 11:50
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 1.342
    27-11-2002 11:50 Idi na posljednji post
  25. Igre za c55

    Zna li netko kako ubaciti java igre u C55 a da ne koristim wap? Nešto je o tom pisalo u prošlom Mobilu kojeg nemam :-/

    Started by Nina, 26-11-2002 16:59
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.488
    26-11-2002 22:43 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 18 od 19 PrvaPrva ... 8 14 15 16 17 18 19 PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove