Da se nebi samo vlasnici SL-a veselili i pravili važni sa svojim patchevima , isti su mogući i na S 45i v. 04, odnosno na S 45 i Me 45 koji su dignuti na "i" verziju. Program je isti i upute su iste pa zavirite u temu SL45 flash patchevi. Patcheve imate u sklopu programa i ne treba ih posebno...
Konkretno me zanima dualSIM. Mislio sam da ne postoji dok nisam naletio na ovaj site Mozda znate gdje ga ima u HR? Moze netko narucit? Koja bi bila cijena?
gdje mogu naci soft za prepravit s45 u s45i?
Pozdrav citavoj ekipi s foruma. Danas sam upravo kupio SL45(i) za 150 kn,problem je u tome kaj kad ga upalim pise "Network Search". E sad bi me zanimoalo koliko bi otprilike kostao popravak tog i gdje bi se to moglo napraviti (naravno,osim u siemensu,gdje masno naplacuju...) P.S. Nekad se...
Postoji li neka aplikaciji za sl45i da može primati slike, animacije i EMS sa samsunga A800??
Danas mi moj SSSSL45 ispade na stol s visine od 15-tak cm i nestade svega s displeya, ja ga krenem reanimirati i osvjetljenje ekrana radi ko puška ali se ostalo ili ne vidi ili jedva nazire. Nisam mu mogao ništanapraviti i onda sam par minuta držao odspojenu bateriju. Nakon ponovnog paljenja radi...
Namjeravam se nabaviti SL45i i sve super samo nikako nemogu naći informaciju o tome dali podržava EMS kao S45 i MT50?! Mi može neko pružiti info?! Hvala
Nakon ovog i ja želim ovako izmjeniti svoj SL. Ima tko kakve instrukcije... Pogledajte Dr M@buse-ov mob ovdje i recite šta mislite..
eto ako vam nije teško napišite (korisnici dotičnog telefona) slijedeće podatke: Starost FW cca. broj SMS-ova cca. korištenje Java midlet-a cca. ostalo prčkanje po mobu i ako moze tocan broj ili otprilike sati razgovora. i naravno koliko baterija izdrži.
flashao sam svoj novi :D sl45 sa firmwarea 24 na 52 :D sad mi recite jednu stvar, cuo sam da postoje dva patcha za mp3 player. pitanje je: DI? :) tnx ljudi
Evo da otvorimo novu temu o otvaranju i modifikacijama... OVDJE možete naći detaljan opis otvaranja sa slikama.
Evo ja išao očitati svoj log file da bi napravia map, ali kad kliknem na read phone (loger4.03) javi mio "the data is invalid", pa sad neznam, jeli nešto krivo radim ili mi prog. na valja?? Ako neko ima neki loger koji sigurno radi, bia bi zahvalan ako bi mi ga posla na mail
Imam problem.Imam tu neki program za prebacivanje CD na MP3 ali neznam šta da napravim u postavkama (Sample rate,Bitrate) da bi dobio dobru glazbu na mobu.Usput dal ima neki dobar program za takve stvari a da nje prekompliciran?Unaprijed hvala!
Davno nekad sam S45 prepravio u S45i, imao je verziju softwera 04 bez hrvatskog. Sad sam našao v.040601 za naravno S45i, flashao ga s tim i sad se neda upaliti niti flashati pa čak ni nazad na S45, samo tuli:(
Novost iz Siemensa.Telefon koji možete uključiti u svaki Compact Flash utor na PDA ili Pocket PC računalima. Može se koristiti,osim za prijenos podataka i za razgovor.Očekuje se cijena od 270 eur. Specifikacije i slike na www.mobilmania.cz/Mobilnitelefony/Ar.asp?ARI=104663&CAI=2108
koji je max transfer rate za sl-ka preko sync stationa? mislim, jel slobodno ja opalim ovih 9600 na vise? :retard: ak nemrem onda pod hitno kupujem neki externi mmc reader jer ovo je ubitacno :rifle:
Koje su razlike izmedju ova tri modela i koji je najbolji?
imam jedan problemčić na SL45 koji je flash-an na i verziju. U zadnje vrijeme mi znak za bateriju ne opada ispod polovice popunjenosti,a u biti se isprazni do kraja. Može li se to kako riješiti (doma, ako može)
eto isao ja bratof novi phone pogledat, procackat i slicno i probo ja poslat sebi sliku da vidim tu " I - CE " komunikaciju medju njima. Ubio ga - Spraznio mu bateriju i izbezumio ga. No to je manje važno - kako bi mogao s njega šutnut koju sliku na moj - pa onda ti lijepo isprintat jer Plavi...
Znam da je već bilo razgovora o ovome, ali nitko na kraju nije rekao može li se to ili ne? Ako tko zna i ima neki programčić da S45 dignem na S45i bio bi zahvalan na odgovoru. Mada su mi neki ljudi rekli da to nije moguće zbog nekih hardware-skih razlika?!
SL42 flashan na v56 (JAVA ukljucena) mijenjam za S55 uz naravno nadoplatu s moje strane :) Aparat ima novu masku i novu tipkovnicu (zamijenjeno u ovlastenom Siemens servisu u Zagrebu). Kupio sam i novu bateriju od 1150 mAh (moram priznati da nije bogzna sto ludilo.. ali je sigurno bolja od...
dal ima neko taj program sa kojim bi mogo otkodirat V25 ak nije problem da ostavi link gdje ima za skinut ili posalje na mail ako nije velik HVALA
jel ima neko ovaj file za c35? da mi ga posalje ili imate neki link?
Da li itko ima jacu bateriju od normalne(540 mAh) koja dolazi s njime i koju dileri nazivaju 600. Ako ima nek podijeli iskustva - pogotovo dual SIm ako netko koristi.
Pomoc za Windows xp profesional. Imam Siemens S45 i data kabel,razne softwere za pokretanje mobila(logo,muzika itd.) ali ne mogu da pokrenem mobil da mi radi preko gore navedenog windowsa.Jednostavno windows ne podrzava softwere. Ako neko ima slican problem nek se javi za pomoc.
Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.
Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.
Order threads in...
Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.
Pravila foruma