Join Today
  1. Obavijest:
    PROČITATI: Pravilo o nazivima linkova
    Sljaka (very old s-mod)
    15-06-2006
    Pregleda:
    24.363
+ Pošalji novu temu
Stranica 13 od 19 PrvaPrva ... 3 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 301 do 325 of 464

Forum: Siemens X5x

  1. upgrade sw-a na c55

    imam c55 v.14 i zanima me koju verziju sw-a trebam ubaciti da bih mogao snimati do 2:45 min,sada imam samo 22 sek.zanima me s kojim programom obaviti isto ,te gdje nac program i doticnu verziju sw-a?

    Started by tomohoc, 17-10-2003 13:31
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 1.090
    17-10-2003 13:31 Idi na posljednji post
  2. Kako? SIEMENS C55, A55...

    Da, kako? Zanima me jel moguće GSM Controlom ili nekih drugim programom za siemense postaviti melodiju ili slikicu u mob? Nabavio sam data cabel i kolko vidim da radi i na C55 a konektor paše i na A55. 1.Kako postaviti u GSM Controlu slikicu tako da bude u mobu kao nova a ne sad kad sam mjenjao...

    Started by Silver, 15-10-2003 20:55
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.669
    16-10-2003 20:31 Idi na posljednji post
  3. siemens m50

    Uzeo sam ovaj teelfon, ali nikako ne mogu da nadjem gde se ubacuju melodije. Da li je ikako moguce ubaciti melodiju u ovaj telefon? Inace, zanima me misljenje da li je telefon dobar u odnosu na cenu?

    Started by misa, 10-10-2003 22:49
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 947
    12-10-2003 09:27 Idi na posljednji post
  4. Angry M55 problem sa MMS-om

    Kada mi je aktiviran developer menu, ne mogu nikako slat MMS. Kaze Network or configuration error! (e 102). Ako je signal full, mogu primit, a pocne i slat, ali kad zavrsi kaze Adrese su neodredene! i naravno ne isporuci se MMS, i ne ostanem bez 3 kn. Kad je dev menu deaktiviran, sve je u redu....

    Started by ficho, 11-10-2003 19:28
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 706
    11-10-2003 19:28 Idi na posljednji post
  5. S 55

    Namjeravam do kraja ovog mjeseca kupit mobitel S 55 Pa mozetel mi rec sve njegove dobre strane i njegove mane!!!!!! UNAPRIJED HVALA:)

    Started by covjek, 07-10-2003 13:39
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 25
    • Pregleda: 2.324
    09-10-2003 14:35 Idi na posljednji post
  6. Siemens S55 V20

    Imate na www.siemens-java.com NAPOMENA: Nema Hrvatski jezik.

    Started by sezam-picika, 06-10-2003 09:23
    • Odgovora: 8
    • Pregleda: 1.585
    08-10-2003 13:40 Idi na posljednji post
  7. Koliko ima memorije S 55

    Koliko ima memorije S 55 i gdje mogu nac logo za a 50 u bmp.formatu(1bit) i ringtones u midi.formatu

    Started by covjek, 06-10-2003 12:28
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 1.298
    06-10-2003 19:47 Idi na posljednji post
  8. Question m55 ili s55

    vrlo jednostavno pitanje. kojega od ova dva se više isplati uzeti?

    Started by suba, 25-09-2003 20:03
    3 Stranica
    1 2 3
    • Odgovora: 53
    • Pregleda: 4.744
    03-10-2003 20:57 Idi na posljednji post
  9. software fubu M/S 55

    gdje se moze pronaci nesto tako za ove modele..... da jos nesto, neki programcic za slanje sms kad je mob prikljucen na komp hvala i pozdrav

    Started by veneto, 27-09-2003 17:18
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.328
    28-09-2003 20:08 Idi na posljednji post
  10. Siemens cl55

    evo još jednog preklopnjaka iz siemensa :)

    Started by viki2win, 16-09-2003 00:06
    • Odgovora: 15
    • Pregleda: 1.681
    26-09-2003 23:02 Idi na posljednji post
  11. st55 dosao kod nas

    dosao je u oglasnike 300eura dodje p.s. zasto su samo dvije teme u oglsniku pod siemens??

    Started by coma_zgb, 06-09-2003 14:01
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 49
    • Pregleda: 5.446
    22-09-2003 11:15 Idi na posljednji post
  12. problemi sa s55 (softwerski)

    jucer sam kupio siemes s55,i kada sam ga prikljucio na pc,skuzio sam da svako par minuta mobile data suite otkaze poslusnost i kaze mi da mobitel nije prikljucen na comp ( a prikljucen je ),i jedini nacin na koji mogu opet spojiti mob je ra resetiram comp. siemens data suite je verzija 1.0 dali...

    Started by nvujcic, 20-09-2003 10:30
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 1.158
    21-09-2003 08:53 Idi na posljednji post
  13. Ljudi, ST55 ima 5, a ne 1.2 MB!!!!!

    Bas sam se sada na ICQ-u svadao sa jednim clanom foruma o tome koliko ST55 ima memorije. Dao mi je link na info-mob da nesto pogledam, i usput sam vidio da pise kako ST55 ima 1.2 MB memorije. Ja mu kazem da je sajt pun netocnih informacija, ko da ga odrzava netko iz mobila :) I onda kad sam mu...

    Started by ficho, 16-09-2003 20:20
    • Odgovora: 16
    • Pregleda: 1.880
    17-09-2003 20:10 Idi na posljednji post
  14. M55 v10 vani...

    Skinte sa http://www.my-siemens.com/com.aperto/MySiemens/Files/Specials/hq/m55_upgrade/main.html

    Started by sezam-picika, 11-09-2003 09:22
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 38
    • Pregleda: 2.912
    15-09-2003 00:17 Idi na posljednji post
  15. Siemens L55 ???

    Cini se da je to s55 ali maska mi bas ne stima :D : http://r52.r52.ru/sota/?page=2&phone=391

    Started by sezam-picika, 03-09-2003 09:21
    • Odgovora: 11
    • Pregleda: 1.609
    12-09-2003 16:37 Idi na posljednji post
  16. Profili na M55

    Nekako na mome M55 nemogu mjenjati melodije u pojedinačnim profilima kao što se to npr. na S45 može. Ako promjenim melodiju u jednom profilu to se veže i na sve ostale.... Zna li neko riješenje kako bi to mogao promjeniti!?

    Started by Oryon, 01-09-2003 15:53
    • Odgovora: 24
    • Pregleda: 2.007
    09-09-2003 09:15 Idi na posljednji post
  17. Talking Polifone melodije, logoi i screensaveri za C55, C45, itd.

    http://www.freewebs.com/mkostic/mobilni.html

    Started by Keops, 31-08-2003 19:44
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.193
    01-09-2003 21:37 Idi na posljednji post
  18. Gumena navlaka za M55

    Prije par dana kupih VIPme komplet M55 Iridium u Splitu nakon mjesec dana trazenja po cijeloj Hrvatskoj. I sve je super, sve je za 5, ali nema gumene navlake! I sto da sad radim? :( Jel se moze to negdje posebno nabavit? I gdje mogu kupiti IQP 530?

    Started by ficho, 15-08-2003 01:24
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 27
    • Pregleda: 3.661
    31-08-2003 19:49 Idi na posljednji post
  19. Question Soft v.17 za MT 50

    Zna li netko gdje se moze skinuti flash sa softom ver.17 za Siemens MT50 koji ima HR meni i ispravno radi ? :wall:

    Started by Miro, 30-08-2003 13:31
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.044
    31-08-2003 17:58 Idi na posljednji post
  20. Question quick pick kamera pitanje

    Koliko slika (prosječne kvalitete) se može pohraniti na tu kameru, a koliko na mobitel (recimo M55)!?

    Started by dj_velja, 11-08-2003 00:13
    • Odgovora: 24
    • Pregleda: 2.811
    30-08-2003 20:38 Idi na posljednji post
  21. M55 3d

    Ako zelite pogledati M55 sa svih strana, iz svih udaljenosti, s kamerom ili bez nje, upaljen ili ugasen, pogledajte ovo .

    Started by ficho, 26-08-2003 02:02
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 1.306
    28-08-2003 23:55 Idi na posljednji post
  22. St55 u prodaji!

    Pogledajte www.club-siemens.com .

    Started by sezam-picika, 16-08-2003 08:13
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 967
    23-08-2003 18:38 Idi na posljednji post
  23. Eprom za M50

    Ehej... Stavljal sam novu verziju software-a... I komp mi se smrzel... I kaj sad?? Mislim da trebam eprom za m50!!! A kad bi ga ubacil s uni-siemensom da bi upalilo!! ako netko ima eprom za m50 molim da mi pošalje!!!

    Started by V.S., 16-08-2003 20:55
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 940
    17-08-2003 17:12 Idi na posljednji post
  24. S 55 - iskustva?

    bok,buduci da namjeravam kupiti ovaj mob zanima me kakava su vasa iskustva sa njim? jeli ima ikakvih problema? jel stabilan firmwere i slicno?bio sam se dvoumio izmedu njega i m 55 ali na kraju mi se vise svidio sminekrski look :) unaprijed hvala

    Started by nvujcic, 31-07-2003 15:46
    • Odgovora: 14
    • Pregleda: 2.252
    09-08-2003 20:59 Idi na posljednji post
  25. M55 ili S55?????!!!!!!!!!!

    Koji je bolji?Kojeg da kupim i usput kako funkcionira bluetooth???

    Started by ERISCSSON, 22-07-2003 15:28
    3 Stranica
    1 2 3
    • Odgovora: 69
    • Pregleda: 4.748
    01-08-2003 09:30 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 13 od 19 PrvaPrva ... 3 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove