Join Today
  1. Obavijest:
    PROČITATI: Pravilo o nazivima linkova
    Sljaka (very old s-mod)
    15-06-2006
    Pregleda:
    24.361
+ Pošalji novu temu
Stranica 8 od 11 PrvaPrva ... 4 5 6 7 8 9 10 11 PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 176 do 200 of 257

Forum: Siemens do X4x

  1. Jedan od boljih patcheva.. za SL4x

    Sad konacno i mi, vlasnici SL4x mozemo imati sat kao screen saver :cool: Ja napravio :) Fora je vidjet i na SLu sat kao scr. :) C/P: *** 43. Using midlet for Screen Saver when Keylocked **** Firmware : SL45v56

    Started by Lejzermaster, 28-03-2003 12:40
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 976
    28-03-2003 12:40 Idi na posljednji post
  2. Question krečana

    hajde znalci recite koja je posljednja verzija softwera za S45i unaprijed zahvaljuem

    Started by plišani, 23-03-2003 23:44
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.452
    26-03-2003 21:12 Idi na posljednji post
  3. S45i i S55 po sniženim cijenama u VIPnetu

    Navedeni uređaji se mogu kupiti po sniženim cijenama. S45i bez DATA kabela=1499 kn S55 bez kamere= 3099 kn. Detalji na www.vipnet.hr/cw/d_show?type=cw&id0=31&id1=47&id2=57&idmanu=10242

    Started by sms freak, 16-03-2003 15:57
    • Odgovora: 10
    • Pregleda: 2.128
    26-03-2003 08:22 Idi na posljednji post
  4. Najbolji Bitmapi i Ringtonovi za SL4x kao i za S/ME45

    Eto tu su moji najbolji Bitmapi i Ringtonovi :) Dajte i vi svoje najbolje :)) Bitmap_Ringtone

    Started by Lejzermaster, 15-03-2003 21:01
    • Odgovora: 16
    • Pregleda: 3.985
    21-03-2003 18:20 Idi na posljednji post
  5. me45 problem!!!!

    kada ulazim u 'favorite' mob mi zazuji na pol sekunde u ugasi se,ali kao da si mu izvadio bateriju,kad ga ponovo upalim mobitel mi je namjesten kao prije par sati(profili i to)!!!formatiro sam memoriju,resetiro mob i opet isto!!!verzija soft. je 23 sa hrvatskim!!!!jel ima neko rjesenje

    Started by coma_zgb, 13-03-2003 23:31
    • Odgovora: 18
    • Pregleda: 1.909
    17-03-2003 21:56 Idi na posljednji post
  6. NetMonitor i AudioMonitor u SLu?!

    Kaj dobim dok to "instaliram"? Hvala.

    Started by Lejzermaster, 04-03-2003 21:25
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 789
    06-03-2003 23:09 Idi na posljednji post
  7. sl 45/45i-Band of Brothers

    Ljudi, imao sam sl45, prodao ga i nikada prežalio. Mobače sam kupovao ovim redom: Ericsson T28(odličan) Siemens S35(odličan) Sony Z5(odličan) Siemens sl45(super odličan) Samsung SGH-A300(super super smeće) Siemens S45(OK) Ericsson T68(odličan)

    Started by Ivica, 03-03-2003 12:10
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 929
    04-03-2003 22:48 Idi na posljednji post
  8. Upgrade S45

    Kad radim upgrade S45 na S45i, jeli mi mobitel treba biti upaljen ili ugašen kao kod upgrade-a SL-a?

    Started by 3aTmr, 23-02-2003 22:32
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.196
    04-03-2003 22:20 Idi na posljednji post
  9. SL45 v56: Flash Patching

    Se igrate kaj s tim? Ja bas jucer probao i nije lose :) Cak i radi :))

    Started by Lejzermaster, 01-03-2003 20:30
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 3.009
    03-03-2003 22:57 Idi na posljednji post
  10. nešto ne valja

    imam m35 masku a unutra c35 sve radi osim signala tj. on ima signal al na displayu je prkazano ovo !HR VIP i signal žmiga i normalno nemogu primat ni upućivat pozive!!!Jel to ima veze kaj je na 05 ver.??? Dajte mi recite kaj da radim?? UNAPRJED ZAHVALJUJEM:bat:

    Started by krok, 27-02-2003 14:40
    • Odgovora: 10
    • Pregleda: 2.190
    02-03-2003 00:52 Idi na posljednji post
  11. POKUDA IZVJESNOM GOSPODINU (Hrvatski za SLxx)

    ...koji po svemu sudeći ili Laže da je sredio HR za SL ili ga misli - zamisli bože sačuvaj naplatit. Eto - a ako ga netko ima - ili ga je napravio - nek mail-a(plus - ne treba meni jer kod mene to ne dolazi u obzir)

    Started by Gleep!, 24-02-2003 08:03
    • Odgovora: 16
    • Pregleda: 2.052
    01-03-2003 00:31 Idi na posljednji post
  12. Question ?????

    Može li se S45 nadograditi na S 45i i kako ako netko ima informaciju bio bi zahvalan

    Started by plišani, 21-02-2003 16:19
    • Odgovora: 13
    • Pregleda: 1.752
    25-02-2003 16:29 Idi na posljednji post
  13. Cool Modification? Yes please!

    Kako vam se sviđa ovakav sl45?

    Started by viki2win, 19-12-2002 00:51
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 31
    • Pregleda: 2.778
    25-02-2003 11:55 Idi na posljednji post
  14. SL45 desni sotfkey mrtav.

    Ne radi. Jel bi to netko znao na crnjaka poslozit? Ili moram u servisu ostavljat kune.. (naravno dosta kuna). I da da pitam.. jel netko mijenja maske i prodaje iste za SL45? U servisu je naime 250 kuna. Jel zna netko koliko bi me doslo da mi samo pogledaju i sloze tu tipku? Jel netko...

    Started by Lejzermaster, 12-02-2003 18:53
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 928
    12-02-2003 18:53 Idi na posljednji post
  15. Heeeeeeelp!

    Mislim da sam ubio telefon s predumišljajem. Dakle nakon sto sam na svoj C45 stavio softvare v36, na netu sam naso ver50, posto je ona bila .bin, ja sam ju pomocu unisiemensa v4.0 prebacio na mob, i sad ga nemogu upalit (pise wrong software), probo sam ponovo stavit neki stariji software, ali i...

    Started by DacMan, 03-02-2003 17:03
    • Odgovora: 13
    • Pregleda: 1.409
    11-02-2003 22:33 Idi na posljednji post
  16. Angry SL45 - greska na software-u ili...

    Ma,ovaj moj SL45 je radia godinu i pol dana bez problema, a sad mi je počeo ne prepoznavati svaki put broj pošiljatelja sa već istim spremljenim brojem u imaniku (npr. dođe sms i koji put normalno napiše ime, a koji put samo broj). Što bi tu moga biti problem i kako da to riješim??:-/

    Started by 3aTmr, 07-02-2003 23:37
    • Odgovora: 14
    • Pregleda: 1.794
    09-02-2003 23:49 Idi na posljednji post
  17. SL45i JAVA

    Ako imate neke zgodne programcice.. igrice.. slobodno mi posaljite na mail.. jerbo sam bas malo prije od svog SL45 napravio SL45i pa reko da i to isprobam :) Ako nije problem naravno.. s25@hi.hinet.hr Hvala.

    Started by Lejzermaster, 12-01-2003 21:33
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 30
    • Pregleda: 4.371
    09-02-2003 22:48 Idi na posljednji post
  18. Question c45 gubi signal?

    Svako malo izgubi signal pa nestane logo i pojavi se !HR VIP (sa uskličnikom) ? Tako da je non stop nedostupan. Nemam pojma u čemu je problem? Jeli soft ili hard u pitanju? Inače te simptome sam već vidio na mom bivšem c45 ali puno rijeđe (najćešće bi se to desilo preko noći tako da sam ga...

    Started by viki2win, 07-02-2003 16:26
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.642
    09-02-2003 22:30 Idi na posljednji post
  19. SL42 na SL45i problem!

    Flashao sam vec ranije SL45 na SL45i pa donekle znam proceduru. No danas sam probao SL42 v81 na SL45 v52 i napise mi sljedece: "Cant connect to Mobile with BootstrapLoader on Com 2" U cemu je problem? Imam onaj Aeroplane check. Mozda u tome? Jel to ima neke veze ili ne? Hvala na svakom...

    Started by Lejzermaster, 08-02-2003 12:46
    • Odgovora: 14
    • Pregleda: 2.192
    09-02-2003 14:34 Idi na posljednji post
  20. Exclamation SL45 na SL45i

    Skinia sam program za nadogradnj sl45 na sl45i, sa tvoje stranice viki2win i kad ga pokrenem bloka mi cili kompjuter i nista se ne događa, tj pre check dođe do pola i onda sve zablokira. Možda radim nešto krivo? Help me.. A koliko bi taj proces inaće trebao trajati?:confused:

    Started by 3aTmr, 08-02-2003 00:21
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.601
    08-02-2003 20:08 Idi na posljednji post
  21. Siemens S45i

    Sto mislite o ovom telefonu? Da li postoji bolji izbor u toj cjenocnoj klasi. Ne pitam ovo radi sebe nego radi brata, koji namjerava da pazari ovo. Citao sam neke testove i u svima je pobrao nagrade, a opcije koje posjeduje su mrak. Moja Nokia moze samo da place pored njih,zbilja sjajno. A i...

    Started by Vinc@, 26-01-2003 01:42
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 34
    • Pregleda: 3.566
    06-02-2003 08:53 Idi na posljednji post
  22. Polifine melodije na SL45i

    Da li postoji koji java program koji bi mogao svirati polifine melodije na SL45i. I da li postoji koji java program kojim može izvoditi i skladati duže melodije od 150-tak nota (to je maksimalan broj nota koji može odsvirati SL45i).

    Started by grizli, 05-02-2003 16:04
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.707
    06-02-2003 02:44 Idi na posljednji post
  23. Data kabel

    Imam originalni Siemensov data kabel ali, njime ne mogu flashati mobitel, valjda ima neku blokadu. Da li ima neko za prodati data kabel za siemensa kojim se može mobitel flashati ili ga želi zamijeniti za moj originalni siemensov. Ako nemate za prodati recite mi bar gdje ga mogu kupiti.

    Started by grizli, 04-02-2003 12:10
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 2.255
    05-02-2003 22:17 Idi na posljednji post
  24. par pitanja

    Imam par pitanja: 1. Kako mogu stavit JAVA aplikacije na SL45i preko data-kabla?Koji mi programi trebaju za to? 2. Kaj se može dogodit mobu ak ga flasham na nižu ver.(25 na 18)(RECIMO DA TO MORAM) 3. Jedan lik mi je reko da mi je "otišo" modem na mobu(M35)kak da to promjenim (NEĆU IĆ U...

    Started by krok, 03-02-2003 23:20
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 2.204
    04-02-2003 22:43 Idi na posljednji post
  25. Question Data kabel za siemens m35

    ako netko zna gdje se u Hrvatskoj moze kupiti kabel za odkodiranje i sve ostale stvari molio bih da mi kaze. ili ako ima shemu za napraviti

    Started by Spellcaster, 01-02-2003 16:53
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.188
    02-02-2003 22:45 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 8 od 11 PrvaPrva ... 4 5 6 7 8 9 10 11 PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove