S kojim programom mogu sa kompa preko data kabla poslat EMS animacije na C45 ?????????????? Ak neko ima takav program nek mi ga posalje na mail. Fala:D
Di se kod nas može nabaviti plavo svijetlo za S45! ??? Jeli tko mjenjao svijetlo uopće?? Kakvih boja ima? :dunno:
v52 ili v54 ili v55 ili v56? Koje su uopce razlike? Mozda se nekom cini malo glupo, ali eto :) Sorry ako je vec bilo..
zna ko kak i s kojim programom? hvala!
gasi se po spremanju Flash.smo Sl45i FW52
Skinuo sam s neta najnoviji winswup, kad ga pokrenem (mobitel je spojen preko originalnog siemens data kabla (onaj koji dolazi uz S45) na komp) ispise mi "No answer from Mobile, maybe not with new Update-Concept ?", isto tako mi ne radi ni jedan Unlock, svaki put kaze "Data is invalid"??????????
Zna li netko razliku između data i kabla za flashanje. Prema shemi koju imam oni su slični ako ne i isti. I može li se ovaj za flash prepraviti, i što moram dodati ako može?:(
Jel netko uspio poslati EMS sa ovog aparata.. Na stranica www.midlet.org ima za skinuti applet MicroEMS, ali meni ne radi....
Koliko sam dosad vidio jedino SL45i (FW 52 ->(java)) moze slati Flash poruke(ako se varam ispravite me jer nesnam sto je sve u novim softovima od ostalih telefona. Ali mozete li napisat koji sve telefoni NE mogu vidjeti broj sa kojeg je Flash poslan AFAIK Vidjeti mogu Nokia 8850, , Siemens M...
Jedan prijatelj ima sljedeci problem: kada slusa mp3 a neko ga zove telefon ga "iskulira" odnosno ne priajvljuje nista, niti zaustavlja muziku (ranije je radio). Ima li ko kakvu ideju?
Sto i kako? Jel netko to vec napravio? Gore mi mnogi ljudi :) kao da trebam prvo na v49 pa onda na v52. Hvala na svakom odgovoru.
Čuo sam da za LOGGER treba kabel za povezivanje s kompjutorom koji nije orginalan!!!! Di da kupim taj kabel????
Ovako, imam originalni siemens data cable. Dal mogu snjim upgradeati i unlockati svog C45 (prije je bio lockan)? Ak ne, di mogu nabaviti odgovarajuci kabel, ili kako mogu svoj preraditi da bude dobar?
Zna li netko razliku između S35 i M35? Mislim na softwersku razliku.
Najprije pozdrav svim članovima na Forumu! Dva pitanja: 1. Jel' netko negdje naletio na kakav Version history, znam otprilike sve ali trebalo bi mi. 2. Jel' ima kakvih drugih slusalica za kupit a da nisu gadne poput onih koje se mogu naci u Vip-u (neznam proizvodjaca, nisam gledao) ILI...
Na mom S45i (v3.0) "flash sms" poruke stizu kao obicne. Da li se radi o ogranicenju software-a ili ...? Ima li tko kakve informacije?
Pozdrav grupi i sretno u Novoj. Jel tko korisiti besplatne pogodnosti od HTmobile GPRS, ali spajanje preko data kabela sa racunalom. Koristim fantasican S45 i skroz sam online, a offline sam samo dva sata dok mi se puni baterija i nak toga opet raspašoj bezplatno. Ludilo. Iskustva :beer:
...koliko im je potrebno da registriraju i kako ide?... hoce li se placati pretplata svaki mjesec i na simpi?.. mislim..hoce li skidati sa racuna?...ili ce samo naplacivati po skinutim podacim?
Kao laser :fried: pa se ti misli :)
Dal postoji neka druga maska za SL45 a da nije srebrna? Recimo crna?
kaj je siemens odusto od legalnog upgradea prek svojih stranica,drze verziju 21 za s/me45 vec mjesecima,a izasle su novije!!!!I jel mi neko moze reci koje su razlike i novosti kod v21,v23,26 i 28 (mislim da sam sve nabrojo tocno,ak nisam ispravite me)
Ovako je to bilo...odvojio ja na stranu fino 2800 kuna i pripremio se za kupnju sl45ice. Pun volje zaputio sam se u jedan shop čiju sam reklamu vidio u novinama. Uđem ja fino u radnju i snimim sl45 u regalu. Pokraj nje je stajala i sl42ojka jeftinija nekih 300 ili 400 kn. Koliko sam vidio Sl45 je...
E sad.. Tri pitanja: 1. Gdje najjeftinije nabavit MMC od 64 Mb? 2. Gdje najjeftinije nabavit reader za MMC. Jer preko kabla.. uzas sporo :( 3. Na koliko kodirate MP3ce kad ih snimate na mob? (mislim na koliko kbps naravno)
zasto siemens blokira kad primi ovu poruku kao sms "%English" i ima li to kakvih trajnih posljedica?:afro:
eto hocu uredit ovu legendu od moba,ima neko neki link,slike, il iskustva sa takvim stvarima?? :p
Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.
Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.
Order threads in...
Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.
Pravila foruma