Join Today
  1. Obavijest:
    PROČITATI: Pravilo o nazivima linkova
    Sljaka (very old s-mod)
    15-06-2006
    Pregleda:
    24.361
+ Pošalji novu temu
Stranica 9 od 11 PrvaPrva ... 5 6 7 8 9 10 11 PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 201 do 225 of 257

Forum: Siemens do X4x

  1. C45 animations

    S kojim programom mogu sa kompa preko data kabla poslat EMS animacije na C45 ?????????????? Ak neko ima takav program nek mi ga posalje na mail. Fala:D

    Started by DacMan, 02-02-2003 14:08
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.104
    02-02-2003 15:49 Idi na posljednji post
  2. Lightbulb Plavo svjetlo za S45i

    Di se kod nas može nabaviti plavo svijetlo za S45! ??? Jeli tko mjenjao svijetlo uopće?? Kakvih boja ima? :dunno:

    Started by Oryon, 31-01-2003 16:57
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.212
    01-02-2003 22:34 Idi na posljednji post
  3. SL45i najbolji soft?

    v52 ili v54 ili v55 ili v56? Koje su uopce razlike? Mozda se nekom cini malo glupo, ali eto :) Sorry ako je vec bilo..

    Started by Lejzermaster, 30-01-2003 22:43
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 917
    01-02-2003 16:40 Idi na posljednji post
  4. Unlock siemensa a35 v25!!!!

    zna ko kak i s kojim programom? hvala!

    Started by Drax, 27-01-2003 23:26
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.112
    30-01-2003 18:36 Idi na posljednji post
  5. Flash SMS (ovaj put problem)

    gasi se po spremanju Flash.smo Sl45i FW52

    Started by Gleep!, 25-01-2003 19:52
    • Odgovora: 9
    • Pregleda: 1.720
    30-01-2003 02:08 Idi na posljednji post
  6. SW update na C45

    Skinuo sam s neta najnoviji winswup, kad ga pokrenem (mobitel je spojen preko originalnog siemens data kabla (onaj koji dolazi uz S45) na komp) ispise mi "No answer from Mobile, maybe not with new Update-Concept ?", isto tako mi ne radi ni jedan Unlock, svaki put kaze "Data is invalid"??????????

    Started by DacMan, 14-01-2003 23:47
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.399
    27-01-2003 14:17 Idi na posljednji post
  7. Kabli razlika

    Zna li netko razliku između data i kabla za flashanje. Prema shemi koju imam oni su slični ako ne i isti. I može li se ovaj za flash prepraviti, i što moram dodati ako može?:(

    Started by milo dete, 24-01-2003 15:04
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.184
    24-01-2003 21:54 Idi na posljednji post
  8. SL45i & EMS

    Jel netko uspio poslati EMS sa ovog aparata.. Na stranica www.midlet.org ima za skinuti applet MicroEMS, ali meni ne radi....

    Started by hercog, 23-01-2003 10:17
    • Odgovora: 8
    • Pregleda: 1.108
    23-01-2003 23:30 Idi na posljednji post
  9. Prikaz broja kod Flash SMS-a

    Koliko sam dosad vidio jedino SL45i (FW 52 ->(java)) moze slati Flash poruke(ako se varam ispravite me jer nesnam sto je sve u novim softovima od ostalih telefona. Ali mozete li napisat koji sve telefoni NE mogu vidjeti broj sa kojeg je Flash poslan AFAIK Vidjeti mogu Nokia 8850, , Siemens M...

    Started by Gleep!, 11-01-2003 19:05
    • Odgovora: 8
    • Pregleda: 2.922
    17-01-2003 20:40 Idi na posljednji post
  10. SL45 i mp3

    Jedan prijatelj ima sljedeci problem: kada slusa mp3 a neko ga zove telefon ga "iskulira" odnosno ne priajvljuje nista, niti zaustavlja muziku (ranije je radio). Ima li ko kakvu ideju?

    Started by lexus, 16-01-2003 10:19
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 970
    16-01-2003 10:19 Idi na posljednji post
  11. SL42 v81 na SL45i v52

    Sto i kako? Jel netko to vec napravio? Gore mi mnogi ljudi :) kao da trebam prvo na v49 pa onda na v52. Hvala na svakom odgovoru.

    Started by Lejzermaster, 12-01-2003 21:58
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.084
    16-01-2003 07:30 Idi na posljednji post
  12. Neorginalan Kabel

    Čuo sam da za LOGGER treba kabel za povezivanje s kompjutorom koji nije orginalan!!!! Di da kupim taj kabel????

    Started by krok, 13-01-2003 14:24
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.118
    15-01-2003 22:32 Idi na posljednji post
  13. Question c45 ????

    Ovako, imam originalni siemens data cable. Dal mogu snjim upgradeati i unlockati svog C45 (prije je bio lockan)? Ak ne, di mogu nabaviti odgovarajuci kabel, ili kako mogu svoj preraditi da bude dobar?

    Started by DacMan, 14-01-2003 21:11
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.214
    15-01-2003 16:33 Idi na posljednji post
  14. c/s35 razlika

    Zna li netko razliku između S35 i M35? Mislim na softwersku razliku.

    Started by milo dete, 11-01-2003 17:53
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 1.376
    13-01-2003 18:59 Idi na posljednji post
  15. Exclamation SL45 FW Version History + SLUSALICE

    Najprije pozdrav svim članovima na Forumu! Dva pitanja: 1. Jel' netko negdje naletio na kakav Version history, znam otprilike sve ali trebalo bi mi. 2. Jel' ima kakvih drugih slusalica za kupit a da nisu gadne poput onih koje se mogu naci u Vip-u (neznam proizvodjaca, nisam gledao) ILI...

    Started by Gleep!, 11-01-2003 18:55
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 4.253
    11-01-2003 18:55 Idi na posljednji post
  16. Question Flash SMS na S45i

    Na mom S45i (v3.0) "flash sms" poruke stizu kao obicne. Da li se radi o ogranicenju software-a ili ...? Ima li tko kakve informacije?

    Started by Dajc, 08-11-2002 18:48
    • Odgovora: 12
    • Pregleda: 2.813
    11-01-2003 18:48 Idi na posljednji post
  17. Thumbs up HTmobile GPRS S45

    Pozdrav grupi i sretno u Novoj. Jel tko korisiti besplatne pogodnosti od HTmobile GPRS, ali spajanje preko data kabela sa racunalom. Koristim fantasican S45 i skroz sam online, a offline sam samo dva sata dok mi se puni baterija i nak toga opet raspašoj bezplatno. Ludilo. Iskustva :beer:

    Started by Tomislav, 05-01-2003 17:13
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 1.534
    08-01-2003 21:29 Idi na posljednji post
  18. GPRS na SImpi

    ...koliko im je potrebno da registriraju i kako ide?... hoce li se placati pretplata svaki mjesec i na simpi?.. mislim..hoce li skidati sa racuna?...ili ce samo naplacivati po skinutim podacim?

    Started by Blento, 07-01-2003 14:28
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 993
    07-01-2003 14:51 Idi na posljednji post
  19. Cool E ovo je opasni sl45!

    Kao laser :fried: pa se ti misli :)

    Started by viki2win, 03-01-2003 17:48
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.176
    07-01-2003 14:27 Idi na posljednji post
  20. SL45 boja?

    Dal postoji neka druga maska za SL45 a da nije srebrna? Recimo crna?

    Started by Lejzermaster, 06-01-2003 18:25
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 987
    06-01-2003 19:49 Idi na posljednji post
  21. legalni upgrade prek neta

    kaj je siemens odusto od legalnog upgradea prek svojih stranica,drze verziju 21 za s/me45 vec mjesecima,a izasle su novije!!!!I jel mi neko moze reci koje su razlike i novosti kod v21,v23,26 i 28 (mislim da sam sve nabrojo tocno,ak nisam ispravite me)

    Started by coma_zgb, 29-12-2002 15:54
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.084
    30-12-2002 13:45 Idi na posljednji post
  22. Thumbs up Sl45i za 2999 kuna

    Ovako je to bilo...odvojio ja na stranu fino 2800 kuna i pripremio se za kupnju sl45ice. Pun volje zaputio sam se u jedan shop čiju sam reklamu vidio u novinama. Uđem ja fino u radnju i snimim sl45 u regalu. Pokraj nje je stajala i sl42ojka jeftinija nekih 300 ili 400 kn. Koliko sam vidio Sl45 je...

    Started by viki2win, 07-12-2002 11:25
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 30
    • Pregleda: 2.839
    19-12-2002 23:34 Idi na posljednji post
  23. Mmc

    E sad.. Tri pitanja: 1. Gdje najjeftinije nabavit MMC od 64 Mb? 2. Gdje najjeftinije nabavit reader za MMC. Jer preko kabla.. uzas sporo :( 3. Na koliko kodirate MP3ce kad ih snimate na mob? (mislim na koliko kbps naravno)

    Started by Lejzermaster, 18-12-2002 23:03
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 881
    19-12-2002 00:54 Idi na posljednji post
  24. Question "%English" - sto se događa???

    zasto siemens blokira kad primi ovu poruku kao sms "%English" i ima li to kakvih trajnih posljedica?:afro:

    Started by 3aTmr, 14-12-2002 14:33
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 1.296
    14-12-2002 14:33 Idi na posljednji post
  25. kako uredit s35i???

    eto hocu uredit ovu legendu od moba,ima neko neki link,slike, il iskustva sa takvim stvarima?? :p

    Started by coma_zgb, 09-12-2002 17:59
    • Odgovora: 16
    • Pregleda: 1.913
    14-12-2002 01:24 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 9 od 11 PrvaPrva ... 5 6 7 8 9 10 11 PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove