Join Today
  1. Obavijest:
    PROČITATI: Pravilo o nazivima linkova
    Sljaka (very old s-mod)
    15-06-2006
    Pregleda:
    24.365
+ Pošalji novu temu
Stranica 15 od 19 PrvaPrva ... 5 11 12 13 14 15 16 17 18 19 PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 351 do 375 of 464

Forum: Siemens X5x

  1. Data kabel C55

    Jel ko probo kupit onaj data kabel za c55 u chipoteci za 45kn (nije orginal) ili je to samo reklama.:) :) :) :) :) :)

    Started by djorgic, 04-05-2003 22:00
    • Odgovora: 15
    • Pregleda: 1.946
    09-05-2003 22:23 Idi na posljednji post
  2. Exclamation C55 software v.19 (hrvatska)

    Bok ljudi ima li tko software verziju 19 hrvatsku za siemens c55, ili mozda zna link gdje se moze nabavit? Hvala unaprijed!

    Started by BUD, 04-05-2003 23:56
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 1.941
    09-05-2003 21:45 Idi na posljednji post
  3. Post Smart SMS...

    Zanima me, da li se ikojom verzijom Smart SMSa mogu slat polifone melodije na mog C55. Ili nekim drugim programom? Cak i ako nemoze...imate mozda "sredjenu" :) verziju Smart SMSa ili slicnog proggya? Pozdrav svima :angel:

    Started by Zvonimir, 28-04-2003 19:26
    • Odgovora: 16
    • Pregleda: 2.909
    02-05-2003 03:22 Idi na posljednji post
  4. Nadogradite sami svoj S55!

    Novost na mobilovim web stranicama: Svi vlasnici Siemensa S55 od sada mogu sami programski nadograditi svoj mobitel. Na Siemensovim službenim stranicama možete pronaći novi Firmware 11 sa kompletnim uputama o nadogradnji. Osim ispravljenih bugova od poboljšanja možemo spomenuti: bolje korištenje...

    Started by whiteboy, 03-04-2003 00:04
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 41
    • Pregleda: 9.765
    28-04-2003 10:36 Idi na posljednji post
  5. Šta bi izabrali?

    Zanima me kad bi mogli birati između SL55 i M55 koji bi odabrali i zašto? Jer oba dva su jako dobri mobiteli i slični po funkcijama.

    Started by Mobyfan-ica, 26-04-2003 02:21
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 1.313
    27-04-2003 01:04 Idi na posljednji post
  6. Post Siemens C55 i zvonjava

    Zasto mi uvijek zvuk zvonjave stavi na "postupno pojacavanje" kad sam mu selektirao NAJJACE? Verzija softwarea je 19. Kako to rijesiti? Hvala

    Started by Zvonimir, 26-04-2003 09:20
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.190
    26-04-2003 09:47 Idi na posljednji post
  7. Siemens C55 Memorija

    DA LI MI ZNA KO REC DALI POSTOJI MOGUČNOST PREBACIVANJA CIJELOGA IMENIKA SA SIM KARTICE NA TELEFON I OBRATNO,KAO STA TO POSTOJI KOD NOKIE,RADI SE O C55

    Started by zoki, 07-04-2003 22:27
    • Odgovora: 11
    • Pregleda: 1.511
    25-04-2003 21:26 Idi na posljednji post
  8. CC-Monitor

    na c55 upisem *#06# dobijem podatke CC-Monitora v1.06 pa kaze: A000 General 2400 Setup 2C80 Network 2074 Battery 1271 Diagnosis sto tocno znace ovi podaci, posebno me zanima Diagnosis. Brojevi se mijenjaju ali ne po nekoj logici ( bar ju ja ne vidim)

    Started by korny, 02-04-2003 19:40
    • Odgovora: 8
    • Pregleda: 1.686
    24-04-2003 14:54 Idi na posljednji post
  9. S55 - kupiti ili ne?!?!

    Evo nakon što sam se riješio nokie, buraz je uzeo C55 i mob je fakat zakon! Sad mislim uzeti S55, ali nisam ga nikad imao u rukama, tako da nemam pojma kakav bi on uopće mogao biti.... zanimaju me vaši dojmovi?? Jel' se isplati dati cca 2500 kn na crnjaka za njega?? PS. ima li gdje kakav dućan...

    Started by ivan, 27-03-2003 00:59
    4 Stranica
    1 2 3 4
    • Odgovora: 76
    • Pregleda: 7.818
    22-04-2003 22:12 Idi na posljednji post
  10. I kakav je taj C55 na kraju?

    Osim sto ima slab prijem i bateriju, sto se zvuk pri visim tonovima izoblicava i sto se povremeno gasi i blokira sam od sebe izgleda da je ovaj Siemens dosta dobar aparat?

    Started by Elmer Kameni, 08-04-2003 02:51
    • Odgovora: 10
    • Pregleda: 1.711
    10-04-2003 00:09 Idi na posljednji post
  11. S55 pojeftinio u vipovoj ponudi...

    U vipnetovoj ponudi je S55 stvarno poprilicno pojeftinio... i uzme li se s pretplatom, ili iskoriste vip club bodovi, mobitel je za nesto sitno cak i jeftiniji nego na burzi... Jel zna netko mozda zasto su mu srusili tako brzo cijenu...???

    Started by vrag, 05-04-2003 13:54
    • Odgovora: 9
    • Pregleda: 1.263
    07-04-2003 23:44 Idi na posljednji post
  12. Siemens C55 i memorija

    Hi ljudi ko zna koliko Siemens C55 ima kb memorije rezervirane za Java aplikacije?:-/

    Started by nimda, 23-03-2003 23:51
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 25
    • Pregleda: 2.848
    07-04-2003 01:27 Idi na posljednji post
  13. jel se moze?

    jel se moze upravljati kompom(npr winampom) preko bluetootha na s55?

    Started by coma_zgb, 03-04-2003 23:05
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 935
    04-04-2003 16:14 Idi na posljednji post
  14. C55 unlock

    Ljudi, s čim otključati C55 v.1406? Zaključan je na VIP mrežu. Imam kabal:-/

    Started by milo dete, 15-02-2003 18:33
    • Odgovora: 18
    • Pregleda: 2.241
    03-04-2003 18:26 Idi na posljednji post
  15. C55 Firmware!!!!!!!!!!!!!

    Može li mi netko reči koja je zadnja verzija flasha(firmware) za siemens c55? I ako ima neka verzija iznad 18, može li mi poslati link sa kojeg bi to mogao skinut, ili mi poslati file na mail. Hvala unaprijed!

    Started by BUD, 31-03-2003 23:57
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.180
    03-04-2003 13:13 Idi na posljednji post
  16. Talking Ja opet

    Pozdrav ljudi, Evo nisam vas dugo gnjavio pa rekoh da me ne zaboravite :D Imam tri pitanja ali mala... 1. jel ima neko slucajno panjabi MC midi za m50 2. Da li i kako se moze slati flash SMS 3.

    Started by BegBug, 26-03-2003 20:41
    • Odgovora: 17
    • Pregleda: 3.030
    02-04-2003 21:03 Idi na posljednji post
  17. Arrow C55 hacker pitanje...???

    Molio bi znalce da mi pomognu... naime c55 mi je zakljucan na vip, kako to rijesiti da ne zeznem mob? Mozete mi i mail poslati ako je osijetljivo...:angel: :angel: :angel: :angel:

    Started by vrag, 24-03-2003 22:17
    • Odgovora: 11
    • Pregleda: 1.635
    02-04-2003 18:41 Idi na posljednji post
  18. Sl55 emulator

    http://www.siemens-mobile.com/developer na ovoj adresi možete skinuti sl55 emulator, težak 8 MB.... ko voli nek izvoli :) Potrebna je registracija...

    Started by viki2win, 18-03-2003 22:55
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 1.594
    01-04-2003 23:13 Idi na posljednji post
  19. C55 i melodije

    Kakve C 55 ima melodije 16-tonske ili 24-tonske?:bat:

    Started by nimda, 30-03-2003 19:02
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 941
    30-03-2003 20:32 Idi na posljednji post
  20. Question C55...

    Pozdrav! Namjeravam kupiti mobitel, i C55 mi se čini kao prilično dobar izbor, pa vas molim ako ima netko iskustva s istim, da podijeli to samnom :-)) THX :confused:

    Started by PROT, 27-02-2003 18:34
    3 Stranica
    1 2 3
    • Odgovora: 52
    • Pregleda: 5.492
    27-03-2003 02:33 Idi na posljednji post
  21. MT50 Flex.Memory

    Zna li netko koliko se max. flex. memorije može osloboditi za Java midlete kod Siemensa MT50 jer ja kad sve izbrišem oslobodim tek cca. 160 k od 225 k raspoložive memorije ?:( :confused:

    Started by Miro, 26-03-2003 15:53
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.084
    26-03-2003 21:08 Idi na posljednji post
  22. C55 Java!!!!!!!!!1

    Bok ljudi! zna li tko kako da rješim problem sa java enablerom, neće mi radit, non stop mi javlja neki eror. Imam win xp (dali je to možda zbog toga?) i imam nesiemensov data kabel. Može li mi tko pomoći oko rješavanja ovog problema? I ako taj problem rješim dali ću onda moći uploadati polfone...

    Started by BUD, 16-03-2003 22:54
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 1.349
    18-03-2003 13:19 Idi na posljednji post
  23. Question M55 ekran

    Ajde da čujemo one koji su bili i vidjeli. Kakav je zaista ekran siemensa M55? Gog?

    Started by viki2win, 16-03-2003 00:00
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.376
    18-03-2003 12:06 Idi na posljednji post
  24. siemens ugrađuje i-mode u s55

    Siemens ugrađuje i-mode u S55 Tvrtka Siemens počet će s ugrađivanjem i-mode funkcije u browser modela S55. Radi se naime o, za tu tehnologiju mobilnog Interneta, najpogodnijem Siemensovom modelu koji podržava GPRS i MMS tehnologiju i u mogućnosti je reproducirati polifone tonove. Ova i-mode...

    Started by gIK, 15-03-2003 17:18
    • Odgovora: 14
    • Pregleda: 3.566
    18-03-2003 00:47 Idi na posljednji post
  25. predstavljen SL50!!!!!

    Napokon smo i to docekali (mozda kojih dan, dva ranije, ali nema veze)... http://www.siemensmobilelaunch.com ekran - 4096 boja nema mp3 jebeno izgleda :) 2 boje: rubin i titan

    Started by gog, 10-03-2003 19:23
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 27
    • Pregleda: 3.476
    16-03-2003 17:36 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 15 od 19 PrvaPrva ... 5 11 12 13 14 15 16 17 18 19 PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove