Join Today
  1. Obavijest:
    PROČITATI: Pravilo o nazivima linkova
    Sljaka (very old s-mod)
    15-06-2006
    Pregleda:
    24.366
+ Pošalji novu temu
Stranica 11 od 19 PrvaPrva ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 251 do 275 of 464

Forum: Siemens X5x

  1. Trebam stručnjaka za M55!

    Evo kupio ja M55 u mobitel shop-u sve lijepo po zakonu 1300 kn,i mislio sam sad nebi trebalo biti problema,ali.....Kupio sam ga jučer navečer i u roku 1 dana punio sam ga dvaput i sad mi se opet ispraznio.Znači,baterija mi je u prosjeku trajala 5 sati!I da,svaki put sam ga punio do maksimuma!Nek mi...

    Started by ERISCSSON, 19-12-2003 23:28
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 42
    • Pregleda: 4.493
    02-01-2004 21:47 Idi na posljednji post
  2. Promjena slova na M55

    Ovako, pokušao sam promijenti slova (staviti č,ć,š,đ...) i s v_klayom i s layout.me, ali ne ide... Layout.me je cijeli na ruskom, uopće se ne snalazim... Dal se možda može promijenit jezik u engleski? U v_klayu nema INI za m55, pa ne mogu očitat layout iz flasha, ni napravit sam... na netu sam...

    Started by Gen Mo'Kai, 30-12-2003 18:25
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 1.324
    31-12-2003 11:39 Idi na posljednji post
  3. Kako maknuti M55 phonecode?

    Zna li netko kako maknuti postavljeni phonecode na M55? Postavio ga je frajer od kojeg sam kupio mob, a sad ga se majstor ne sjeca(!). Zvao sam vip i rekli su mi da ga odnesem u servis, ali me zanima mogu li to nekako sam srediti... thanks

    Started by saruman, 29-12-2003 13:55
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.997
    30-12-2003 23:26 Idi na posljednji post
  4. animirani screensaver za s55

    Zelio bih postaviti animirani screen saver ili walpaper na moj s55 ali svaki put kad to i ucinim on mi prikaze samo prvo sliku ali ne i cijelu animaciju imali pomoci

    Started by agim, 17-12-2003 13:39
    • Odgovora: 17
    • Pregleda: 2.548
    29-12-2003 15:09 Idi na posljednji post
  5. s55 tri pitanja

    Molio bih vas za odgovor na sljedeca 3 pitanja 1. Da li na s55 mogu na displayu da se pojave animacije kao sto to moze kod Samsunga. ako mogu onda kako jer ja mogu animacije da vidim jedino kao mms ili picture ali ne ida ih postavim kao walpaper a da budu pokretne. 2. downloadovao sam...

    Started by agim, 15-12-2003 10:39
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 1.708
    20-12-2003 12:11 Idi na posljednji post
  6. Question par pitanja

    1.kako odkodirati m55??????? 2.vjerovatno ste primjetili da m55, kad zvoni, postupno povecava glasnocu zvona bezobzira sto podesim to drugacije, to sam primjetio i na c45. moze li se to ikako popravit 3.moze li se mmf ikako reproducirati na m55:afro: :afro: :confused:

    Started by mario@ploce, 14-12-2003 16:51
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 1.494
    17-12-2003 23:58 Idi na posljednji post
  7. Kabel M55

    Di bi se mogao nabaviti kabel za M55 i po kojoj cijeni?

    Started by Oryon, 10-09-2003 09:25
    • Odgovora: 10
    • Pregleda: 1.929
    16-12-2003 23:33 Idi na posljednji post
  8. M55 .....................programs.........

    Ovako frend mi kupuje kabal neoriginalni serijski da spojimo kod mene njegov m55 s kompom.Sta nam treba od softa za to i jel komplikovano prebacivanje igrica,bilo bi fino kad bi znali linkove odakle to da skinemo i kako prebacivat igre i mlodije na mob s tim programom?

    Started by nimda, 15-12-2003 17:45
    • Odgovora: 10
    • Pregleda: 1.371
    16-12-2003 14:16 Idi na posljednji post
  9. siemens s55 software update

    Molio bih vas za pomoc da apdejtujem moj softver za simens s55. Ja sam downloadovovao v.20 unofficial version i htio bi je primjeniti na moj mobitel ako se moze i ako uopste imam potrbu za tim jer ne znam koja je moja obicna verzija

    Started by agim, 13-12-2003 18:15
    • Odgovora: 10
    • Pregleda: 2.439
    15-12-2003 18:53 Idi na posljednji post
  10. S55 i BT dongle?

    nikako da uspijem uspostaviti komunikaciju izmedju .. pairing napravio ali tu sve zavrsava...... zelio bih da S55 bude modem ali preko BT, preko IR sve je ok... ako netko ima neku ideju..

    Started by veneto, 14-12-2003 14:05
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 858
    14-12-2003 14:05 Idi na posljednji post
  11. Razlika kabela C55 & M55

    Cao svima !! Zanima me je li mogu data kabel od M55 koristit isto i za C55 i imali kakve posljedice ??? :confused: :confused:

    Started by matte, 22-09-2003 21:09
    • Odgovora: 10
    • Pregleda: 1.634
    13-12-2003 19:48 Idi na posljednji post
  12. Unhappy M55 podešavanje boja LEDica za evente

    znam da je malo off topic, ali ipak: da li se LEDice na M55 mogu podesavat da svijetle za vise eventa, npr i za dolazne pozive i za poruke i za alarme, ili samo za jedan od njih, npr, samo za poruke ?

    Started by BoTiA, 05-12-2003 13:42
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.614
    12-12-2003 23:03 Idi na posljednji post
  13. Problemi sa siemensom MT50

    u nekoliko navrta mi se sam ode sebe ugasio,i kada pozivne brojeve izbrišem i odjednom mi pokaže greška na sim i tada mi sve izbrisane brojeve opet prikaže.U ćemu je stvar ?:lol:

    Started by snjeza, 22-10-2003 08:08
    • Odgovora: 13
    • Pregleda: 1.948
    12-12-2003 09:04 Idi na posljednji post
  14. c55

    na svoj c55 sam stavio noviju verziju softwera (21) ali sad nemam hrvatski jezik... pa jer se on moze kako nadograditi??? jer tko zna gdje mogu skinuti netmonitor acitivator... nasao sam ga na ovoj stranici http://www.siemens-java.com/ ali ga ne mogu skinuti sa te stranice... pa ako netko zna...

    Started by dscapec, 10-12-2003 15:17
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 1.241
    11-12-2003 23:38 Idi na posljednji post
  15. Hrvatski T9?

    Negdje sam cuo da M55 moze podrzavati hrvatski T9. Kako? Jel tko skuzio?

    Started by jestreb, 23-11-2003 21:33
    • Odgovora: 24
    • Pregleda: 3.572
    11-12-2003 00:20 Idi na posljednji post
  16. ST55 i JAVA

    Evo za one koji imaju ST55 i žele ubaciti javu... Stranica je na češkom, ali uz pomoć online translatora da se razumijeti.... http://www.siemensmania.com/st55update.htm

    Started by 3aTmr, 30-11-2003 16:46
    • Odgovora: 10
    • Pregleda: 2.420
    10-12-2003 01:05 Idi na posljednji post
  17. M55 Colour schemes

    Dali mozda netko od vas zna neku stranicu na netu gdje se mogu naci boje ze M55 (sa 4096 boja) jer ja pronalazim samo one za s55 od 256 boja. I da li mozda znate da li ce uskoro colour scheme editor imat podrsku za 4096 boja. Unaprijed hvala

    Started by Gen Mo'Kai, 06-12-2003 15:58
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.486
    09-12-2003 11:17 Idi na posljednji post
  18. siemens m55 java igre

    Gdje mogu downloadat besplatne java igre koje NARAVNO nisu demo?!

    Started by ZZZ, 21-11-2003 00:16
    • Odgovora: 19
    • Pregleda: 4.301
    08-12-2003 23:25 Idi na posljednji post
  19. Pomozite

    Imam veliki problem... Imam dva siemesa >C55 jedan ima verziju softwera 10, a drugi ima 14... skinuo sam sve moguce programe s neta za mob, i kad prikljucim onoga koji ima verziju 10 (softwera) sve radi normanlo, tj. mogu u njega ubacivati i poli-e i logo-e i sve ostalo u njega, ali onoga s...

    Started by dscapec, 04-12-2003 16:24
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 1.361
    04-12-2003 16:24 Idi na posljednji post
  20. st55 data kabel

    ako netko zna gdje se moze nabaviti neka mi javi.............

    Started by drazen, 11-11-2003 12:26
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.279
    03-12-2003 11:47 Idi na posljednji post
  21. Exclamation sl55

    sta mislite o sl55??? jel se to isplati kupiti??? mob je predivan...ima dobar meni(a sta ja fantaziram,isti ko i m55 i s55)...drugo bas i neznam o njemu.... molim vase komentare....hvala!!!:angel:

    Started by me-ri, 26-11-2003 23:56
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 1.703
    02-12-2003 22:27 Idi na posljednji post
  22. Unhappy M55 Email

    Molim vas dali netko može da mi kaže zašto nemogu dobivati da mobitel (Siemens M55) email s ataccment-om. Gdje mogu aktivirati svoj besplatni web prostor (VIP). Hvala unaprijed,

    Started by djmage, 21-11-2003 23:01
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.155
    21-11-2003 23:04 Idi na posljednji post
  23. M55 i e-mail...

    ...jednostavno pitanje oni koji imaju M55 jesu li uspjeli "poštelati" mail klijent u mobu tj. mogu li skidati mailove na mob (putem GPRS-a)?

    Started by dmi, 30-09-2003 08:04
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 27
    • Pregleda: 3.584
    19-11-2003 18:15 Idi na posljednji post
  24. problemi sa c55

    nakon dugo vremena najzad sam uspio pronaci data kabal za c55 i sav sretan spojio mob sa racunarom, ali onda su nastali problemi stoga molim one koji mi mogu pomoci da mi kazu kako rijesiti slijedece............ naime, moj c55 je legalno kupljen u siemensu tako da sam potpuno siguran da nije...

    Started by drazen, 28-07-2003 09:29
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 43
    • Pregleda: 8.270
    17-11-2003 22:31 Idi na posljednji post
  25. Patchevi za C55, S55, M55

    Eto nasao link na jednom forumu pa da podijelim s vama.. Stranice su na ruskom jeziku.. ali uz pomoc online translatora.. za C55: vkp forum za S55: vkp

    Started by Lejzermaster, 16-11-2003 21:44
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 1.301
    16-11-2003 21:44 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 11 od 19 PrvaPrva ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove