Join Today
  1. Obavijest:
    PROČITATI: Pravilo o nazivima linkova
    Sljaka (very old s-mod)
    15-06-2006
    Pregleda:
    24.363
+ Pošalji novu temu
Stranica 10 od 19 PrvaPrva ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 226 do 250 of 464

Forum: Siemens X5x

  1. m55 kabel?

    Aj mi molim vas recite gdje mogu nabavit neoriginalni kabel za m55?

    Started by sirius, 22-01-2004 00:54
    • Odgovora: 14
    • Pregleda: 1.400
    23-01-2004 01:16 Idi na posljednji post
  2. firmware upgrade m55 sa usb kabelom

    htio bih ubacit novi firmware,a imam usb kabel. a na siemensovoj stranici piše da da usb kabel mora biti na com 1 ili 2 a meni je usb kabel instaliran kao com 3. kako usb kabel postaviti kao com 1 ili 2 budući da u device manageru nemam izbor selekcije porta.Ajd pomozite.

    Started by Daniel Morales, 20-01-2004 16:02
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.410
    20-01-2004 22:51 Idi na posljednji post
  3. Question S55 i Text direktoriji

    Kada prebacim .txt file u Text ili Text module direktorij, .txt ekstenzija se promjeni u neku nepozantu. Kako to? Cemu uopce sluze ova dva foldera?

    Started by Stile, 17-01-2004 16:34
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 919
    20-01-2004 21:31 Idi na posljednji post
  4. MMS i ST55 na VIP-u

    jel mi može neko napisat postavke za VIP.mms za Siemens ST55...na vipovom sajtu nemaju sve postavke napisane pa me zanima da li neko zna detaljno postavke? zahvaljujem

    Started by Czech, 19-01-2004 01:47
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 876
    19-01-2004 21:31 Idi na posljednji post
  5. T9 problem za S55

    Da li se negdje moze downloadovati hrvatski T9 za S55 i ako moze gdje i kako ga onda ubaciti u mobitel.

    Started by agim, 18-01-2004 10:43
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 968
    18-01-2004 21:37 Idi na posljednji post
  6. M55 pitanjce

    što mi treba za prebacivanje slika i java igrica u mobitel i obratno? Jeli siemens data exchange software ili siemens data suite? Il je to jedan te isti program ?

    Started by Daniel Morales, 18-01-2004 20:04
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.115
    18-01-2004 21:32 Idi na posljednji post
  7. Ne mogu se sinkronizirat!!!

    Ne mogu sinkronizirati M55 sa siemens data suite programom.Imam kabel RS-232 original(9 kontakata) i sve je dobro spojeno al kad pritisnem na kompu sinchronize piše mi da nek provjerim da li mi je mobitel prikopčan na komp.Uopće ga ne prepoznaje.Dajte pomognite,možda treba nešto postaviti u...

    Started by ERISCSSON, 09-01-2004 19:40
    • Odgovora: 15
    • Pregleda: 1.670
    17-01-2004 21:43 Idi na posljednji post
  8. MC 60 vs M55

    jednostavno koji je bolji i zasto taj a ne ovaj

    Started by tare, 04-12-2003 21:14
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 33
    • Pregleda: 4.820
    17-01-2004 20:34 Idi na posljednji post
  9. St55

    da li ima gdje u zg-u data kabel za st 55? Kad ce ili hoce li biti jave ili bar novi fw za st55

    Started by kresoml, 17-01-2004 15:57
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 929
    17-01-2004 17:28 Idi na posljednji post
  10. Question NetMonitor i S55

    Kako uci u NetMonitor sa Siemensom S55? Hvala... :confused:

    Started by Stile, 12-01-2004 20:56
    • Odgovora: 9
    • Pregleda: 1.745
    17-01-2004 00:52 Idi na posljednji post
  11. Angry Kamera za S55 i glupo ogranicenje

    Moze li se nekako maknuti glupo ogranicenje da se ne moze slikati vanjskom kamerom za S55/M55 kada je baterija oko 40% puna? Naime, ista mi traje jos 2 dana s tim kapacitetom, ali kamera nece mrdnuti. Kaze da kapacitet nije dovoljan. Neki FW20 patch ili neko drugo rijesenje? Hvala...

    Started by Stile, 16-01-2004 00:14
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.003
    17-01-2004 00:43 Idi na posljednji post
  12. M55 - kad će novi SW? :)

    Eto, baš me zanima. Znam za onaj neslužbeni v.11. Imam v.10 pa me zanima kad će novi (službeni) koji će to sve skupa malo optimizirat?

    Started by Zvonimir, 30-12-2003 19:21
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 39
    • Pregleda: 7.142
    16-01-2004 23:50 Idi na posljednji post
  13. Wink S55 i pitanje u svezi opcije

    Ovako, vlasnici S55, odite u Postavke -> Telefon -> Info o telefonu u kojem se moze procitati verzija FW-a i ostali podaci, zatim stisnite Info dva puta i pojavit ce vam se u lijevom stupcu HEX, a u desnom opcije. Sta to znaci? Kako aktivirati pojedinu opciju? Hvala... :o

    Started by Stile, 12-01-2004 00:33
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.159
    16-01-2004 21:38 Idi na posljednji post
  14. M 55 i snimanje melodija

    kazu da moze snimat melodije(kao c55) ja sam pronašao samo snimanje glasa(diktafon).ako može snimati melodioje kao doci do toga ? hvala !

    Started by tomohoc, 28-12-2003 11:07
    • Odgovora: 13
    • Pregleda: 2.706
    15-01-2004 21:48 Idi na posljednji post
  15. Thumbs down S55 i losa prezentacija JPG i GIF slika

    Ovo je poznata stvar, ali ju moram spomenuti... Skinite sa neta BMP 101x80 u 256 boja bas za S55 i onda napravite isti takaf GIF i JPG u toj rezi i 256 boja. Daklem, sve je identicno i slike koje gledate na kompu su ISTE. Sada ih prebacite u mob i pogledajte jednu iza druge. Vidjet cete da JPG i...

    Started by Stile, 12-01-2004 00:50
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 961
    13-01-2004 20:56 Idi na posljednji post
  16. USB kabel

    Ovako, dobio sam laptop, ali na njemu su izostavili COM port, pa nemogu mob spojit na njega :( .Htio sam kupit Usb kabel, ali na www.solvens.com imaju samo za c55. Da li je to kompatibilno s m55? Imaju dvije vrste: za c55, spoj na internet, i za c55 usb kabel & punjač. Koji je od ta dva pravi? Šta...

    Started by Gen Mo'Kai, 04-01-2004 23:53
    • Odgovora: 18
    • Pregleda: 2.594
    12-01-2004 18:43 Idi na posljednji post
  17. Question Wallpaper

    Mozete li mi reci postoji li gdje na netu stranica s koje se na mob mogu slati besplatno melodije ili wallpaperi za M55? Hvala unaprijed:afro:

    Started by Snoopy, 11-01-2004 19:42
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.394
    11-01-2004 23:16 Idi na posljednji post
  18. MMF melodije

    Jel može M55 svirat MMF melodije?

    Started by M55, 10-01-2004 12:50
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 1.497
    10-01-2004 22:44 Idi na posljednji post
  19. St-55

    :lol: Ljudi za tu lovu od 1300 kn u Cronetu dobijete mrak od mobitela , puno kvalitetnije slike od Samsunga E-700 o displeju samo najbolje jedan od največih koji postoje , zasada o njemu najbolje a, što se JAVA igrica tiče za igranje je PC , glavno da ima VGA 4X zum ,MMS itd ko ne vjeruje neka...

    Started by stalker, 10-01-2004 02:33
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 927
    10-01-2004 03:35 Idi na posljednji post
  20. St55 java

    jel netko zna kako se uplodira java na st55

    Started by kresoml, 09-01-2004 15:39
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.319
    09-01-2004 15:59 Idi na posljednji post
  21. Jel M55 "nasljednik" M35ice

    Ekipo kaj mislite dal ej Simens sa m55 htio napravit u nekku ruku naslejdnika m35ice?

    Started by Hrvoje xyz, 08-01-2004 14:47
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 909
    09-01-2004 13:53 Idi na posljednji post
  22. trebam pomoc u vezi M55

    dajte pomagajte imam vec 3 puta istu nesrecu s mobitelima-baterija!!! Evo kupio sam M55 u prodavnici 400km (inace sam iz bosne) i baterija mi traje dan ipo otisao jsam je zamijeniti jednom,i opet mi se isto desava recite zar stvarno toliko traje baterija il bi trebo jos jednom otic da zamijenim :D

    Started by i_need_help, 29-12-2003 11:39
    • Odgovora: 12
    • Pregleda: 1.987
    07-01-2004 14:39 Idi na posljednji post
  23. **Komentari_ ST55 -slike- _**

    ...slike se nalaze ovdje --> http://cafe.mobil.hr/showthread.php?threadid=3462 ... ...vaša mišljenja,komentari...

    Started by //Wild-Boy\\, 04-01-2004 17:56
    • Odgovora: 11
    • Pregleda: 2.088
    06-01-2004 03:20 Idi na posljednji post
  24. Thumbs down M55 WAV problemi

    Na svojoj empedestpetici sam kabelom pokušao prebaciti neke wav fajlove, ali uvijek kad ih pokušam reproducirat na mobu kaže mi navaljali format. Verzija softvera mi je 10, sve ostalo (slike, animacije, midije) mogu normalno prebacivat. Ako neko zna u čemu je stvar bio bih zahvalan na pomoći...

    Started by Gen Mo'Kai, 12-12-2003 21:24
    • Odgovora: 18
    • Pregleda: 2.433
    04-01-2004 18:34 Idi na posljednji post
  25. Question M55 ili C60

    Ljudi pozdrav, Dvoumim se izmedju Simensa M55 ili C60. Dosta njih mi govori da ne uzimam M55 jer da je uzasno spor i da nije bog zna sta. Ja osobno ne ocekujem od ovih mobitela neka cuda jer mi je jasno u koju klasu spadaju i dosta sam ih dobro proucio (procitao o njima), ali svejedno bih...

    Started by Snoopy, 02-01-2004 23:12
    • Odgovora: 9
    • Pregleda: 1.344
    03-01-2004 23:29 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 10 od 19 PrvaPrva ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove