stigao i na hrvatskom... http://www.my-siemens.com/com.aperto/MySiemens/Files/Specials/hq/s55_s57_upgrade/benefits_s55.html
dakle, kao iz naslova,.. Postoji li neki patch/hack/crack/nesto da se to malo ubrza?? nekad mu treba i vise od minute. inace, firmware je v17
" Ovo je slika Gillian Anderson(tzv. Scully u Dosjeima X) za mobitel Siemens M55 velicine 101*80 pixela(24-bitna boja). A ovo je slika Audija A4 takodjer za M55 velicine 101*80 pixela(ali 256 boja). Zanimalo me kak izgleda na mobyu pa sam si dao malo truda(jos samo cekam da ih prebacim na...
Ima li c55 diktafon ili nema? Neke slike pokazuju da ima. Da li je to vezano za softver (v.18), posto moj c55 ima v.14.
I sta mislite o njemu? ++specifikacije: Announced in: February 2003 GSM900/GSM1800 Battery type: Li-Ion 650 mAh Autonomy:
Eto ko bi reko svidio mi se i kupio sam ga 1600 kuna i :thumbup: !!!!ak vas sta interesuje pitajte?
Heyla svima, vidim da se M55 pojavio kod nas i to dosta povoljno. Trenutno imam S45i ali me privlači M55. Šta bi bilo pametno da se idem toga nabavljati ili bolje da ne??? :confused:
M(T)50 kod kojeg je omogućena Java , nakon pokušaja ubacivanja patcha V-klay softverom zablokira. Na www.gsm-free.com nalazi se na njemačkom opis oživljavanja. Za one koji ne znaju njemački imaju za sada samo prijevod na www.globalnet.hr/~amarakov , dio programi. Nisam stavil linkove još postavil...
Hej pozdrav svima na forumu. Evo nabavio sam kabel za c55 i sad me zanima kako popraviti svoj c55. Naime problem je sa "wrong software" pa molim da mi netko detaljno opise sto trebam napraviti. Hvala
stigao u vipu cijena relativno pristupacna 3300 kn sam aparat...
izvor je www.vip.hr
Javlja mi se poruka "wrong software" pa me zanima što da uradim. Inače nisam se igrao s kablom jer ga nemam a i ugrađene su plave diode(puno prije). Jedno vrijeme prije neg mi se pojavila ova poruka mob mi se znao tu i tam ugasiti. Molim Vas da mi pomognete!!! Unaprijed zahvalan Pozdrav
Sl 55 v9 je vani. Mozete ga skinuti sa my-siemens stranice, direktan link imate na www.siemens-java.com (mozete birati jezik izbornika i jezik t9)
Evo baš me zanima koji vam je ljepši Rubin ili Titan (crveni ili plavi)?:cool:
Firmware 16 je izasao ali ne na Hrvatskom jeziku. Siemens je jako zurio da ga objavi zbog velikih bugova pa valjda nisu stigli... Za download posjetite moju stranicu www.siemens-java.com
http://www.freewebs.com/bluegatar-gsm/sl55_090313.rar nema HR jezik
http://groups.yahoo.com/group/x55/ nema HR jezik.
Evo ga za sada link unofficial verzije...uskoro ce valjda i official http://www.o45m.ru/55/firmware/S55_169111_update.rar NEMA HR jezik
Evo i siemens nam je dao fw12 s HR izbornikom pa skidajte:) http://www.my-siemens.com/com.aperto/MySiemens/Files/Specials/hq/s55_s57_upgrade/files/S55_120606_update.exe
Imam tri pitanja: 1. Kad na C55 piše GPRS šta to ustvari znači i šta se dešava deselektacijom ove funkcije tj. da više iznad ne piše GPRS 2. Kod pisanja poruke (SMS) opcije/slati i pojave se razni "termini" 1sat, 2 sata...1 tjedan...Maksimum..šta ovo znači i šta odabrati? 3. Kad telefon...
Htio bih znati koliko košta maska i pločica za promjenu boje ekrana u narančastu za mog ljubimca?Trenutno imam plavu masku s plavim osvjetljenjem.Svaka mi je pomoć dobrodošla. Unaprijed hvala! :confused:
Da li nekom vlasniku Siemensa S55 treba java midlet koji kada ga pokrenes oslobodi 124 kb memorije... Ako trebate samo recite, saljem na mail ;)
Može li mi tko reći mogu li se na Siemensu C55 slati melodije koje ja primim,i ako mogu kako? Hvala!
To sam nasao na gsm-free, i nije mi jasno sto je to? Cemu sluzi? Na njemackom je, a ne kuzim ga bas...
evo puno ljudi jako zanima ovaj mobitel pa neka ovdje ovi koji ga imaju pisu svoje dojmove, a ovi koji hoce nesto znati pitanja! da neidemo u drugim temama oftopik!:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.
Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.
Order threads in...
Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.
Pravila foruma